Wyszukiwałeś:

woli

. Znaleziono 345 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: woli

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 345 wszystkich):

Trasa Podskarpowa Stalowej Woli

Zakończyła się budowa Trasy Podskarpowej czyli obwodnicy Stalowej Woli.Wykonawcą kontraktu była firma Skanska. Całkowity koszt - 49 mln złotych -był finansowany ze środków Krajowego Funduszu Drogowego.

 

Taniej wybudują S19 na Lubelszczyźnie

169,3 mln zł - na taką kwotę wyłoniony wykonawca - Strabag wycenił budowęjednojezdniowej drogi ekspresowej S19 na odcinku Międzyrzec Podlaski -Lubartów, w tym na obwodnicę Kocka i Woli Skromowskiej. To dużoponiżej kosztorysu inwestorskiego, który zakładał koszt budowy na314,6 mln zł. Nowa droga S19 ma być oddana do ruchu przed mistrzostwami EURO2012.

 

Powstaje nowy odcinek S19 na Lubelszczyźnie

Symboliczne wbicie pierwszej łopaty przez przedstawicieli władzwojewództwa lubelskiego i samorządów lokalnych, inwestora iwykonawcy, przypieczętowało start robót budowlanych obwodnicy Kocka iWoli Skromowskiej leżącej w ciągu przyszłej drogi ekspresowej S19(prowadzącej od granicy polsko-białoruskiej w Kuźnicy przez Białystok,Lublin i Rzeszów do granicy polsko-słowackiej w Barwinku). Koszt budowyblisko 8-kilometrowego, jednojezdniowego odcinka wraz z przygotowaniemdokumentacji, wykupem gruntu i nadzorem wyniesie 264,9 mln zł. Kierowcy z nowejtrasy skorzystają w kwietniu 2012 roku.

 

Wiadukt w Stalowej Woli już po modernizacji

Otwarto zmodernizowany wiadukt w Stalowej Woli. Przebudowa wiaduktu w ciągudrogi wojewódzkiej Nr 781 Nagnajów - Tarnobrzeg - Grębów -Stalowa Wola, była jedną z najważniejszych inwestycji drogowych realizowanychw północnej części województwa podkarpackiego.

 

Przebudowy w Stalowej Woli

Rozpoczyna się modernizacja ulicy Brandwickiej w ciągu DW 855 w Stalowej Woli.Prace budowlane obejmą 620-metrowy odcinek ulicy Brandwickiej, od skrzyżowaniaz Trasą Podskarpową do skrzyżowania z ul. Sandomierską.  Kontrakt owartości niemal 3 mln zł zrealizowany będzie do 16 sierpnia 2011 r.

 

Porozumienie dla obwodnicy Stalowej Woli i Niska

Rozpoczyna się realizacja porozumienia podpisanego 27 sierpnia 2010r. przezGminę Miasto Stalową Wolę, Gminę i Miasto Nisko oraz Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Porozumienie dotyczy współpracy przyprzygotowaniu budowy obwodnicy m. Stalowej Woli i Niska w ciągu drogi krajowejnr 77 wraz z łącznikami o dł. ok 15,6 km.

 

Most w Woli Jachowej tylko dla pojazdów do 3,5 tony

Udostępniony został warunkowo tylko dla ruchu pojazdów lekkich,ważących do 3,5 tony, most w Woli Jachowej w woj. świętokrzyskim. Nadalobowiązuje bezwzględny zakaz wjazdu na most samochodów ciężarowych.Dla samochodów powyżej 3,5 tony wyznaczono objazdy.

 

Nowy most w Woli Jachowej czeka na wykonawcę

Przetarg na rozbiórkę uszkodzonego oraz zaprojektowanie i budowę nowegomostu w Woli Jachowej (województwo świętokrzyskie) ogłosił kieleckioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Projekt nowegomostu miałby powstać w pierwszej połowie roku 2014 i sam obiekt zostałbyzrealizowany do końca przyszłego roku.

 

Na DK nr 74 w Woli Jachowej bez utrudnień

Kierowcy mogą jeździć bez utrudnień nowym mostem w Woli Jachowej w ciągudrogi krajowej nr 74. Będą jeszcze prowadzone prace związane zrozbiórką tymczasowego mostu jednak wpłynie to tylko na ograniczenieprędkości. Całe przedsięwzięcie zakończy się w pierwszym kwartaleprzyszłego roku.

 

Koniec prac na moście w Woli Jachowej

Choć nowo wybudowany most w Woli Jachowej w ciągu drogi krajowej nr 74 jestjuż przejezdny od listopada ubiegłego roku, to jednak dopiero terazzakończone zostały wszystkie niezbędne prace.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018