Wyszukiwałeś:

woda

. Znaleziono 63 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: woda

Spróbuj też wyszukać: powódz samochody używane woda w bagażniku

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 63 wszystkich):

Jak powstaje betonowa autostrada A4?

Autostrady budowane od granicy niemieckiej do Wrocławia, czyli A-18 z Olszynydo Krzywej i dalej A-4 do stolicy Dolnego Śląska będą drogami betonowymi.Przyjrzyjmy się dokładniej jak wygląda proces budowy takich dróg.

 

Wodorowa konferencja

Podczas światowej konferencji poświęconej energii wodorowej, która właśniezaczęła się we francuskim Lyon, Renault będzie prezentować postępy jakichdokonało w rozwoju nowych ogniw paliwowych. Dzięki zastosowaniu nowychtechnologii nowoczesne samochody tej marki będą mogły być napędzane paliwemwodorowym.

 

Powstanie kolejna obwodnica w Podlaskiem

Budowę obwodnicy Wasilkowa (podlaskie) w ciągu drogi krajowej nr 19 na odcinkuŚwięta Woda – Sochonie będzie realizować konsorcjum firm Strabag zWarszawy i Strabag SA z Austrii. Koszt budowy ponad 5 km odcinka wyniesie 97,7mln zł.

 

Nietypowi budowlańcy na A1

Na budowie autostrady A1 pojawiła się dość niecodzienna ekipabudowlańców. Chodzi tu o specjalistyczną grupę nurków,których zadaniem było umocnienie fragmentu skarpy brzegowej i dnazbiornika Jeziora Czarne, położonego na terenie województwakujawsko-pomorskiego. Prace, które rozpoczęły się pod koniec grudniaubiegłego roku, były prowadzone na brzegu jeziora oraz kilka metrów podwodą.

 

Wiatr we włosach? Najpierw serwis!

Wiosenna aura raczy nas coraz częstszymi dawkami promieni słonecznych. Idealnapogoda, tak długo wyczekiwana przez posiadaczy kabrioletów,których w Polsce z roku na rok przybywa. Zanim jednak zażyjemyprzyjemności jazdy z wiatrem we włosach warto sprawdzić kondycję naszegoCabrio.

 

Zamiast CO2 - woda i tlen

Amerykański oddział Volkswagena dostanie w najbliższym czasie dotestów 16 egzemplarzy Passata Linyu napędzanego za pomocą ogniwpaliwowych. Powstały we współpracy z chińskim producentem ShanghaiAuto samochód będzie emitował wodę i tlen.

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Volvo Trucks przyjazny dla środowiska

Fabryka kabin Volvo Trucks w Umeå wkrótce będzie całkowicieneutralna pod względem emisji CO2. Cel ten jest osiągany poprzez zastępowaniepropanu eterem dimetylowym (DME) oraz redukcję zużycia energii, polegającąna wykorzystaniu zimnych wód podziemnych do chłodzenia urządzeńprzemysłowych. Jednocześnie dokonano daleko idącej modernizacji lakierni,która dzięki temu stałą się jedną z najbardziej ekologicznych ienergooszczędnych lakierni na świecie.

 

Zimą też można oszczędzać paliwo

Rozkręcone na maksimum ogrzewanie i jazda na zimnym silniku to w zimie dwanajczęściej popełniane grzechy, które skutkują ogromnym wzrostemzużycia paliwa. Istnieje jednak kilka sprawdzonych zasad, dzięki którymspalanie samochodu o tej porze roku, można ograniczyć nawet o 20%.

 

Tylko dla mężczyzn

Tegoroczna odsłona Men`s Day, największego w Polsce plenerowego widowiskadedykowanego mężczyznom, odbędzie się w dniach 8-9 maja na warszawskimLotnisku Bemowo. Kolejny już raz na 500 tys. mkw stanie miasteczko męskichmarzeń i pasji.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017