Wyszukiwałeś:

wodor

. Znaleziono 130 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wodor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 130 wszystkich):

Ponad 480 km na baku pełnym wodoru

Chevrolet Sequel z pewnością zapisał się już na karty historii nie tylkokoncernu GM, lecz także światowej motoryzacji. Jest to bowiem pierwszysamochód napędzany za pomocą ogniw paliwowych zasilanych wodorem, któremuudało się przejechać na jednym baku aż 480 kilometrów (300 mil).

 

W Norwegii na wodorze w RX-8

W Norwegii otworta została kolejna sieć stacji, na których tankowaćmożna wodór. Mazda z tej okazji zaprezentowała odpowiednią wersjęmodelu RX-8.

 

Wodó(r)ewolucja

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego piserza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

Japończycy naciskają na wodór

Japoński rząd, producenci samochodów oraz dostawcy wodoru ogłosiliplany rozwoju sieci infrastruktury wodorowej w Kraju Kwitnącej Wiśni.

 

Tankowanie wodoru w 5 minut

Nowa publiczna stacja tankowania wodoru ułatwia życie posiadaczom FCX Clarity.

 

Co z tym wodorem?

Już na przełomie XIX i XX wieku Juliusz Verne, nazywany "dziadkiem scincefiction", przewidział ogromny potencjał jaki drzemie w wodorze i tlenie.Dziś, te ówczesne, szalone wizje francuskiego pisarza, przybierająmaterialne formy i mogą być kolejnym kamieniem milowym w branżymotoryzacyjnej.

 

GM i Honda razem

General Motors oraz Honda nawiązały współpracę w zakresie stworzeniasystemu ogniw paliwowych nowej generacji. Efektem wspólnych prac ma byćnie tylko zwiększenie opłacalności tej technologii, ale także stworzenielepszych rozwiązań do przechowywania wodoru.

 

To rekord - 700 km na jednym baku wodoru

Technologia ogniw paliwowych zasilanych wodorem być może będzieprzyszłością motoryzacji. Niektórzy producenci już intensywniepracują nad tym rozwiązaniem. W tym Hyundai, który właśnie może siępochwalić rekordowym przejazdem na jednym baku wodoru.

 

To pierwsza seryjna Toyota na wodór

Segment pojazdów hybrydowych nie miałby takiej pozycji, gdyby nie Prius,czy ogólnie Toyota. Czy już niebawem podobnie można będziemówić o segmencie pojazdów zasilanych wodorem? Już w przyszłymroku pojawi się pierwsza seryjna Toyota zasilana takim paliwem.

 

Riversimple Rasa - 480 km na wodorze

Na motoryzacyjnej mapie pojawia się nowy producent. Jest to walijska firmaRiversimple, która zamierza wprowadzić na rynek kompaktowy modelzasilany wodorem.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017