Wyszukiwałeś:

wspomaganie X

elektromechaniczne X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wspomaganie elektromechaniczne

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Seat Altea XL: Rozmiar ma znaczenie

Uniwersalizm. Głównie tą cechą kierował się Seat przy konstruowaniuprzedłużonej wersji modelu Altea XL. Bo jak inaczej określić samochód,który swoimi gabarytami, przestrzenią ładunkową ale też walorami jezdnymigrupuje w sobie charaktery aut o nadwoziu minivan (MPV), kombi i kompakt?

 

Skoda Octavia: Lider średniaków

5 360. Taka liczba sprzedanych egzemplarzy w 2006 roku pozwoliła zająćSkodzie Octavii II, czołowe miejsce w zestawieniu najbardziej popularnychsamochodów w Polsce. W zasadzie można przyjąć, że czeski reprezentantklasy średniej został liderem tego segmentu bowiem pod względem liczbysprzedanych aut Octavia drugiej generacji przegrała tylko... z jejpoprzedniczką, Octavią Tour. Postanowiliśmy ponownie przyglądnąć się temuliderowi, tym razem jednak w wersji kombi 1.9 TDI i automatyczną skrzynią DSG.

 

Promocje Seata

W salonach Seata obowiązują promocyjne ceny na wszystkie tegoroczne modele.Dostępne są również preferencyjne kredyty oraz promocyjne pakietyubezpieczeniowe.

 

Volkswagen Scirocco - powrót w wielkim stylu

Na miesiąc przed oficjalną premierą pojawiły się w Polsce trzy noweVolkswageny Scirocco. Na drogach wzbudzają tyle zainteresowania a może izachwytu, co półnagie modelki.

 

Elektryczne mięśnie kierowcy

Wspomaganie układu kierowniczego pojawiło się w samochodach ponad 20 lattemu. Początkowo dostępne tylko w modelach z wyższej półki, stałosię z biegiem czasu standardem nawet wśród najtańszychpojazdów.

 

Najbardziej ekonomiczne BMW

Wrześniowa wystawa we Frankfurcie będzie miejscem światowej premiery BMW 320dEfficientDynamics Edition - modelu o najniższym zużyciu paliwa w całejofercie bawarskiego koncernu. Średnie spalanie to zaledwie 4,1 l/100 km.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wspomaganie elektromechaniczne".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017