Wyszukiwałeś:

wiadukty

. Znaleziono 1582 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wiadukty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1582 wszystkich):

Bezkolizyjnie wiaduktami nad S-3

Do ruchu oddawane są sukcesywnie kolejne wiadukty w ciągach drógprzecinających budowaną drogę ekspresową S-3 Szczecin - GorzówWielkopolski.

 

Ramy czasowe dla wiaduktów w ulicy Andersa

Trwająca od ubiegłego roku budowa nowych wiaduktów w ulicy Andersanabiera tempa. Pierwszy z planowanych trzech wiaduktów będzie gotowy 29października. Do tego czasu powstaną także wszystkie te elementy pozostałychdwóch wiaduktów, których budowa powoduje ograniczeniaw  ruchu na ul. Słomińskiego.

 

Wrocław: otwarcie wiaduktu na Psim Polu

Podczas najbliższego weekendu - w nocy z soboty na niedzielę 18/19 września -planowane jest przywrócenie ruchu na wyremontowanym wiadukcie w ciąguul. Krzywoustego nad al. Jana III Sobieskiego we Wrocławiu. Remontwyniósł około 8,5 mln zł.

 

Wiadukt w Stalowej Woli już po modernizacji

Otwarto zmodernizowany wiadukt w Stalowej Woli. Przebudowa wiaduktu w ciągudrogi wojewódzkiej Nr 781 Nagnajów - Tarnobrzeg - Grębów -Stalowa Wola, była jedną z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanychw północnej części województwa podkarpackiego.

 

Andersa: ostatnie prace na wiadukcie zachodnim

Na budowie wiaduktów w ul. Andersa w Warszawie trwają prace,które pozwolą przygotować pierwszy z trzech wiaduktów doużytkowania. Układana jest na nim nawierzchnia, budowane są dojazdy nawiadukt zarówno od strony Śródmieścia jak i Żoliborza.

 

Gdańsk: wiadukt na ul. Uczniowskiej otwarty

Zakończyła się przebudowa wiaduktu drogowego nad torami kolejowymi w ciąguul. Uczniowskiej w Gdańsku Letnicy. Remont wiaduktu kosztował 20 mln zł.

 

Stoi nowy wiadukt... w polu

Nad autostradą A1, za droga krajową 88, na granicy Zabrza i Gliwic, powstałnowy wiadukt. Wiadukt powstał na zlecenie GDDKiA jednak nie prowadzi do niegożadna droga. Miasta Gliwice i Zabrze nie doszły do porozumienia w kwestiipołożenia kilkudziesięciu metrów asfaltu.

 

Tarnów remontuje wiadukty

W najbliższym czasie kierowcy w Tarnowie będą musieli uzbroić się wcierpliwość, rozpoczną się bowiem strategiczne dla miasta remonty nawiaduktach kolejowych. Gruntowną modernizację przejdzie w sumie osiemobiektów.

 

DK 9: budowa wiaduktu w Nowej Dębie

W miejscowości Nowa Dęba (woj. podkarpackie) w ciągu DK9 firma Skanskarozpoczęła prace budowlane związane z budową wiaduktu nad linią PKP LHS.Planowany koszt inwestycji to ok. 8,1 mln zł. Termin zakończenia prac togrudzień 2013 r.

 

Ruszył remont wiaduktu nad S7 w Rząsce koło Krakowa

Od minionej soboty trwa remont wiaduktu nad drogą ekspresową S7 wmiejscowości Rząska koło Krakowa. Z wiaduktu mogą korzystać obecnie piesi,a kierowcy muszą korzystać z objazdu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017