Wyszukiwałeś:

wydarzenia

. Znaleziono 1850 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wydarzenia

Spróbuj też wyszukać: wydarzenia dnia wymina żrówlki opel corsa w desce rozdzielczej szczekociny-włoszczowa drogi

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1850 wszystkich):

PIM z dywizją poddostawców

Drugie wyjazdowe spotkanie członków PIM oraz firm"zaprzyjaźnionych" związanych z sektorem motoryzacyjnym już zanami. Ideą spotkania, organizowanego w dniach 28-29 września, było stworzeniedywizji poddostawców - silnej reprezentacji w kontaktach z rządem,organizacjami oraz firmami krajowymi i międzynarodowymi.

 

AutoEvent 2006

Polska Izba Motoryzacji organizuje II Doroczną Konferencję PrzemysłuMotoryzacyjnego w Polsce AutoEvent 2006, które odbędzie się 10-11 maja wPoznaniu. W maju 2005 roku odbyła się pierwsza edycja konferencji AutoEvent, wktórej udział wzięło blisko 150 reprezentantów sektora motoryzacyjnego zkraju i zagranicy.

 

Ogólnopolskie Targi Fleet Market 2010

Już tylko miesiąc pozostał do jednego z największych, najważniejszych inajbardziej spektakularnych wydarzeń w branży flotowej w 2010 roku –Targów Fleet Market. 23 listopada przez jeden dzień OżarówMazowiecki (hotel Mazurkas) będzie flotową stolicą Polski.

 

Jean Todt z wizytą w Krakowie

Ceremonia rozdania nagród FIA Strefy Europy Centralnej (CEZ) towydarzenie podsumowujące sezon sportu samochodowego i kartingowego w EuropieŚrodkowej. Gala CEZ każdorazowo gości w innym kraju. W sezonie 2010, po kilkulatach przerwy, zaszczyt jej zorganizowania ponownie przypadł Polsce. Gościemspecjalnym wydarzenia był Jean Todt, prezes Międzynarodowej FederacjiSamochodowej (FIA).

 

Moto Idea pod patronatem Ministerstwa Gospodarki

Coraz bliżej do rozpoczęcia tegorocznej edycji konferencji Moto Idea 2011.Premier Waldemar Pawlak podjął decyzję o udzieleniu patronatu MinisterstwaGospodarki nad tym wydarzeniem.

 

Boullier: "Nie mamy magicznej różdżki"

Niespełna tydzień po pełnym emocji Grand Prix Monako, Eric opowiada o swoichprognozach na GP Kanady, które jest jego zdaniem jednym znajważniejszych wydarzeń w sportowym kalendarzu. Ponadto Francuz ma nadzieję,że jego kierowcy wreszcie przywiozą większą zdobycz punktową.

 

Frankfurt Motor Show - tak było dwa lata temu

Już w przyszłym tygodniu rusza tegoroczna edycja wystawy samochodowej IAA weFrankfurcie nad Menem. Zanim jednak zaprosimy, za naszym pośrednictwem, do halwystawowych niemieckiej stolicy motoryzacji, postanowiliśmy przypomniećnajważniejsze wydarzenia poprzedniej edycji salonu samochodowego weFrankfurcie. Zapraszamy zatem na krótkie resume...

 

Monster Trucki ponownie w Polsce!

Już w czerwcu do trzech polskich miast - Łodzi, Krakowa oraz Wrocławia -ponownie zawitają monster trucki, a my dla Was będziemy miećwejściówki na te wydarzenia.

 

Top 10 wydarzeń 2014

Ostatnie godziny roku to najlepszy moment by przed sylwestrowym szaleństwempodsumować minione 365 dni. My zrobiliśmy nasz autorski ranking, dziesięciunaszym zdaniem, najważniejszych wydarzeń 2014 roku. Zapraszamy do lektury.

 

Wątek na forum: Jesteś fanem sportu?

Witam,nJesteś fanem sportu? Często chodzisz na imprezy sportowe? Interesuje Cię piłka nożna, siatkówka, koszykówka? Jeśli tak, to świetnie ? właśnie uruchomiliśmy nowy, unikatowy system sprzedaży biletów na imprezy i wydarzenia sportowe online. nNie musisz już stać w kolejce. Kupisz bilet wygodni...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017