Wyszukiwałeś:

wtrysk X

paliwa X

. Znaleziono 65 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wtrysk paliwa

Spróbuj też wyszukać: wtrysk paliwa-golf 3 wtrysk paliwa peugeot partner wtrysk paliwa skoda felicja

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 65 wszystkich):

Nowości marki Hyundai w Genewie

Podczas konferencji prasowej zorganizowanej w Genewie na stoisku Hyundaia,zaprezentowano trzy nowe modele. Jeden z nich to nowa generacja, jedenface-lift, trzeci zaś to świeży powiew wiatru w kierunku segmentu D.

 

FSI w pigułce

Skrót FSI z języka angielskiego oznacza tyle co "Fuel Stratified Injection".Tłumacząc dosłownie jest to uwarstwiony wtrysk paliwa. Jest to jedna znajnowszych technologii stosowana obecnie w silnikach.

 

Złe paliwo w baku

Zatankowanie złego paliwa może poważnie zrewidować stan portfela. Tymbardziej, że nieumyślność czy po prostu zwykła pomyłka nie jest honorowanaw zdecydowanej większości firm ubezpieczeniowych i jest kwalifikowana podparagraf niewłaściwego użytkowania pojazdu.

 

Od "pontona" do "okularnika"

Już prawie od miesiąca w salonach dostępna jest najnowsza generacjaMercedesa, który w swojej historii był chyba najpopularniejszym modelemtej marki. Od początków produkcji przekonał do siebie przeszło 10milionów użytkowników, a jego poprzednie wersje dla wieluPolaków były początkiem przygody z motoryzacją spod znaku gwiazdy.

 

High Power, czyli najmocniejszy L200

W polskich salonach Mitsubishi dostępny jest już pickup L200 z najmocniejszą,178-konną jednostką napędową. Poza mocniejszym silnikiem, zmniejszono takżezużycie paliwa oraz wzbogacono listę wyposażenia seryjnego.

 

Volvo Trucks rozpoczyna test Bio-DME

W 2010 r. Volvo Trucks jako pierwszy producent samochodówciężarowych rozpocznie zakrojone na dużą skalę testy biopaliwa Bio-DME.Paliwo to pozwala osiągnąć bardzo niski poziom emisji dwutlenku węgla, a wdługiej perspektywie ma szansę w 50 procentach zastąpić konwencjonalny olejnapędowy w europejskim transporcie drogowym

 

Nowe silniki i skrzynia u Mazdy

Podczas salonu w Tokio Mazda Motor Corporation po raz pierwszy zaprezentujesilniki i automatyczną przekładnię nowej generacji. Zostanie zaprezentowanysilnik benzynowy „Mazda SKY-G” z bezpośrednim wtryskiem paliwa,ekologiczny silnik Diesla „Mazda SKY-D” oraz automatyczna skrzyniabiegów „Mazda SKY-Drive”.

 

20 lat TDI

Technika TDI, która pojawiła się na rynku niemal 20 lat temu,zrewolucjonizowała  światowy rynek silników wysokoprężnych.Dziś wielu kierowców nie wyobraża sobie samochodu wyposażonego w innąjednostkę napędową.

 

Inteligentny zastrzyk paliwa

Różne rodzaje benzynowych bezpośrednich wtrysków paliwa mają zazadanie redukować spalanie przy jednoczesnym zwiększeniu mocy samochodu. Cociekawe ten sprytny sposób na dostarczanie paliwa do silnika nie okazałsię przełomowym rozwiązaniem dopiero w momencie, kiedy trafił pod maskipojazdów mechanicznych.

 

Nowa dwulitrowa jednostka Volvo

Dwa litry pojemności i ponad dwieście koni mocy, to główne parametrynowej benzynowej jednostki Volvo, która odznaczać się ma niskimzużyciem paliwa i niską emisją zanieczyszczeń. Na początku pojawi się podmaską modeli S80, V70 i XC60.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wtrysk paliwa".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017