Wyszukiwałeś:

wykonawca

. Znaleziono 2716 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wykonawca

Spróbuj też wyszukać: a1 mSZANA pzs konstrukcje

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2716 wszystkich):

DK 61 przez Legionowo czeka na wykonawcę

Otwarto oferty dla inwestycji polegającej na przebudowie DK 61 na odcinkuprzejścia przez Legionowo od obwodnicy Jabłonny do wiaduktu w Legionowie.Wykonawcy złożyli 7 ofert. Planowany termin realizacji przebudowy drogi nadługości ok. 1,4 km to październik 2010r –  lipiec 2011r.

 

Plac budowy pod wylot wschodni w Kielcach w rękach wykonawcy

Plac budowy miejskiego odcinka wylotu wschodniego z Kielc drogi ekspresowej S74został przekazany przez inwestora czyli kielecki oddział Generalnej DyrekcjiDróg Krajowych i Autostrad wykonawcy czyli konsorcjum, któregoliderem jest firma Fart. Wykonawca planuje wejście na plac budowy około 2sierpnia.

 

Jest wykonawca V etapu Obwodnicy Śródmiejskiej Szczecina

Jest już wybrany wykonawca V odcinka Obwodnicy Śródmiejskiej wSzczecinie. Za prawie 66 mln zł prace ma wykonać Energopol Szczecin. Poprzejęciu placu budowy wykonawca będzie miał 26 miesięcy na wybudowaniedróg zgodnie ze specyfikacją przetargową. Przebudową ma być objętyponad 2 km odcinek.

 

Wykonawca chce zrezygnować z budowy A4

Konsorcjum firm NDI S.A. oraz SB Granit S.A. poinformowało GDDKiA Oddział wKrakowie o zamiarze odstąpienia od umowy dotyczącej budowy blisko 21 kmodcinka autostrady A4 Brzesko – Wierzchosławice. Jeżeli wykonawca nieodstąpi od powiadomienia GDDKiA będzie musiała dokonać inwentaryzacji prac iogłosić kolejny przetarg na wybór nowego wykonawcy. Przez to budowamałopolskiego odcinka autostrady A4 na Euro 2012 będzie zagrożona.

 

Budowa A4 Brzesko – Wierzchosławice zawieszona

Konsorcjum NDI SA – SB Granit SA nie dokończy budowy autostrady A4 naodcinku Brzesko – Wierzchosławice. GDDKiA tłumaczy, że umowęrozwiązało z winy wykonawcy. Wcześniej konsorcjum odstąpiło od kontraktuzarzucając GDDKiA zaległości w płatnościach za wykonane prace. Teraz GDDKiAmusi zabezpieczyć plac budowy, dokonać inwentaryzacji prac wykonanych przezwykonawcę. Następnie konieczne będzie przygotowanie projekturóżnicowego oraz ogłoszenie przetargu na wybór nowego wykonawcyprac. Przedmiotowy odcinek jest środkowym fragmentem budowanej autostrady A4 wMałopolsce. Prace miały zakończyć się za rok.

 

Nowi wykonawcy dokończą budowę A2 Stryków - Konotopa

Zakończyły się negocjacje dotyczące dokończenia budowy odcinków A iC autostrady A2 Stryków-Konotopa. Odcinek A od długości 29 km zbudujekonsorcjum Eurovia – Warbud za 989 mln zł. Z kolei budową odcinka C odługości 20 km zajmie się konsorcjum Boegl & Krysl - DSS za 756,05 mlnzł. Obie kwoty są w sumie o blisko pół miliarda zł niższe od sumżądanych za dokończenie budowy przez chińskie konsorcjum z liderem COVEC.Zgodnie z warunkami kontraktów roboty na obu odcinkach zakończą się 15października 2012 r., ale wykonawcy zobowiązani są zapewnić przejezdnośćtrasy do 31 maja 2012 r.

 

Zielona Góra: ul. Jędrzychowska bez wykonawcy

Remont ulicy Jędrzychowskiej to jedna z największych tegorocznych inwestycjidrogowych w Zielonej Górze. Wykonawca firma San Bud nie wywiązała sięz harmonogramów prac określonych umową. Władze miasta chcąc uniknąćdalszego przewlekania inwestycji zerwały umowę.

 

Były wykonawca A4 chce 182 mln zł od GDDKiA

10 lutego przed Sądem Okręgowym w Warszawie ma odbyć się pierwsza rozprawadotycząca sporu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zpolsko-macedońskim konsorcjum NDI-SB Granit. Przypomnijmy, konsorcjum byłowykonawcą odcinka autostrady A4 między Brzeskiem a Wierzchosławicami wMałopolsce. Wartość roszczeń wykonawcy wynosi ponad 182 mln zł. Natomiastkwota, którą GDDKiA domaga się pozwem wzajemnym to 67,5 mln zł.

 

GDDKiA: wykonawcy coraz lepsi

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad poinformowała, ze ażdwunastu z siedemnastu generalnych wykonawcow robot budowlanych poprawiłowyniki próbek spełniajacych wymagania GDDKiA. Tak wynika zporównania zestawień jakości wykonawców za rok 2011 i 2012.

 

Nowy wykonawca dokończy obwodnicę Hrubieszowa

GDDKiA odstąpiła od umowy z wykonawcą obwodnicy Hrubieszowa w ciągu drogi nr74. Przyczyna są opóźnienia w budowie drogi, która miała byćgotowa w październiku br.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017