Wyszukiwałeś:

wlamania

. Znaleziono 44 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wlamania

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 44 wszystkich):

Gdy zgubimy kluczyki do Mercedesa

Od 1 kwietnia Mercedes wprowadził nową gwarancję Mobilo (następcaMobiloLife). Umożliwia ona zachowanie mobilności w sytuacjach awarii nadrodze, wypadków, włamań, aktów wandalizmu, a także usterekspowodowanych przez samego kierowcę, gdy nie może on uruchomić lub prowadzićpojazdu.

 

Wyzwanie dla złodzieja

Już piąty rok z rzędu brytyjska organizacja Thatcham opublikowała wynikitestów samochodów, które są najlepiej zabezpieczone przedkradzieżą oraz do których najtrudniej jest się włamać. Ponownienajlepszą marką okazało się Audi, choć bardzo dobrze wypadły też modeleCitroena.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Ukradli fotoradar by uniknąć mandatu

Niecałej doby potrzebowali koszalińscy policjanci, żeby ustalić i zatrzymaćsprawców kradzieży fotoradaru. Mężczyzna i kobieta włamali się dourządzenia, żeby kierowca mógł uniknąć mandatu i punktówkarnych za zbyt szybką jazdę.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Rozbite grupy kradnące Toyoty i części do BMW

W ostatnich dniach polska policja rozbiła dwie grupy złodziei samochodowych.Pierwsza z nich, o zasięgu międzynarodowym, specjalizowała się wewłamaniach do BMW, zaś druga ma na swoim koncie kilkanaście skradzionych autmarki Toyota.

 

Wakacje czynią złodzieja

Sezon wakacyjny tuż tuż, a to oznacza że niebawem zaczną się żniwa dlazłodziei samochodowych. Przypominamy kilka ważnych zasad, dziękiktórym możemy zmniejszyć ryzyko włamania do samochodu lub jegokradzieży.

 

Wątek na forum: peugeot 607 po zamknieciu pilotem po chwili wlacza sie alarm

po zamknieciu pilotem po chwili wlacza sie alarm po podpieciu pod komputer pokazuje probe wlamania po zresetowaniu za jakis czas znowu to samo ostrov

 

Kradli... maluchy

Kiedyś stanowiły większość na naszych drogach, dziś są z rzadka widziane,wywołując na twarzy mimowolny uśmiech. Fiat 126 p, bo to o nim mowa, stałsię też obiektem polowań szajki złodziei z Głogowa.

 

Wątek na forum: C30 najbezpieczniejszym autem

W swojej klasie: Volvo C30 - miejsce 1. Ryzyko kradzieży auta - 5 gwiazdek, ryzyko włamania do samochodu - 4 gwiazdki kosmoss

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017