Wyszukiwałeś:

wspolpraca X

koncernow X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wspolpraca koncernow

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

PIM - III spotkanie poddostawców członków Izby

W dniach 28 i 29 marca br. w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze w tym rokuspotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnej oraz firm związanych zsektorem poddostawców motoryzacyjnych.

 

Dostawcze Opla i Renault dalej razem

Współpraca pomiędzy europejskim oddziałem General Motors a koncernem Renaultw zakresie pojazdów dostawczych będzie kontynuowana. Już we wrześniupojawią się odnowione wersje wspólnych modeli.

 

Fiat i grupa PSA wciąż razem

Nowe generacje modeli Fiat Ducato, Peugeot Boxer oraz Citroen Jumper nadalbędą wytwarzane na tej samej linii produkcyjnej. Oba koncerny będą równieżwspólnie produkować skrzynie biegów.

 

Tenneco dostawcą Toyoty

Tenneco będzie wyłącznym dostawcą oryginalnych części serwisowych (OES)dla całej gamy samochodów marki Toyota z silnikiem wysokoprężnym,sprzedawanych na rynku europejskim. Tenneco z Rybnika zajmie się kontrolądostaw i produkcji dla Toyoty Motor Europe jeszcze w tym miesącu.

 

Siły jeszcze mamy

O sprawy związane z obecną sytuacją sektora motoryzacyjnego oraz o dalszeperspektywy i plany na przyszłość zapytaliśmy Romana Kantorskiego, PrezesaPolskiej Izby Motoryzacji.

 

Współpraca Mitsubishi i Nissana

Kilka dni temu podczas konferencji prasowej przedstawiciele koncernów NissanMotor Co. oraz Mitsubishi Motors Corp. ogłosili rozpoczęcie współpracy przyprodukcji nadchodzącej generacji modelu eK WAGON.

 

Ford zrekonstruuje flotę

Do 2010 roku Ford zamierza odnowić kilka modeli, które później zostanąprzeznaczone na rynek północnoamerykański. W przyszłości do StanówZjednoczonych trafi mniej modeli marki, które mimo wszystko będą w staniezwiększyć zysk sprzedażowy.

 

Mercedes z Fiatem?

Jak skutecznie obniżyć koszty produkcji? Najprostszym sposobem wydaje siębyć nawiązanie partnerstwa i wspólne projektowanie i wytwarzanie całych autlub też poszczególnych komponentów.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wspolpraca koncernow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017