Wyszukiwałeś:

wspolpraca X

koncernow X

. Znaleziono 177 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wspolpraca koncernow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 177 wszystkich):

Współpraca Mitsubishi i Nissana

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej przedstawiciele koncernów NissanMotor Co. oraz Mitsubishi Motors Corp. ogłosili rozpoczęcie współpracy przyprodukcji nadchodzącej generacji modelu eK WAGON.

 

DKV poszerza współpracę

Firma DKV Euro Service jest w trakcie rozbudowy sieci stacji, które akceptowaćbędą karty paliwowo-serwisowe o nazwie DKV Card. Po wejściu we współpracęz Grupą Lotos, w nowym systemie działa już około 160 stacji, w tym 39oznaczonych logiem ESSO.

 

Fiat blisko współpracy z Chińczykami

Kolejnym koncernem motoryzacyjnym, który zamierza nawiązać bliskąwspółpracę z chińskim producentem, będzie Fiat Auto. Włoska firma będzieotrzymywać od Chery Automobiles silniki benzynowe.

 

Mitsubishi i Nissan rozszerzają współpracę

Firmy Mitsubishi Motors Corporation oraz Nissan Motor Co. ogłosiły, iżzamierzają rozszerzyć swoją dotychczasową współpracę w zakresie produkcjii wymiany oryginalnych produktów (OEM - Original Equipment Manufacturing).

 

BMW zaprasza do współpracy Mercedesa

Dyrektor zarządzający koncernu BMW, Norbert Reithofer, potwierdził, iżbawarska firma jest zainteresowana podjęciem współpracy z Mercedesem wzakresie produkcji silników.

 

"Nie" dla współpracy Mercedesa z Fiatem

Dieter Zetsche, prezes koncernu Daimler, zerwał rozmowy z Sergio Marchionne,szefem Fiata, o możliwej kooperacji pomiędzy firmami w zakresiewspólnej produkcji nowej platformy samochodowej.

 

Kolejne koncerny zacieśniają współpracę

Współpraca koncernów to znak naszych czasów. W minionymtygodniu informowaliśmy o szczegółach umowy partnerskiej BMW i Toyoty.Z początkiem tego tygodnia swoją współpracę ogłaszają kolejne,trzy duże koncerny.

 

BMW zrywa z Peugeotem

Współpraca BMW z Peugeotem nad produkcją czterocylindrowychsilników benzynowych najprawdopodobniej nie zostanie przedłużona.Bawarski koncern w niedalekiej przyszłości samodzielnie będzie tworzył takiejednostki napędowe.

 

Szef włoskiego koncernu chętny na współpracę

Prezes koncernu z Turynu jest otwarty na współpracę z innymi markami.Zapewnia jednak, że nie zamierza sprzedawać Alfy Romeo.

 

Wątek na forum: Silnikowa współpraca Toyoty z Mazdą

To dobra wiadomości bo nawet taki wielki koncern jak Toyota nie jest w stanie sama wypromować samochodu na wodór tak samo jak Mazda nie jest w stanie rozpromować siln iku SkyActiv a w połączeniu te dwa koncerny mogą zdziałać na prawdę wiele. ~Gugi

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wspolpraca koncernow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017