Wyszukiwałeś:

wydarzenia

. Znaleziono 153 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wydarzenia

Spróbuj też wyszukać: wydarzenia dnia wymina żrówlki opel corsa w desce rozdzielczej szczekociny-włoszczowa drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 153 wszystkich):

Motoryzacja rośnie w siłę

Faurecia Wałbrzych została uhonorowana nagrodą Najlepszy EksporterRzeczpospolitej na "Liście 500". W kategorii "NajlepszyInwestor" nagrodę otrzymała kolejna firma z sektora motoryzacyjnegoBridgestone Poland z Poznania, a firma Solaris Bus & Coach odnotowała rekordowyawans.

 

VOSS - "...nie wszyscy są w stanie produkować tak jak Polacy"

Pod koniec kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie, budowanego od sierpnia,zakładu VOSS Automotive w Legnickim Polu. Łączny koszt inwestycji wyniósł 6mln euro. Obecnie zakład wdraża nowe projekty i rozwija produkcję.

 

PIM - spotkanie dywizji poddostawców

Już po raz kolejny, w dniach 8 i 9 czerwca w Baranowie Sandomierskim, PolskaIzba Motoryzacji (PIM) zorganizowała wyjazdowe spotkanie dla członkówIzby oraz firm zaprzyjaźnionych. "Branża poddostawcówmotoryzacyjnych musi się jednoczyć" - podkreślił Roman Kantorski -Prezes PIM.

 

Daruma na szczęście w Toyocie

Toyota uroczyście otworzyła nową fabrykę silników diesla wJelczu-Laskowicach. Fabryka, której roczna zdolność produkcyjna wynosićbędzie 180 tys. silników rocznie ma za zadanie stać się liderem pośródwszystkich fabryk koncernu na świecie, a pomóc w tym ma szczególna mocDarumy.

 

PIM z dywizją poddostawców

Drugie wyjazdowe spotkanie członków PIM oraz firm"zaprzyjaźnionych" związanych z sektorem motoryzacyjnym już zanami. Ideą spotkania, organizowanego w dniach 28-29 września, było stworzeniedywizji poddostawców - silnej reprezentacji w kontaktach z rządem,organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

 

FSO ma 55 lat

W listopadzie 1951 roku z taśmy FSO na Żeraniu zjechał pierwszy, powojennypolski samochód - Warszawa M20. W ciągu 55 lat FSO wyprodukowało ponad 3,5miliona samochodów. Blisko 1,5 miliona aut wyeksportowano do 90 krajówświata.

 

Dywizja poddostawców PIM w tyskim Fiat Auto Poland

W dniach 24 i 25 października br. w Tychach odbyło się trzecie w tym roku, apiąte od czerwca 2005 r., spotkanie członków Polskiej Izby Motoryzacyjnejoraz firm zaprzyjaźnionych związanych z sektorem poddostawcówmotoryzacyjnych. Atrakcją spotkania, podobnie jak w przypadku poprzednichspotkań było zwiedzanie zakładów produkcyjnych - tym razem zakładu FiatAuto Poland w Tychach.

 

Konferencja branży motoryzacyjnej Auto Event 2007

23-24 maja w Poznaniu odbyła się III doroczna konferencja branżymotoryzacyjnej. Tradycyjnie już Auto Event 2007 stał się doskonałą okazjądo wymiany doświadczeń i opinii pomiędzy firmami polskimi i potencjalnymipartnerami z zagranicy.

 

Fiatem Topolino przez Europę

Niemal tą samą trasą, jak w 1939 roku, sześć egzemplarzy Fiata Topolinoprzemierza Europę, w tym i Polskę, w ramach wyjątkowego rajdu Tallin - MonteCarlo.

 

Nawigacja za darmo

Firma Nokia udostępniła na polskim rynku najnowszą wersję oprogramowania donawigacji – Ovi Maps. Niezależnie od tego, czy przemieszczamy sięsamochodem, czy pieszo, aplikacja ta zaprowadzi nas do celu dziękiudoskonalonym mapom oraz wysokiej klasy nawigacji samochodowej i pieszej.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017