Wyszukiwałeś:

wizerunek

. Znaleziono 392 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wizerunek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 392 wszystkich):

Wątek na forum: Porsche Panamera - oficjalne zdjęcia

porsche wprowadzajac nowy model po raz kolejny zmarnowalo szanse zerwania z wizerunkiem 911 ktory nie wiedziec czemu niezmiennie odbija sie na wygladzie nowych modeli tej firmy i co sie okazalo po cayenne jest to kolejny paskudny samochod tej marki, pewnie ktos zaraz napisze ze o gustach sie nie ...

 

Nowy wygląd salonów GM

Już niedługo europejskie autoryzowane salony marek wchodzących w składkoncernu General Motors (Chevrolet, Opel, Saab) będą mogły się pochwalićnowym wizerunkiem.

 

Porsche "wygląda" najlepiej

Porsche ma najlepszy wizerunek ze wszystkich niemieckich przedsiębiorstw. Takiwerdykt wydało jury składające się z 2.500 przedstawicieli zarządówfirm, dyrektorów i innych członków kadr kierowniczych. Po razpiąty z kolei przyznali oni koncernowi ze Stuttgartu pierwsze miejscewśród firm ze wszystkich branż.

 

Zbadali Roberta Kubicę

Silny charakter, potrzeba wyzwań i adrenaliny, koncentracja na celu –taki wizerunek medialny ma Robert Kubica, polski kierowca w BMW Sauber F1, jakwynika z analizy Instytutu Monitorowania Mediów, przeprowadzonej nazlecenie BMW Polska.

 

Porsche traci swój blask

Imidż Porsche ucierpiał po przejęciu pakietu większościowego sportowejmarki przez Volkswagena. Również nowa polityka dotycząca wprowadzaniadostępnych dla szerszego grona osób modeli, źle wpływa na wizerunekfirmy.

 

Jak postrzegamy marki samochodowe?

Najbardziej wyrazisty wizerunek pośród marek dostępnych na polskimrynku ma Volkswagen. Postrzegany jest m.in. jako marka niezawodna, bezpieczna iwysokiej jakości. Zobacz, jak Polacy postrzegają inne, najbardziej popularnena naszym rynku marki samochodowe.

 

Wątek na forum: Honda Civic: Już nie szokuje, ale...

Warto by wspomnieć, że właśnie zakończono sprzedaż w Europie Civic Type-R w wersji 3D. 4D, tego co był dostępny w Japonii już od jakiegoś czasu nie produkują. Właściwie to 3D jeszcze będzie, ale głównie na rynek afrykański i australijski. Tak więc Honda pozbyła się ostatniego modelu który nawią...

 

Wątek na forum: Chris Bangle: "Potrzeba zmian, ale nic się nie dzieje"

To dobrze, że tylko Chrisowi Bangle podobają się jego samochody. Bo to jak zniszczył wizerunek BMW swoimi "nowatorskimi" projektami, jeszcze długo będzie się odbijać czkawką zarządowi tej marki. Bardzo łatwo jest coś zepsuć ,a dwa, trzy razy trudniej naprawić, w tym przypadku reputację ...

 

Citroen DS 3 1.6 THP: Nawet się nie zastanawiaj

Wizerunek to rzecz istotna. Wizerunek to aspekt naszego życia, na którywiele osób zwraca ogromną uwagę, czasem przesadną, podczas gdy sątacy, co gardzą nim. Jak dopasować wszystkie elementy układanki, tak bywizerunek był asem w rękawie, a nie darmozjadem stwarzającym problemy? Daćświatu DS 3, teraz w odświeżonej wersji.

 

Marki o najlepszym i najgorszym wizerunku w USA

Amerykanie mają nieco odmienny gust od Europejczyków. Ankieta JD Powers pozwala zagłębić się w poglądy mieszkańców USA na temat wizerunkumarek samochodów - oto 10 najlepszych i najgorszych firm wedługbadania.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017