Wyszukiwałeś:

wschodnia X

obwodnica X

Wroclawia X

. Znaleziono 111 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wschodnia obwodnica Wroclawia

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 111 wszystkich):

Marszałek kontra wojewoda w/s wsch. obwodnicy Wrocławia

Wojewoda dolnośląski Krzysztof Grzelczyk krytycznie zareagował na informacjedotyczące decyzji marszałka w sprawie braku finansowania dla wschodniejobwodnicy Wrocławia. Wystosował list do radnych sejmiku z prośbą ointerwencję.

 

Powstanie wschodnia obwodnica Wrocławia

Powstanie trasa Bielany-Łany-Długołęka, nazywana także wschodniąobwodnicą Wrocławia. Długość obwodnicy wyniesie ponad 35km, zaś kosztinwestycji szacowany jest na około 800 mln zł.

 

Most na obwodnicy Wrocławia pod znakiem zapytania

Mostem Siechnice - Łany w ciągu wschodniej obwodnicy Wrocławia moglibyśmyjeździć już pod koniec 2011 roku. Jednak jego budowa może być sztucznieprzedłużona aż do 2013 roku, bo urząd marszałkowski dopiero wtedy będziemiał czym za nią zapłacić.

 

Startuje wschodnia obwodnica Wrocławia

19 czerwca 2009 roku DSDiK i Skanska S.A. podpisały umowę na budowę pierwszejczęści tzw. obwodnicy wschodniej Wrocławia na trasie Bielany – Łany– Długołęka (odcinek o długości 5,59 km ). Wartość kontraktu to 215mln zł. Zakończenie inwestycji planowane jest na styczeń 2013 roku.

 

Zielone światło dla łącznika autostrady A4 z ekspresową S8

16 listopada został wmurowany akt erekcyjny pod budowę wschodniej obwodnicyWrocławia na trasie Bielany – Łany – Długołęka . Długośćcałej trasy, która docelowo ma połączyć autostradę A4 z drogą naWarszawę S8, liczy 38 km. Aktualnie budowany odcinek ma ponad 5,5 km, a jegorealizacja wyniesie ponad 215 milionów zł. Będzie on częścią drogiwojewódzkiej. Zakończenie inwestycji zaplanowane jest na zimę 2013 rokujednak wykonawca chce zakończyć budowę przed rozpoczęciem Euro 2012.

 

Wątek na forum: Raport z budowy łącznika A4-S8 czyli wschodniej obwodnicy Wrocławia

Czyli powstanie tzw wschodnia obwodnica Wrocławia. W sumie A8 czyli autostradowa obwodnica Wrocławia też będzie się łączyć z A4 intesywne prace trwają już od dłuższego czasu. ~Hellboy

 

Będzie nowy odcinek Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Rusza budowa kolejnego odcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.  Koszt pracdla tego etapu to 56,6 mln zł, a ich zakończenie planuje się na styczeń 2013roku. Wschodnia Obwodnica Wrocławia (WOW), nazywana też trasąBielany-Łany-Długołęka  zapewni szybkie i wygodne połączenieautostrady A4 i drogi wylotowej z Wrocławia w kierunku Warszawy. To sprawi, żekierowcy nie będą musieli przedzierać się przez uliczne korki w stolicyDolnego Śląska. Wschodnia obwodnica, wspólnie z AutostradowąObwodnicą Wrocławia, stworzy kompleksowy ring wokół miasta.

 

Most pod Wrocławiem połączył oba brzegi Odry

Najdłuższy most, jaki powstaje w ramach Wschodniej Obwodnicy Wrocławiapołączył oba brzegi Odry. Zabetonowany został ostatni fragment nowejkonstrukcji w Łanach. Most jest najważniejszym i największym obiektembudowanym w ramach obwodnicy, zwanej drogą Bielany-Łany-Długołęka.

 

Próby obciążeniowe na Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Zakończyły się próby obciążeniowe na mostach i estakadzie WschodniejObwodnicy Wrocławia. Tymczasem ogłoszony został przetarg na budowę kolejnegoodcinka Wschodniej Obwodnicy Wrocławia czyli na budowę drogiwojewódzkiej Żerniki Wrocławskie - Siechnice.

 

Jest porozumienie ws. dalszej budowy Wschodniej Obwodnicy Wrocławia

Wczoraj podpisano ugodę w sprawie kontynuacji budowy Wschodniej ObwodnicyWrocławia. Miasto wspomoże finansowo realizację zadania. Jest też decyzja,że najpierw wykonany zostanie północny odcinek obwodnicy, którypołączy ją z istniejącą Autostradową Obwodnicą Wrocławia.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wschodnia obwodnica Wroclawia".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017