Wyszukiwałeś:

wymiana X

szyby X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana szyby

Spróbuj też wyszukać: wymiana szyby przedniej wymiana szyby mazda rx8

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Wiosenna akcja Nissana

W dniach od 15 kwietnia do 15 maja w autoryzowanych salonach i serwisach markiNissan przeprowadzona zostanie specjalna akcja, w ramach której świadczonebędą usługi kontroli technicznej po obniżonych cenach.

 

Fiat Panda 100 HP: Matchbox Italia

Resoraki. Niemal każdy mały chłopiec zabawie nimi poświęca najwięcejswojego czasu zanim nie zacznie interesować się płcią przeciwną. Fiatzadbał o to aby tą beztroską zabawę małymi autkami przełożyć chociaż nachwilę także na życie dorosłego mężczyzny. Na bazie popularnej Pandystworzył swojego „matchbox’a”, przyozdabiając go rzadkospotykanym w tym modelu silnikiem. W naszych testach Fiat Panda 100 HP, czylisto koni mechanicznych zamkniętych w małym, czerwonym pudełku.

 

Renault Megane II

Używane Megane II to pod wieloma względami bardzo dobre auto. Ma świetnewyposażenie, obszerne wnętrze, komfortowe zawieszenie i dość atrakcyjnącenę zakupu. Niestety, wiele z zastosowanych w nim systemów odmawiaposłuszeństwa, nietrwałe są również najpopularniejsze silnikiwysokoprężne.

 

Zima się zbliża - przygotuj auto!

Wprawdzie za oknami jeszcze całkiem ładna pogoda, to jednak zbliżający sięcoraz większymi krokami listopad powinien stanowić dla nas ostrzeżenie, iżmożemy spodziewać się już pierwszych ataków zimy. A to oznacza, żewłaśnie nastała ostatnia chwila, by odpowiednio przygotować nasze auto dozbliżających się miesięcy zimowych.

 

Uodpornij swoje Suzuki na zimę

Jeśli na samą myśl o śliskich drogach i zaspach śnieżnych użytkowniksamochodu Suzuki dostaje dreszczy, to polski importer tych samochodówprzygotował na tą okazję specjalną ofertę. Rusza właśnie akcja"Suzuki przed zimą".

 

Ostatni dzwonek! Przygotuj auto na zimę!

Pierwszy atak zimy już za nami. Ponieważ jednak miał on miejsce stosunkowowcześnie, z pewnością jest jeszcze wielu kierowców, którzy nieprzygotowali się, a właściwie swojego pojazdu, na zbliżający się okresjesienno-zimowy. A pamiętajmy, że odpowiednio przygotowany samochód tonajlepsza pomoc w ekstremalnych warunkach pogodowych.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana szyby".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017