Wyszukiwałeś:

wykonawca

. Znaleziono 2032 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wykonawca

Spróbuj też wyszukać: a1 mSZANA pzs konstrukcje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2032 wszystkich):

Zielone światło dla Południowej Obwodnicy Warszawy

Wojewoda Mazowiecki podpisał  decyzję o pozwoleniu na budowę dla drogiekspresowej S2 na odcinku od węzła Konotopa do węzła Lotnisko wydałwojewoda mazowiecki. Przedsięwzięcie stanowić będzie zachodni odcinek trasyPołudniowej Obwodnicy Warszawy, który zaczyna się tuż za węzłem„Konotopa” i kończy przed węzłem „Lotnisko”.Wcześniej podpisano już umowę z wykonawcą. Mimo, że termin zakończeniaprac przypada na sierpień 2012, trasa powinna być przejezdna na EURO 2012.

 

Jest wykonawca V etapu Obwodnicy Śródmiejskiej Szczecina

Jest już wybrany wykonawca V odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej wSzczecinie. Za prawie 66 mln zł prace ma wykonać Energopol Szczecin. Poprzejęciu placu budowy wykonawca będzie miał 26 miesięcy na wybudowaniedróg zgodnie ze specyfikacją przetargową. Przebudową ma być objętyponad 2 km odcinek.

 

S8 - część warszawskiej obwodnicy juz dla kierowców

Kierowcy mogą już korzystać z ponad 10 km nowej drogi ekspresowej S8 Konotopa– al. Prymasa Tysiąclecia w Warszawie. Trasa stanowi częśćwarszawskiej obwodnicy. Trasa jest bezpieczna, mimo licznych uchybień postronie wykonawcy, i mogła zostać dopuszczona do ruchu – zapewniaGDDKiA. Wartość inwestycji to 2, 27 mld zł. Wykonawca musi usunąć wszystkieusterki, tak by inwestycja była zgodna z dokumentacją projektową.

 

Wykonawca chce zrezygnować z budowy A4

Konsorcjum firm NDI S.A. oraz SB Granit S.A. poinformowało GDDKiA Oddział wKrakowie o zamiarze odstąpienia od umowy dotyczącej budowy blisko 21 kmodcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice. Jeżeli wykonawca nieodstąpi od powiadomienia GDDKiA będzie musiała dokonać inwentaryzacji prac iogłosić kolejny przetarg na wybór nowego wykonawcy. Przez to budowamałopolskiego odcinka autostrady A4 na Euro 2012 będzie zagrożona.

 

Zabraknie 21 kilometrów autostrady A4?

Pod znakiem zapytania stoi kolejna autostradowa inwestycja. Tym razem sprawadotyczy jednego z trzech odcinków autostrady A4 w Małopolsce. Wykonawcaodcinka A4 Brzesko-Wierzchosławice przesłał do krakowskiego oddziału GDDKiApismo, w którym poinformował o zamiarze zaprzestania budowy.Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok. Jeżeli przez najbliższe dnistrony nie dojdą do porozumienia kierowcy nie skorzystają z autostrady A4Kraków-Tarnów przed Euro 2012.

 

Polimex naprawi dojazdy do mostu w Płocku

Władze Płocka porozumiały się z Polimeksem, wykonawcą ostatniego odcinkadojazdów do nowego mostu w Płocku. Do końca marca Polimex opracujeprojekt naprawy "spływających" skarp dróg dojazdowych domostu w Płocku i zajmie się jego realizacją. Koniec prac zaplanowanonajpóźniej na połowę października.

 

Węzeł Kielce Północ do poprawki

Wykonawca węzła Kielce Północ będzie musiał w ramach gwarancjinaprawić usterki. Zrobi to na własny koszt jeszcze w tym miesiącu. Chodzimiędzy innymi o korektę grubości nawierzchni na fragmencie łącznicy iusunięcie spękań, które ujawnili eksperci z kieleckiego oddziałuGDDKiA. Prace rozpoczną się już 21 lipca, a potrwają do końca miesiąca.

 

Postęp prac na autostradzie A4 Rzeszów-Dębica

Budowa 33- kilometrowego odcinka autostrady A4 na odcinku od węzła DębicaPustynia do węzła Rzeszów Zachodni ruszyła w maju 2010 roku. Odcinekautostrady ma być gotowy w ciągu dwóch lat od momentu rozpoczęciarobót. We wrześniu wykonawca - Budimex planuje zakończyć wzmocnieniapodłoża kolumnami żwirowymi. Rozpoczęcie robót wykończeniowychplanowane jest na październik br. a zakończenie robót żelbetowych naobiektach mostowych zostało zaplanowane na koniec 2011 roku.

 

Wykonawca obwodnicy Szczuczyna rezygnuje z budowy

O zamiarze odstąpienia od umowy na budowę 8-kilometrowego odcinka obwodnicySzczuczyna w województwie podlaskim poinformował Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad koncern FCC (wykonawca tego kontraktu). Budowatej obwodnicy rozpoczęła się we wrześniu 2012 roku i miała potrwać 15miesięcy.

 

Nowy wykonawca dokończy obwodnicę Hrubieszowa

GDDKiA odstąpiła od umowy z wykonawcą obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi nr74. Przyczyna są opóźnienia w budowie drogi, która miała byćgotowa w październiku br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017