Wyszukiwałeś:

wstrzymanie X

produkcji X

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wstrzymanie produkcji

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

Antara i Captiva na razie bez Diesli

Egzemplarze nowego modelu Opla Antara oraz Chevrloleta Captiva wyposażone wsilniki wysokoprężne nie będą na razie budowane. Taką decyzję podjęłokierownictwo koncernu General Motors (GM) po tym jak wykryto pewnenieścisłości w działaniu dwulitrowych jednostek Diesla.

 

Przez silnik Intrall ograniczył produkcję

Zapasy aut oraz brak homologacji na nowy silnik zmusiły spółkę Intrall zLublina do drastycznego ograniczenia produkcji. W styczniu i lutym spółkawyprodukowała zaledwie 6 lublinów, co oznacza spadek w porównaniu z ubiegłymrokiem o 97,8 proc.

 

Japonia: Trzęsienie ziemi zagroziło producentom

Lipcowe trzęsienie ziemi jakie nawiedziło kilka regionów Japoniispowodowało wstrzymanie dostaw niektórych podzespołów dla wielurodzimych producentów samochodowych. W skutek kataklizmu zniszczonezostały budynki jednego z największych poddostawców części.

 

FSO wstrzymuje produkcję

Jak podaje Dziennik, żerańska Fabryka Samochodów Osobowych planujetymczasowe wstrzymanie produkcji. Kilkudniowa przerwa nie jest jednakspowodowana kryzysem w branży motoryzacyjnej, a problemem z dostawą częścido produkcji Chevroleta Aveo.

 

Produkcja samochodów zaczyna spadać

W porównaniu z poprzednim miesiącem, w październiku 2008 roku poziomprodukcji samochodów osobowych i dostawczych w Polsce zmniejszył się o14,3%. Cała tegoroczna produkcja jest wyższa niż w ubiegłym roku, ale widaćjuż oznaki postępującego kryzysu.

 

Michelin też ogranicza produkcję

Światowy kryzys finansowy coraz wyraźniej odbija się na branżymotoryzacyjnej. W wyniku zmniejszającego się popytu firma Michelin Polska,największy polski producent opon postanowił ograniczyć poziom produkcji.Dzięki temu prawdopodobnie uda się utrzymać obecny poziom zatrudnienia.

 

Michelin wstrzymał produkcję

Największa firma w województwie warmińsko-mazurskim, olsztyńskiMichelin, zaplanował przerwę w produkcji. Opony nie będą wytwarzane odpiątku, aż do momentu, gdy wyprzedane zostaną zapasy zgromadzone wmagazynach.

 

Poznański Volkswagen wstrzymał produkcję

Polska fabryka należąca do niemieckiego koncernu wstrzymała produkcję.Przerwa w poznańskim zakładzie, gdzie produkowany jest m.in. Volkswagen Caddy,potrwa tylko trzy dni. Kolejną przerwę zaplanowano na koniec lutego.

 

Kolejna przerwa w Volkswagenie

W poniedziałek poznańskie zakłady Volkswagena rozpoczęły drugą w tymmiesiącu przerwę w produkcji. Tym razem potrwa ona pięć dni. Wstrzymanieprodukcji ma związek ze spadkiem ilości zamówień na auta produkowane wpolskiej fabryce.

 

FSO wstrzyma produkcję

W marcu produkcja FSO sięgnie ok. 5 tys. sztuk ale od 7 maja do 20 czerwcafabrykę na Żeraniu czeka czasowe wstrzymanie produkcji. Wszystko ze względuna niski poziom zamówień. Postój na Żeraniu spowoduje jeszczetrudniejszą sytuację dostatwcow.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wstrzymanie produkcji".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017