Wyszukiwałeś:

wloclawek

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wloclawek

Spróbuj też wyszukać: wloclawek skoda

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Obwodnicą wokół Torunia

Budowa obwodnicy wokół jednego z najstarszych miast Polski trwa. Kosztwykonania robót budowlano- montażowych wyniesie ponad 90,5 mln zł.Dzięki temu czas przejazdu na trasie Bydgoszcz - Włocławek skróci sięo 15 min i o 20 min na trasie Inowrocław - Olsztyn.

 

Dofinansowania w ramach SPOT zatwierdzone!

26 kwietnia br. podpisano 25 umów o dofinansowanie projektów złożonych wramach Sektorowego Programu Operacyjnego Transport na lata 2004 - 2006. Będzieto w sumie kwota 1 131,8 mln zł, z czego 788,4 mln zł to środki pochodzące zEuropejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

Scania sprawdza młodych

Scania zaprasza młodych kierowców do udziału w europejskim konkursie YoungEuropean Truck Driver 2007. Młodzi kierowcy ciężarówek z całej Europy poraz kolejny będą mieli świetną okazję do zaprezentowania swoichumiejętności - i wygrania własnej ciężarówki - w popularnym konkursieYoung European Truck Driver.

 

Włocławski most przez Wisłę czeka na fundusze

16 lutego podpisana została umowa na przebudowę przeprawy mostowej przezWisłę we Włocławku. Według zapowiedzi prace maja ruszyć w marcu br. ipotrwają do końca 2008 roku. Nadal jednak nie wiadomo czy inwestycja otrzymadofinansowanie 12 mln zł z funduszy europejskich.

 

Ekolodzy szykują się na A1

Podlasie ma swoją Dolinę Rospudy, przez którą ma biec obwodnicaAugustowa. woj. kujawsko-pomorskie Chełmiński i Nadwiślański ParkKrajobrazowy, które przeciąć ma odcinek autostrady A1 z Nowych Marz doTorunia. Oba obszary chroni ten sam, unijny program "Natura 2000".Ekolodzy zapowiadają akcję przeciwko budowie autostrady A1 z Nowych Marz doTorunia.

 

Scania YETD 2007: Finaliści wybrani

Poznaliśmy najlepszych zawodowych kierowców ciężarówek, zwycięzcówregionalnych eliminacji europejskiego konkursu Young European Truck Driver 2007.W Polsce eliminacjom regionalnym organizowanych w maju i czerwcu w 11 miastachprzyglądało się ponad trzy tysiące widzów.

 

Remont "jedynki" za blisko 60 mln zł

58,7 mln złotych wyniosą prace projektowe i rozbudowa drogi krajowej nr 1 naodcinku Toruń - Włocławek.

 

Wszystkich Świętych: komunikacyjny horror - kilkaset utrudnień na głównych drogach

Jak co roku w Dzień Wszystkich Świętych i Zaduszki trzeba się liczyć zogromnym natężeniem ruchu drogowego. Spora część osób, by odwiedzićcmentarze będzie musiała przyjechać z odległych stron Polski, co znajdzieodzwierciedlenie na krajowych szlakach komunikacyjnych.  A tu kumulacjaprac i zmiany organizacji ruchu mogą spowodować, że w te dni czekakierowców komunikacyjny horror. Warto zatem przed podróżąprześledzić informacje o utrudnieniach i zmianach w organizacji ruchusamochodowego i poszukać trasy alternatywnej.

 

Włocławska jedynka doczekała się przebudowy

Podpisano umowę z wykonawcą przebudowy prawie dwukilometrowego odcinkakrajowej „jedynki” we Włocławku. Zakresem przebudowy zostanieobjęty odcinek ulicy Okrzei od skrzyżowania z ulicą Lunewil do okolic placuPowstania Styczniowego. Prace wyniosą prawie 39,5 mln zł. W sumie przebudowąma być objęte prawie 15 km drogi krajowej nr 1.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017