Wyszukiwałeś:

wymiana X

oleju X

. Znaleziono 762 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana oleju

Spróbuj też wyszukać: wymiana oleju w silniku wymiana oleju w desel wymiana oleju opel meriva

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 762 wszystkich):

Nie olewaj oleju

Dużo kierowców pod maskę samochodu zagląda stosunkowo rzadko. Gdywszystko działa jak należy, otwiera się ją tylko po to po by uzupełnićpłyn do spryskiwaczy. W takim wypadku powinniśmy bardziej zainteresować siębagnetem oleju.

 

Automat bez zgrzytów

Naprawa, a przede wszystkim wymiana automatycznej skrzyni biegów wiążesię zawsze ze sporymi kosztami. Jak uniknąć takich przykrych niespodzianek?Podstawa to oczywiście regularna wymiana oleju w tym skomplikowanymmechanizmie.

 

Ważniejsza jakość niż cena

Czterech na pięciu kierowców wymieniło w ostatnim roku olej silnikowy,a najczęściej wybieraną marką był Mobil. Co ciekawe, i z czego należy sięcieszyć, jest fakt, że przy wyborze oleju silnikowego największą uwagęzwracamy nie na koszt zakupu, a odpowiednią jakość oleju, który madecydujący wpływ na kondycję naszego samochodu.

 

Wymiana oleju - samemu czy do serwisu?

Wymiana oleju silnikowego to jedna z tych czynności, które dokonuje sięregularnie podczas eksploatacji samochodu. Czynność teoretycznie prosta wprzeprowadzeniu, ale jednocześnie mogąca doprowadzić do poważnych uszkodzeńsilnika. Czy zatem możemy sobie pozwolić na samodzielną wymianę oleju, czyjednak zdecydowanie tę czynność powinniśmy przeprowadzić u znającego sięna rzeczy mechanika samochodowego?

 

Wątek na forum: Wymiana oleju - samemu czy do serwisu?

czy na pewno przy wymianie całego oleju powinniśmy też zawsze wymieniać filttr oleju?? w tamtym roku, jakoś przed zimą w moim civicu wymieniałem wszystkie filtry, bo już ze dwa lata nie było nic zmieniane. W tym (początek lata) wymieniłem olej, ale o filtrze nie było mowy... czy bardzo spieprzyłe...

 

Wątek na forum: wymiana oleju w Polo 1,9 tdi

Cześć, zawsze wydawało mi się, że wymiana oleju musi nastąpić raz w roku lub co 15.000 km. Tym razem zakupiłam super drogi olej, gdzie ponoć wystarczy wymienić go raz w roku lub raz na 30.000 km. Co Wy na to? Czy to w ogóle możliwe? Ma ktoś doświadczenia z tego typu "lepszym" olejem?

 

Wątek na forum: wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegow S80 D5

prosze o pomoc w diagnozie !!! Jestem posiadaczem Volvo S80 z 2002 roku w automacie.Ostatnio zapalil mi sie serwis skrzyni biegow (a wiec wymiana oleju).Zadzwonilem wczesniej do salonu firmowego Volvo z zapytaniem czy to normalne przy przebiegu 150 tys km,tam odpowiedziano mi ze wymiana oleju ...

 

Wątek na forum: zerowanie po wymianie oleju

zaswieciła sie w oplu antarze kontrolka ze mam do wymiany olej w silniku-wymienialem go 3 tys km wczesniej -nie wymieniam w servisie tylko u siebie w garazu sam- jak nalezy sasowac ten komunikat??? ~krakow jasko

 

"Automat" się ociąga? Sprawdź olej w przekładni!

Wymiana automatycznej skrzyni biegów pociąga za sobą ogromne koszty.Jednak nie zawsze jest ona konieczna. Często bowiem zdarza się, żenieprecyzyjne działanie takich przekładni wynika ze starości lub zniewystarczającej ilości oleju przekładniowego.

 

Nowe samochody także biorą olej

Jeśli sądzicie, że nadmierne spalanie oleju występuje tylko w wiekowychautach z zużytymi silnikami to niestety jesteście w błędzie. Choćwiększość nowych pojazdów nie ma tego problemu, to bywają wyjątki izwykle są to samochody bardzo drogie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana oleju".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017