Wyszukiwałeś:

wymiana X

opon X

. Znaleziono 218 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana opon

Spróbuj też wyszukać: wymiana opony wymiana opon w mercedesie w220 pneumatyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 218 wszystkich):

Wątek na forum: Lublin wymiana opon

w najbliższych dniach zamierzam wymienić opony na letnie. znalazłem fajną promocję u siebie w Lublinie : wymiana opon na feli stalowej 31 zł , a na aluminiowej 44. Czy ktos korzystał z usług serwisu przy leclercu? Na stronie DealPeck rozdaja darmowe bony Emil32

 

Polacy zakupili więcej opon

W pierwszych siedmiu miesiącach 2011 roku sprzedano w Polsce ponad 7,6 mln oponosobowych. W porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku jest towzrost o ponad 16%. Jednocześnie w całej Europie dynamika wzrostu sprzedażynie przekroczyła 5,5%.

 

Dbajmy o stan techniczny opon

Temat opon pojawia się najczęściej przed okresem zimowym, kiedy todyskutowana jest kwestia wymiany opon na zimówki. Ogumienie jest jednakjednym z najważniejszych elementów wyposażenia samochodu, i to przezcały rok, które odpowiada za szereg czynników, od bezpieczeństwapo komfort jazdy. Dlatego niezwykle ważne jest, by dbać o odpowiedni stantechniczny naszych opon.

 

Wątek na forum: problemy z oponami

Witam Was, Mam do wlascicieli Q7 pytanie dotyczace nadmiernego zuzycia przednich opon. Wplacilem wlasnie zaliczke na Q7 i przez przypadek natrafilem na forum wlascicieli Q7 w USA i Anglii. Na tych portalach strasznie narzekaj na nadmierne zuzywanie sie zewnetrzych krawedzi opon (wymiana juz przy...

 

Czas na zmianę opon!

Po długiej i uciążliwej zimie przyszedł wreszcie czas na założenie oponletnich. Oto o czym trzeba pamiętać przy wymianie opon.

 

Zimówki latem - czy to dobry pomysł?

Kwestia sensu wymiany opon pojawia się bardzo często - wśród samychkierowców, jak i w mediach - przed sezonem zimowym. A tymczasem mało ktoporusza ten temat przed nastaniem miesięcy letnich. Czy zatem jazda na zimowymogumieniem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, ma sens i jestbezpieczna?

 

Opony zimowe - czy, jakie i kiedy?

Każdego roku, niczym bumerang, powraca temat używania opon zimowych. Sązdecydowani zwolennicy ich stosowania, ale nie brak także i głosów, żenie zawsze są one niezbędnie potrzebne. Podpowiadamy zatem, kiedy są onekonieczne, kiedy jest najwłaściwszy moment na ich założenie, a także jakiewybrać, gdy stoimy przed koniecznością ich nabycia.

 

Po zmianie opon - jak przechowywać?

Choć zima jeszcze nie zaatakowała, wielu kierowców już zdecydowałosię na wymianę opon na zimowy komplet. I słusznie, w końcu przy pierwszychopadach śniegu będzie już za późno. Nie każdy jednak wie, jaknależy postępować ze zdjętym właśnie kompletem opon.

 

Droższa wymiana opon, ale będzie bezpieczniej

Komisja Europejska co rusz ingeruje w różne dziedziny życia, w tym i wsektor motoryzacji. Dba m.in. o bezpieczeństwo oraz o ochronę środowiska. Itaki właśnie cel przyświeca nowemu, obowiązkowemu wyposażeniusamochodów - czujnikom ciśnienia w oponach. Tyle że spowodująjednocześnie wzrost kosztów wymiany opon.

 

Wątek na forum: Obowiązkowe opony zimowe - zobacz gdzie

Odnoszę wrażenie, że autor tego tekstu jest zwolennikiem przepisu nakazującego zmianę opon i w tekście dopuszcza się drobnej manipulacji (taki socjotechniczny trik):n"Jak się okazuje, patrząc na przepisy w innych europejskich krajach, jesteśmy pod tym względem w mniejszości. W Europie zdecyd...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017