Wyszukiwałeś:

wulkanizacja

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wulkanizacja

Spróbuj też wyszukać: opony

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: ciekawa stronka www pierwsze porównanie cen usług mot. w polsce

Szukałem ostatnio cen części do toyotki i znalazłem fajną rzecz ~mef1910

 

Wątek na forum: Umowa na kolejny odcinek autostrady A4 do Tarnowa

To skad oni w koncu sa? z Sopotu czy z Warszawy?! Żenada Panie autorze,kolejna... ~dpl1000

 

Hutchinson inwestuje w śląskim

Hutchinson Poland, francuski producent podzespołów dla przemysłumotoryzacyjnego, niebawem zakończy budowę czwartego zakładu produkcyjnegozlokalizowanego w Bielsku-Białej. Dodatkowo nowy projekt związany z rozbudową dwóch zakładów w Żywcu, szacowany na około 40 mln zł, przewidujezwiększenie zatrudnienia o około 520 osób.

 

LSSE na potrzeby motoryzacji

Do Legnickiej SSE, włączono około 11,5 ha gruntów miasta Środa Śląska,które będą przeznaczone na inwestycje firm: Gotec, Vorwerk i HTM oraz gruntponad 2,4 ha w Legnicy pod inwestycję Gates Polska Sp. z o.o. Zgodnie z planamipowstanie 700 nowych miejsc pracy.

 

Inwestycje w motoryzacji

Przybywa nowych inwestycji zagranicznych w sektorze motoryzacyjnym w Polsce. Towłaśnie do branży motoryzacyjnej w 2004 r. napłynęło najwięcej kapitału(9% kapitału zainwestowanego ogółem) powodując, że cała branża stałasię liderem sektora produkcyjnego w Polsce.

 

Zmiany w LSSE pod nowe inwestycje

Szykują się zmiany w Legnickiej SSE. Projekt zmian granic przygotowany zostałm.in. pod inwestycje dwóch firmy z sektora motoryzacyjnego. Firma Elton i Gotecplanują zainwestować łącznie około 50 mln złotych i utworzyć 285 miejscpracy na obszarze Środa Śląska.

 

WRC: Zimowe gumy Pirelli

Rajd Szwecji, druga eliminacja WRC w sezonie 2008, która startuje wnajbliższy czwartek z Karlstadu jest jednym z najbardziej widowiskowych iniecierpliwie oczekiwanych wydarzeń Rajdowych Mistrzostw Świata. Na ten zimowyklasyk Pirelli przygotowało specjalny typ okolcowanych opon o nazwie"Sottozero".

 

Wątek na forum: Otwarcie ofert na budowę S8 w Warszawie

Dlaczego na polskich drogach prawie nigdy nie ma malowanych linii na krawedziach jezdni? ~adam

 

Czas na zmianę opon!

Po długiej i uciążliwej zimie przyszedł wreszcie czas na założenie oponletnich. Oto o czym trzeba pamiętać przy wymianie opon.

 

Pomocne przy niskim ciśnieniu

Niedopompowane opony niosą za sobą szereg niebezpieczeństw. Począwszy odniewłaściwego zachowania się samochodu na drodze, a kończąc na stratachfinansowych w postaci zwiększonego zużycia paliwa i szybszej gradacji opon.Regularny monitoring ciśnienia zapewnić mogą specjalne czujniki. Jednak i onenie pozbawione są wad, a ich wymiana może okazać się dość kosztowna.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017