Wyszukiwałeś:

wodorowe X

ogniwa X

paliwowe X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wodorowe ogniwa paliwowe

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Panda Hydrogen

Już w tym roku rozpoczną się pierwsze testy wodorowej Pandy. Fiat PandaHydrogen natomiast na skalę przemysłową zostanie wprowadzony w ciągunajbliższych 15-20 lat.

 

Wodorowa konferencja

Podczas światowej konferencji poświęconej energii wodorowej, która właśniezaczęła się we francuskim Lyon, Renault będzie prezentować postępy jakichdokonało w rozwoju nowych ogniw paliwowych. Dzięki zastosowaniu nowychtechnologii nowoczesne samochody tej marki będą mogły być napędzane paliwemwodorowym.

 

Amerykańskie i elektryczne

Po dwóch hybrydowych modelach zaprezentowanych w Los Angeles, Chryslerkontynuuje swoją ekspansję w świat modeli napędzanych energią elektryczną.W styczniu Detroit pokazane zostaną aż trzy takie koncepcyjne pojazdy.

 

Samochody napędzane wodorem

Wodór będzie napędzał następną generację pojazdów; to faktakceptowany przez całą branżę motoryzacyjną. Ponieważ jest tonajczęściej występujący pierwiastek na świecie, jego zapasy nie stanowią wtym przypadku problemu.

 

Honda FCX Clarity

Honda Motor Co. rozpoczęła komercyjną produkcję samochodu napędzanegowodorowymi ogniwami paliwowymi, który nie emituje do atmosfery żadnychtoksycznych spalin - poinformowali w poniedziałek przedstawiciele firmy.

 

UE będzie wspierać napęd wodorowy

Parlament Europejski przegłosował w tym tygodniu wprowadzenie jednolitychkryteriów w zakresie homologacji typu pojazdów silnikowychnapędzanych paliwem wodorowym. Decyzja ta może okazać się przełomowa,dzięki której dużo łatwiejsze stanie się wprowadzanie tego typupojazdów do sprzedaży.

 

Dwie hybrydy Kii

Wprawdzie podczas wystawy samochodowej w Paryżu niewątpliwą gwiazdą nastoisku Kii będzie całkowicie nowy crossover Soul, to jednak nie zabraknie itam modeli przyjaznych środowisku, a wśród nich dwa koncepty - cee'd iSoul Hybrid.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wodorowe ogniwa paliwowe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017