Wyszukiwałeś:

wlokno X

weglowe X

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wlokno weglowe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

BMW z włókna węglowego

Bawarska marka BMW nawiązała ścisłą współpracę z firmą SGL,specjalizującą się w wytwarzaniu materiałów z wykorzystaniemwłókna węglowego.

 

Wątek na forum: Mercedes CLS

Ale wiejskie włókno węglowe wewnątrz :) Panowie chyba zapomnieli, że to auto nie jest ani 15-letnim bmw, ani nowym lambo... ~sdf

 

F1: Grafitowa magia

Jako że około 80% podwozia wykonuje się z włókna węglowego, stałosię ono nieodzownym materiałem dla wszystkich zespołów F1. Działtechniczny Renault przedstawia krótki przewodnik, w którymdowiecie się więcej na temat tego cudownego materiału.

 

Nadchodzi era karbonu

Czarne, lekkie i mocne jak stal. Od kilku lat korzystają z niego między innymiMcLaren i Lamborghini. Jednak nigdy nie było wykorzystywane w masowejprodukcji. Być może zmieni się to za sprawą marki BMW. Bawarski producentzamierza od 2013 roku sprzedawać miejskie auto, którego konstrukcjabędzie opierać się w głównej mierze na włóknie węglowym.

 

Wątek na forum: Kia Optima: oręż do walki w segmencie D

Ładny tył! Wnętrze niestety toporne. Wstawki imitujące włókna węglowe w takim aucie to trochę prowincja. ~sdf

 

Ford wykorzysta włókno węglowe w swoich autach

Ford aby zmniejszyć masę swoich aut, a co za tym idzie poprawić wydajnośćpaliwową zamierza skorzystać z włókna szklanego przy konstruowaniuswoich aut.

 

Włókno węglowe w przyszłych Lexusach i Toyotach

Po zakończeniu produkcji Lexusa LFA japoński producent zamierza wykorzystaćswoją fabrykę, by do innych modeli, Lexusa oraz Toyoty, przeszczepićtechnologię włókna węglowego wykorzystywaną przy konstrukcji LFA.

 

BMW pracuje nad felgami z włókna węglowego

W ciągu maksymalnie dwóch lata BMW na rynek ma zamiar wprowadzić doseryjnej produkcji felgi wykonane z włókna węglowego.

 

BMW stawia na włókno węglowe

Po raz drugi w przeciągu roku BMW ogłasza plany powiększenia fabrykizajmującej się produkcją komponentów z włókna węglowego.Wygląda na to, że w przyszłych modelach bawarskiej marki uświadczymy więcejtego lekkiego i wytrzymałego surowca. 

 

Włokno węglowe może być tańsze

MAI Carbon Clusterm Management GmbH - to niemiecka firma która zajmuje się produkcją elementów z włókna węglowego. Dzięki m.in.rządowemu wsparciu producent jest bliski osiągnięcia niskich kosztówprodukcji włókna węglowego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wlokno weglowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017