Wyszukiwałeś:

wyjazd X

granice X

. Znaleziono 128 wyników.

Następujące słowa są bardzo popularne i nie zostały uwzględnione w wyszukiwaniu: za.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyjazd za granice

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 128 wszystkich):

Wątek na forum: Do pracy za granicą na polskich tablicach

chyba nie chodzi tylko o wyjazd za granice do pracy, jakbym chcial spedzic kilka lat u wujka to tez powyzsze mnie by dotyczylo ~duffy

 

W razie wyjazdu

Właśnie kończą się święta, a przed wieloma Polakami pojawiła sięperspektywa wykorzystania urlopu między Bożym Narodzeniem, a Nowym Rokiem nawyjazd w góry. Z tego względu, że ilość śniegu w naszym kraju możesię okazać niezadowalająca, duża część osób wyjedzie za granicę.Trzeba jednak pamiętać o kilku ważnych kwestiach.

 

Ubezpieczenie poza granicami

Wakacje to idealna pora na podróże. Choć do wyboru mamy różneśrodki transortu, to dość często decydujemy się na własny samochód.A że długa podróż wiąże się z różnymi ryzykami, niezwykleważne stają się posiadane przez nas ubezpieczenia. Niekoniecznie to, co sięsprawdza w podróży krajowej, musi być odpowiednie także poza granicamikraju.

 

Jedziesz na urlop samochodem?

W dzisiejszych czasach wyjazd na wakacje zorganizowany przez biuropodróży łączy się ze sporym ryzykiem. Dlatego nie należy siędziwić, że wielu przezornych Polaków zdecydowało się w podróżsamochodem. Jednak warto przeczytać kilka ciekawostek, które łącząsię z podróżowaniem po Europie.

 

Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Wielu z nas w wakacje wyjeżdża na urlop za granicę. Równieżsamochodem. Ci, którzy robią to co roku, mają już duże doświadczenie i wiedzą, na co zwrócić uwagę i czego się wystrzegać.Tym, którzy jadą pierwszy raz, podpowiadamy, co jest szczególnieważne podczas podróży samochodem poza granicami RP.

 

Jak za granicę, to najlepiej przez...

Coraz częściej decydujemy się na wakacyjny wyjazd zagraniczny naszym własnymautem. Z reguły mamy do wyboru kilka alternatywnych tras, często przezcałkowicie różne kraje. Dlatego podpowiadamy, jakie przepisy ruchudrogowego obowiązują w krajach naszych sąsiadów, na coszczególnie powinniśmy uważać i wreszcie, jakiej wysokości mandatynam grożą.

 

Powodujemy więcej wypadków za granicą

Najnowsza emigracja zarobkowa naszych rodaków pociągnęła za sobąjeszcze jedno następstwo. W ciągu ostatnich dziesięciu lat dwukrotniewzrosła liczba wypadków komunikacyjnych powodowanych przezPolaków poza granicami naszego kraju.

 

Samochodem służbowym na wakacje - o czym należy pamiętać?

Samochód służbowy to nie tylko narzędzie pracy. To często takżeważny dodatek, którym pracodawca chce wynagrodzić swojego pracownikaczy też zmotywować go do bardziej wydajnej pracy. Ważnym elementem takiegopodejścia jest udostępnianie auta służbowego do prywatnych celów. Wtym np. wyjazdów wakacyjnych.

 

Jedziesz za granicę - uważaj na to!

Wakacje w pełni, czyli odpowiedni czas, by wybrać się w samochodowąpodróż po Europie. Mimo tego że w państwach należących do UE granicesą tylko formalnością, przepisy nadal obowiązują, a kary mogą mocnouderzyć po kieszeni. Zobacz, na co trzeba zwrócić uwagę.

 

Wątek na forum: Wakacje autem za granicą: Na to zwróć uwagę

Ja to już po pierwszej awarii mam nauczkę, zawsze wykupujemy teraz z żoną assistance w generali przed wyjazdem, bo te mniejsze firmy to są w niektórych krajach lekceważone. ~plinik

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyjazd za granice".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017