Wyszukiwałeś:

wymiana X

opon X

. Znaleziono 17 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana opon

Spróbuj też wyszukać: wymiana opony wymiana opon w mercedesie w220 pneumatyka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 17 wszystkich):

Oponiarski poradnik Goodyear'a

Doświadczeni kierowcy mówią zawsze, że o opony trzeba dbać, bo wtedyone zadbają o cały samochód. Warto pamiętać o tym przysłowiu przedwyjazdem na wiosenny weekend lub letnie wakacje.

 

Wiosna w serwisach Renault

Renault Polska postanowiło zadbać o swoich klientów. Po bardzo długimokresie zimowym firma proponuje serwis po atrakcyjnych cenach. Warto skorzystaćz tej okazji i sprawdzić czy nasz samochód jest w stanie zapewnić nampełne bezpieczeństwo.

 

Serwis Klienta Michelin

Osoby, które zakupiły komplet czterech opon marki Michelin, będąmogły teraz skorzystać z usługi Serwis Klienta Michelin, któryzapewnia m.in. pomoc techniczną, informację o pogodzie czy możliwośćrezerwacji hotelu podczas podróży.

 

Kiedy ujdzie powietrze

Przebicie opony w trakcie jazdy to zjawisko tyle niebezpieczne, co niepożądaneprzez kierowców. Wymiana koła poza warsztatem samochodowym czasamipotrafi być dość uciążliwą czynnością. Od pewnego czasu producenci autraczą klientów nowymi rozwiązaniami radzenia sobie z tym problememczęsto montując w nowych modelach spray z musem lub zestaw naprawczy w miejscekoła zapasowego. Jednak, czy te nowatorskie narzędzia potrafią być takskuteczne jak tradycyjny, pełnowymiarowy pneumatyk?

 

Dłuższe przebiegi na oponach Continental

O 22 procent dłuższe przebiegi przed wymianą – to najważniejszy wyniktestu porównawczego opon Continental, przeprowadzonego wewspółpracy z niezależną firmą autokarową.

 

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Dotarcie ważne na starcie

Pierwsza jazda za kierownicą dopiero co zakupionego w salonie auta, to dla jegowłaściciela szczególny moment. Karoseria lśni jak wypolerowane złoto,wnętrze jest tak sterylnie czyste jak sala operacyjna przed zabiegiem, a zkażdego zakątka dociera charakterystyczny zapach świeżościmateriałów. Nic tylko wsiąść, przekręcić kluczyk zapłonu iodjechać... bez pisku opon.

 

Sposób na obniżkę kosztów

Polscy przedsiębiorcy korzystający w swojej działalności z większej liczbypojazdów coraz częściej i bardziej świadomie korzystają z usług CFM.Analiza wyników badań z lat 2007-2009 wskazuje, że doceniają oniwygodę, kompleksowość i skuteczność outsourcingu floty, jako narzędziaoptymalizacji kosztów.

 

Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

Pierwszy atak zimy już za nami. Ponieważ jednak miał on miejsce stosunkowowcześnie, z pewnością jest jeszcze wielu kierowców, którzy nieprzygotowali się, a właściwie swojego pojazdu, na zbliżający się okresjesienno-zimowy. A pamiętajmy, że odpowiednio przygotowany samochód tonajlepsza pomoc w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana opon".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017