Wyszukiwałeś:

wlamania

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wlamania

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

Gdy zgubimy kluczyki do Mercedesa

Od 1 kwietnia Mercedes wprowadził nową gwarancję Mobilo (następcaMobiloLife). Umożliwia ona zachowanie mobilności w sytuacjach awarii nadrodze, wypadków, włamań, aktów wandalizmu, a także usterekspowodowanych przez samego kierowcę, gdy nie może on uruchomić lub prowadzićpojazdu.

 

Wyzwanie dla złodzieja

Już piąty rok z rzędu brytyjska organizacja Thatcham opublikowała wynikitestów samochodów, które są najlepiej zabezpieczone przedkradzieżą oraz do których najtrudniej jest się włamać. Ponownienajlepszą marką okazało się Audi, choć bardzo dobrze wypadły też modeleCitroena.

 

Samochody-pułapki na parkingach

W związku ze wzrostem aktywności grup przestępczych zajmujących siękradzieżami samochodów i włamaniami do pojazdów, policjanci ześródmiejskiej komendy zorganizowali działania wymierzone w złodziei. Wwytypowanych miejscach ustawiano samochody pułapki, które specjalnieprzygotowane i wyposażone czekają na przestępców.

 

Ukradli 180 samochodów

200 zarzutów, w tym kradzieży 180 samochodów, usłyszy 4członków zorganizowanej grupy przestępczej zatrzymanych wczoraj, wwyniku akcji stołecznych policjantów.

 

Najciężej ukraść...

...Audi. Tak wynika z kolejnej odsłony brytyjskiego plebiscytu "BritishInsurance Vehicle Security Awards 2009", które już od 2004 rokutworzy rankingi najbardziej odpornych na kradzieże i włamania samochody imarki.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017