Wyszukiwałeś:

wyglad

. Znaleziono 4555 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyglad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 4555 wszystkich):

Wątek na forum: Skody z Ukrainy

Skoda to kaszana w 100%. Od modelu Fabia, Skody to kompletna kaszana i tandeta, prawie jak Dacia. W środku chamskie twarde plastiki jakich Niemcy nie widzieli od co najmniej 10 lat, a u nas tłuką. Kto to kupuje? Nie wiadomo, chyba jacyś debile. Widać, że Skoda to ulubiony pojazd różnych urzęd...

 

Wątek na forum: Nissan Qashqai

Serwis zdjęciowy ogólnie ładny, jednak poszukującemu brakuje detali np. wygląd silnika, wygląd kabiny i tapicerki, pojemośc bagażnika, przeswity, jak sprawuje się w terenie, porównanie z innymi autami podobnej klasy, itp, itd. Klient musi czuć auto. Bynajmniej moja skromna osoba - napaliła się na...

 

Wątek na forum: brak szczegółów

Poszukującemu brakuje detali np. rozmiary, wygląd silnika, wygląd kabiny i tapicerki, pojemośc bagażnika, przeswity, jak sprawuje się w terenie, porównanie z innymi autami podobnej klasy, itp, itd. Klient musi czuć auto. Bynajmniej moja skromna osoba - napaliła się na autko, lecz nie mogę znaleźć...

 

Citroen C2 VTS: Maluch o sportowych ambicjach

Nosząc się z zakupem nowego samochodu bardzo często chcemy, żeby spełniałon szeroko pojęte wymogi funkcjonalności. Musi być atrakcyjny z wyglądu,zwinny w mieście, a po energicznym wciśnięciu przepustnicy powinien"wgniatać" w fotele. Gdyby pominąć kwestię ceny, to Citroen C2 VTSmógłby być jednym z mocniejszych kandydatów w segmencie autmałych.

 

Nowa twarz Focusa

Ford Focus, najważniejsze dziecko koncernu spod znaku błękitnego owalu,przeszedł właśnie małą operację plastyczną. Jego wygląd nabrał więcejdynamiki, wnętrze zyskało na jakości, a układ jezdny pozostał tak samodoskonały. Na krętych i wąskich, górskich ulicach Nicei mieliśmyokazję spróbować jak jeździ Focus przeznaczony na rocznik modelowy2008.

 

Ssangyong Actyon: Nietypowa terenówka

Projektanci samochodów niczym kreatorzy mody wiedzą doskonale, żenowatorski, śmiały, niemal kontrowersyjny wygląd to dobry sposób nazwrócenie uwagi. Taką drogę obrał i Ssangyong ze swoim najnowszymmodelem Actyon. Pytanie jednak, czy to wystarczy, by odnieść sukces.

 

Oto finalny wygląd polskiego superauta!

Arrinera pokazała światu finalny wygląd pierwszego polskiego superautaochrzczonego już wcześniej jako Hussarya. Samochód wygląda lepiejgdyż w finalnym wydaniu mniej przypomina samochody konkurencji.

 

Kia, Rolls Royce - oto najlepsze wnętrza!

Bardzo często w kwestiach estetyki samochodu bardzo skupiamy się  na jegowyglądzie zewnętrznym. Mało kto zwraca uwagę, że najwięcej czasu spędzamyw jego wnętrzu.

 

Nowa Fabia sportowym autem o wyrazistym designie?

Jeszcze w tym miesiącu wystartuje produkcja nowej Skody Fabii. Samochódw nowym wydaniu w Polsce pojawi się na początku przyszłego roku. Czy wyglądauta kogoś zaskoczył?

 

Mercedes GLC: Godny następca GLK

Po paru latach egzystencji rynkowej Mercedes GLK przechodzi totalnąmetamorfozę. Samochód zmienia nie tylko nazwę, ale przede wszystkimwygląd i robi mocny krok do przodu pod względem technologii. Nowy model zeStuttgartu stawia poprzeczkę wysoko nie tylko dla konkurencji, ale poddajemocnej wątpliwości sens kupowania samochodów z nadwoziem kombi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017