Wyszukiwałeś:

wiadukty

. Znaleziono 125 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wiadukty

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 125 wszystkich):

Ponad 45 km A2 w 15 miesięcy!

Do końca listopada bieżącego roku dwa konsorcja wykonawcze muszą wybudować45,6 km autostrady A2 na odcinku Konin-Dąbie. Prace ziemne są zaawansowane,trwają także roboty na wszystkich obiektach mostowych.

 

Największa budowa Europy

Na 103 km odcinku pomiędzy Koninem a Łodzią trwa budowa autostrady A2. Tonajwiększy w tej chwili plac budowy na Starym Kontynencie. Zakończenie pracbudowlanych przewidziano na koniec 2005 r.

 

A2 - wygrać z pogodą!

To pogoda zdecyduje czy nowymi kilometrami A2 pojedziemy na Gwiazdkę 2005 roku.Bo to właśnie od przychylności jesienno-zimowej aury zależy termin oddaniado użytku kolejnych odcinków autostrady A2 na terenie Wielkopolski: 27,44 kmod Konina do Koła i 18,1 km od Koła do Dąbia.

 

Idzie zima na A2

105 km odcinek autostrady A2 między Koninem a Strykowem pod Łodzią to wciążnajdłuższy w Polsce plac budowy. Rozpoczęta we wrześniu 2004 r. inwestycjanie zakończyła się tak jak planowano w listopadzie i została wydłużona wczasie - do połowy 2006 r.

 

Bydgoszcz: Wiadukty Warszawskie do remontu

22 stycznia rozpocznie się zapowiadany remont Wiaduktów Warszawskich naul. Fordońskiej, w ciągu miejskiego odcinka DK nr 80 w Bydgoszczy. Pracomremontowym zostaną poddane oba wiadukty. Na północnym przewidziano ruchdwukierunkowy – informuje Zarząd Dróg Miejskich i KomunikacjiPublicznej. Remont potrwa dwa lata.

 

Poznań: Kolejne wiadukty do remontu

Na początku czerwca bieżącego roku został oddany do użytku ostatni wiaduktremontowany w ramach unijnego projektu obejmującego obiekty w ciągudróg krajowych nr 5 i 11 w Poznaniu. To jednak nie koniecremontów, kolejne wiadukty będą modernizowane z budżetu miasta.

 

Kielce: Utrudnienia na siódemce

W związku z trwającą budową węzła Kielce – Północ od 10listopada bieżącego roku obowiązuje nowa organizacja ruchu na odcinku drogikrajowej nr 7 od Występy do Barczy. Zmiany wiążą się z koniecznościądokończenia budowy dwóch wiaduktów.

 

Bezkolizyjnie wiaduktami nad S-3

Do ruchu oddawane są sukcesywnie kolejne wiadukty w ciągach drógprzecinających budowaną drogę ekspresową S-3 Szczecin - GorzówWielkopolski.

 

Warszawskie wiadukty za ponad 79 mln zł

Budowa trzech nowych wiaduktów w ul. Andersa w Warszawie pchłonie ponad79 mln złotych. Nowe wiadukty powstana w przeciagu dwóch lat i wybudujeje konsorcjum, którego liderem jest Przedsiębiorstwo Usług TechnicznychINTERCOR Sp. z o.o.

 

Łódź: wiadukty oddane do użytku

Od ubiegłego tygodnia (8 grudnia) przejezdne w obu kierunkach są wiadukty naal. Jana Pawła II między ulicami Obywatelską a Wróblewskiego w Łodzi.Prace przy przebudowie rozpoczęły się w styczniu i kosztowały ponad 15 mlnzłotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017