Wyszukiwałeś:

wosk

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wosk

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wątek na forum: Przywróć autu dawny blask

Fajny artykuł. Tylko jedno ale. Wynika z niego, że wosk i politura to jedno i to samo. A tak nie jest. Najpierw nakładamy politurę, potem wosk (ale nie żadne badziewie z myjni automatycznej). Polecam produkty Zymol, drogie ale bardzo dobre. aaa

 

Nanotechnologia do produkcji wosku

W styczniu 2006 roku firma Valvoline Polska wprowadziła na rynek nowy środeknabłyszczający - Eagle One NanoWax - wykorzystujący Nano woski Carnauba.

 

Autobusy skrojone na miarę

"Nasze autobusy są nowoczesne, spełniają najwyższe standardy jakościoraz normy środowiskowe. Ich sukces wynika jednak przede wszystkim z tego, żesą dostosowane do potrzeb klienta - elastyczność firmy docenili już odbiorcyz 16 państw europejskich" - firma Solaris Bus & Coach.

 

Nanotechnologia do pielęgnacji samochodu

Nanotechnologia, wykorzystująca cząsteczki o wielkości jednej miliardowejmetra, doskonale nadaje się także do czyszczenia różnych powierzchni.

 

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Polerowanie - czyli make'up dla samochodu

Lakiernicy zwykli mówić, że dobrze wypolerowane auto to takie, wktórego odbiciu kierowca może dostrzec swój kolor oczu. Żebyjednak powłoka lakiernicza samochodu lśniła, należy przestrzegać kilkapodstawowych zasad.

 

Sebastien Loeb w muzeum

Siedmiokrotny mistrz świata WRC, francuz Sebastien Loeb doczeka się swojejpodobizny z wosku w muzeum figur woskowych Grévin Muzeum - paryskimodpowiednikiem muzeum Madame Tussauds i jednym z najstarszych tego typumuzeów w Europie.

 

Chcesz sprzedać auto?

To najpierw doprowadź je do przyzwoitego stanu. Nie ma nic gorszego, jakznaleźć wymarzony samochód z ogłoszenia, a potem przejechać się domiejsca zakupu i stwierdzić, że samochód wcale nie jest taką"igiełką", jak przez telefon zapewniał jego właściciel.

 

Wątek na forum: frv

mam ten model 2005 rok z salonu , przejechałem 200 tys km. benzyna 2.0, auto wygodne dosyc komfortowy i bardzo funkcjonalne , zamontowałem LPG i jeździ bardzo dobrze jakieś 160 tys km , jak na razie bez awarii , ostatni przegląd i djagnostyka silnik i zawieszenie bez uwag, amortyzatory jak nowe...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017