Wyszukiwałeś:

wodor

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wodor

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Nissan X-Trail FCV na testach

Japońskie ministerstwo infrastruktury i transportu wydało zgodędopuszczającą do testów drogowych najnowszy produkt Nissana – modelX-Trail FCV, napędzany wodorowymi ogniwami paliwowymi.

 

Honda Home Energy Station III

Na Salonie Samochodowym w Genewie Honda zaprezentuje technologię Home EnergyStation III, która wykorzystuje rozwiązania stosowane w nowatorskich układachnapędowych aut także w gospodarstwach domowych.

 

Wodorowe BMW w 2007

W przyszłym roku niemieckie BMW ma zamiar wprowadzić do sprzedaży wodorowąodmianę modelu serii 7. Już teraz bawarska marka przeprowadza testy nowegonapędu.

 

Wodorowa konferencja

Podczas światowej konferencji poświęconej energii wodorowej, która właśniezaczęła się we francuskim Lyon, Renault będzie prezentować postępy jakichdokonało w rozwoju nowych ogniw paliwowych. Dzięki zastosowaniu nowychtechnologii nowoczesne samochody tej marki będą mogły być napędzane paliwemwodorowym.

 

Wodorowa Mazda RX-8

Mieszkańcy Starego Kontynentu będą mieli okazję zobaczyć model Mazda RX-8Hydrogen RE, napędzany wodorem, podczas konferencji poświęconej alternatywnymźródłom energii, która odbędzie się w norweskim mieście Stavanger.

 

BMW Hydrogen 7

Luksusowa limuzyna BMW seria 7 będzie pierwszym modelem, który napędzanybędzie paliwem wodorowym. Prezentowany w Paryżu koncept powinien już byćostatnim etapem przed wdrożeniem go do seryjnej produkcji.

 

Alternatywna Honda

Pomimo tego, że w ostatnich tygodniach ceny benzyny na światowych rynkachwykazują tendencję spadkowa, to jednak nie są one jeszcze na tyle niskie,żeby wstrzymać rozwój samochodów zasilanych alternatywnie. Przez ostatniemiesiące inżynierowie Hondy dopracowywali model zasilany ogniwem paliwowym.

 

Mazda stawia na silniki Wankla

Japoński producent samochodów marki Mazda poinformował kilka dni temu, żejego zespół inżynierów pracuje właśnie nad nową generacją silnikarotacyjnego. W pierwszych modelach pojawi się on jednak nie wcześniej jak w2010 roku.

 

Ponad 480 km na baku pełnym wodoru

Chevrolet Sequel z pewnością zapisał się już na karty historii nie tylkokoncernu GM, lecz także światowej motoryzacji. Jest to bowiem pierwszysamochód napędzany za pomocą ogniw paliwowych zasilanych wodorem, któremuudało się przejechać na jednym baku aż 480 kilometrów (300 mil).

 

Honda ofensywnie z hybrydami

200 000 hybrydowych aut rocznie. Tyle samochodów co rok, począwszy od 2009,chce sprzedawać Honda. W realizacji tego celu pomóc japońskiemu producentowima nowy model o napędzie hybrydowym, który cenowo ma być pozycjonowanyponiżej modele Civic Hybrid.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017