Wyszukiwałeś:

wschodnia X

obwodnica X

Krakowa X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wschodnia obwodnica Krakowa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Wschodnia obwodnica Krakowa

Podpisano umowę na wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej dotyczącejbudowy wschodniej obwodnicy Krakowa. Realizacją kontraktu o wartości ponad 4,8mln zł zajmie się firma "MOSTY KATOWICE" Spółka z o.o.

 

Obwodnica Wojnicza

W ciągu najbliższego miesiąca rozpoczną się prace przy budowie obwodnicyWojnicza. Na tą inwestycję mieszkańcy gminy i podróżujący wzdłużkrajowej czwórki czekali od dawna. Prace potrwają do wiosny 2007 roku.

 

Obwodnica Wojnicza otwarta

W poniedziałek 9 lipca 2007 r. oddano do ruchu obwodnicę Wojnicza w ciągudrogi krajowej nr 4 Kraków – Tarnów. Budowa obwodnicy odługości 3,75 km trwała prawie 600 dni (20 miesięcy).

 

Kraków będzie walczyć o obwodnicę

Samorząd Województwa Małopolskiego zamierza walczyć o budowępółnocnej obwodnicy Krakowa. Urzędnicy chcą, aby odcinek domykającyring wokół miasta znalazł się w planach rządowych, gdyż samorządylokalne nie podołają tak wielkiej inwestycji.

 

Wschodnia obwodnica dla Wojnicza

Leżący w Małopolsce Wojnicz będzie mieć kolejną obwodnicę. W ubiegłymroku zostało już oddane do użytku drogowe obejście miasta, a teraz planowanajest kolejna, tym razem wschodnia obwodnica. Nowa trasa ma powstać w ciągudrogi wojewódzkiej nr 975.

 

Kraków: Co dalej ze wschodnią obwodnicą?

Przygotowania do budowy wschodniej obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowejS7 wciąż się przeciągają. Kilka dni temu pojawiły się oskarżenia wkierunku urzędników miejskich, jednak Urząd Miejski w Krakowieopublikował stosowne wyjaśnienie tej sprawy.

 

Kraków: Ruszają działania w sprawie północnej obwodnicy

W dniu dzisiejszym, 14 maja 2008 roku, ma zostać podpisana umowa na opracowaniekoncepcji programowo-przestrzennej dla budowy północnej obwodnicyKrakowa. Inwestycja jest jednym z priorytetowych zadań samorząduwojewództwa małopolskiego i Krakowa.

 

Kraków: S7 za dwa lata?

Pierwszy odcinek wschodniej obwodnicy Krakowa w ciągu drogi ekspresowe S7 jestjuż w budowie, w najbliższym czasie powinien zostać ogłoszony przetarg nabudowę kolejnego. Według zapowiedzi prezydenta Krakowa, cała trasa powinnabyć gotowa w 2010 roku.

 

Powolna ekspresowa "siódemka"

W ciągu najbliższych lat poza miejskimi inwestycjami najważniejsza dlaKrakowa będzie szybka budowa wschodniego obejścia miasta. Sytuacja przybudowie poszczególnych odcinków nie jest jednak optymistyczna.

 

Firmy z Europy i Azji chcą budować wschodnią obwodnicę Krakowa

Hiszpanie, Chińczycy, Grecy, Chorwaci, Austriacy, Portugalczycy, Czesi, Niemcy,Turcy, Włosi i Polacy chcą budować Trasę Nowohucką czyli wschodniąobwodnicę Krakowa. W sumie do pierwszego etapu przetargu na budowę kolejnegoodcinka drogi ekspresowej S7 w Krakowie (od węzła Rybitwy do węzłaIgołomska wraz z mostem przez Wisłę) zgłosiło się 15 firm ikonsorcjów z 11 krajów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wschodnia obwodnica Krakowa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017