Wyszukiwałeś:

winiety

. Znaleziono 83 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: winiety

Spróbuj też wyszukać: winiety chorwacja euro winiety opłaty auostradowe winiety austria

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 83 wszystkich):

Wątek na forum: Słowenia z winietami

U nas też powinny być winiety a niestety idziemy w stronę rozwiązania hiszpaśskiego totalnego bałaganu, kawałek płatny kawałek nie itp. ~Qbek

 

Wątek na forum: Winiety na polskie autostrady!!

winiety na polskie autostrady! Wszyscy którzy są za wprowadzeniem winiet na autostrady, zamiast bramek wpisujcie komentarze: "Winiety na polskie Autostrady" Chyba lepiej kupić winiete na tydzień ,miesiąc lub cały rok niż każdorazowo płacić na bramkach. Przede wszystkim jest taniej i do tego nie ...

 

Czechy: w 2010 r. elektroniczny system opłat i drożeją winiety

Od stycznia 2010 roku w Czechach elektroniczny system opłat będzie dotyczyłjuż samochodów o masie powyżej 3,5 tony (autobusów iciężarówek). Początek roku to również zmiana cen winiet iokresu ich ważności - winiety dziesięciodniowe zastąpią dotychczasowetygodniówki.

 

Czechy: Wzmożone kontrole i droższe winiety

Jeszcze mniejsza tolerancja dla pijanych kierowców w Czechach. Do 2000Euro mandatu i zaostrzone kontrole drogowe, to tylko niektóre elementywalki z jeżdżącymi na tzw. podwójnym gazie.

 

DKV Card: eurowiniety przez internet

Eurowinieta to opłata za korzystanie z autostrad na terenie krajówBeneluksu, Danii i Szwecji. Obowiązuje wszystkie pojazdy o masie powyżej 12 t.Posiadacze karty paliwowej DKV Card mogą teraz zakupić winietę przezinternet, jeszcze przed wyruszeniem kierowcy w trasę 

 

BCC: Elektroniczne winiety dopiero za rok

Elektroniczny System Poboru Opłat (ETC) zastąpi dotychczasowe winiety dopiero1 lipca przyszłego roku. Do 30 czerwca 2011 r. firmy transportowe będąmusiały nadal kupować winiety za przejazd po drogach krajowych. Takzdecydował Sejm, który przyjął nowelizację ustawy o drogachpublicznych z 1985 r.

 

Wątek na forum: BCC: Elektroniczne winiety dopiero za rok

Warto jeszcze dodać, bo może nie wszyscy wiedzą, że do tej pory każda duża ciężarówka płaciła ok. 3400 zł rocznie (plus podatek drogowy ok. 3000 zł za zestaw plus podatek w paliwie). W związku z planowaną likwidacją winiet za 12 miesięcy już teraz przestano sprzedawać winiety roczne zmuszając prz...

 

Niemieckie autostrady będą płatne (?)

Większość kierowców lubi jazdę po niemieckich autostradach. Raz, żesą bezpłatne, a po drugie, nie ma na nich ograniczeń prędkości. Jużwkrótce ten pierwszy plus może zamienić się w minus, bowiem pojawiłysię pomysły, by wprowadzić obowiązkowe winiety.

 

Tu musisz zapłacić za przejazd

W Europie królują dwie metody opłat za korzystanie z drógszybkiego ruchu oraz autostrad. W zależności od kraju, kierowcy mająmożliwość płacenia za pokonany dystans trasy na specjalnych punktach poboruopłat, albo zobligowani są do uiszczenia opłaty czasowej, np. w postaciwiniet. Jakie są aktualne stawki? Ile wynoszą kary? A gdzie dodatkowozapłacimy za przejazd tunelem? Warto to wiedzieć przed wyjazdem na zagranicznyurlop.

 

Autostrady w Niemczech będą płatne

Na wczorajszym posiedzeniu Bundestagu przyjęta została ustawa, którawprowadza opłaty dla kierowców samochodów osobowych za przejazdniemieckimi autostradami i drogami krajowymi. 10-dniowa winieta kosztowaćbędzie 10 euro, roczna nawet 130 euro.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017