Wyszukiwałeś:

wstrzymanie X

produkcji X

. Znaleziono 46 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wstrzymanie produkcji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 46 wszystkich):

Przez silnik Intrall ograniczył produkcję

Zapasy aut oraz brak homologacji na nowy silnik zmusiły spółkę Intrall zLublina do drastycznego ograniczenia produkcji. W styczniu i lutym spółkawyprodukowała zaledwie 6 lublinów, co oznacza spadek w porównaniu z ubiegłymrokiem o 97,8 proc.

 

FSO wstrzymuje produkcję

Jak podaje Dziennik, żerańska Fabryka Samochodów Osobowych planujetymczasowe wstrzymanie produkcji. Kilkudniowa przerwa nie jest jednakspowodowana kryzysem w branży motoryzacyjnej, a problemem z dostawą częścido produkcji Chevroleta Aveo.

 

Kolejna przerwa w Volkswagenie

W poniedziałek poznańskie zakłady Volkswagena rozpoczęły drugą w tymmiesiącu przerwę w produkcji. Tym razem potrwa ona pięć dni. Wstrzymanieprodukcji ma związek ze spadkiem ilości zamówień na auta produkowane wpolskiej fabryce.

 

FSO wstrzyma produkcję

W marcu produkcja FSO sięgnie ok. 5 tys. sztuk ale od 7 maja do 20 czerwcafabrykę na Żeraniu czeka czasowe wstrzymanie produkcji. Wszystko ze względuna niski poziom zamówień. Postój na Żeraniu spowoduje jeszczetrudniejszą sytuację dostatwcow.

 

Tornado wstrzymało produkcję

Tornado, które nawiedziło amerykańskie stany Alabama, Georgia iTennessee, skutkuje zatrzymaniem produkcji w fabrykach Mercedesa i Toyoty wAlabamie.

 

Ford wstrzymuje produkcję B-Maxa

Czy Ford B-Max jest słabym modelem, czy też Ford boryka się z jakimiśproblemami? A może kryzys w branży motoryzacyjnej wcale się jeszcze nieskończył? Z powodu niedostatecznego popytu, Ford wstrzymuje produkcję swojegomałego minivana.

 

Fiat wstrzyma produkcję Pandy

Włoski koncern zamierza czasowo wstrzymać produkcję Pandy w zakładzie wPomigliano. Powód jest prosty - niewielki popyt na ten model.

 

Strajki w Hiszpanii zablokowały produkcję Seata

Fabryka Seata w Martorell koło Barcelony wstrzymała produkcję aut. Powodemsą strajki pracownicze u poddostawcy hiszpańskiego producenta - producentafoteli samochodowych Johnson Controls Eurosit.

 

Wątek na forum: Toyota zatrzyma produkcję?

Nie zostały wstrzymane produkcje we wszystkich fabrykach, poza tym trwa to tylko kilka dni, także to nie jest strata której toyota nie mogła by odrobić. Toyota jest na tyle poważnym koncernem, że jeśli miało by to potrwać dłuższy czas to na pewno by jakoś zaradzili. ~Łukasz

 

VW Golf - produkcja znów zostanie wstrzymana

Czy to sygnał problemów marki Volkswagena, czy jednak rutynowedziałania? A może za tym kryje się coś grubszego? Fakt jest taki, że VW maw planach na kilka dni we wrześniu i grudniu wstrzymać produkcję Golfa.Sprawdzamy, co w trawie piszczy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wstrzymanie produkcji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017