Wyszukiwałeś:

wymiana X

szyby X

. Znaleziono 276 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wymiana szyby

Spróbuj też wyszukać: wymiana szyby przedniej wymiana szyby mazda rx8

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 276 wszystkich):

Uszkodzona szyba - co robić?

Uszkodzenia szyba to bardzo częsta przypadłość podczas użytkowania auta.Często przy tej okazji pojawia się cała masa pytań. Czy uszkodzona szybawyklucza dalszą jazdę autem? Jak ją najlepiej zabezpieczyć? Jakieniebezpieczeństwo grozi nam podczas eksploatacji auta ze zbitą szybą? No inajważniejsze, czy zawsze uszkodzoną szybę należy wymieniać, czy może daradę ją naprawić?

 

Szyba, która nie zamarznie

Mimo temperatur poniżej zera wielu kierowców niedługo nie będziemusiało już skrobać szyb. Naukowcy z Volkswagena i Audi zaprezentowali po razpierwszy nieparującą i niezamarzającą szybę samochodową, opracowanąwspólnie z Instytutem Fraunhofera IST z Braunschweigu.

 

Czysta szyba, znaczy bezpieczna jazda

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Dlaczego parują szyby?

Jesienią i zimą kierowcy muszą walczyć nie tylko z paskudnymi warunkami nazewnątrz, ale także wewnątrz auta. Parujące szyby potrafią mocnodenerwować. Jazda z zamglonym wizjerem jest jednak przede wszystkim bardzoniebezpieczna i można za takie podróżowanie zostać ukaranym mandatem.

 

Rysy i odpryski na szybie - jak się ich pozbyć?

Porysowana lub posiadająca odpryski szyba w aucie, może skutecznie utrudniaćjazdę. W szczególności w nocy albo słoneczny dzień. Jeśli ubytki sąniewielkie jej powierzchnię można wypolerować. W bardziej drastycznychprzypadkach potrzebna będzie wymiana na nową.

 

Czyste szyby to podstawa

Bezpieczna podróż jest uzależniona od wielu czynników. Tych odnas całkowicie niezależnych, od naszych umiejętności i wreszcie od stanutechnicznego naszego pojazdu. W tym ostatnim aspekcie spore znaczenie nabieraodpowiednia wymiana tych elementów, które zużywają się wczasie. Tak jak w przypadku chociażby wycieraczek.

 

Jeździmy z uszkodzonymi szybami

Jak pokazują przeprowadzone badania, spory odsetek polskich kierowcównie dba o stan szyb w swoim aucie. Wyniki pokazały, że 26% kierowcówjeździ z uszkodzonymi szybami, a 13% w ogóle nie zwraca uwagi na ichstan. Jednocześnie 94% respondentów zgadza się, że kondycja szyby makluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa na drodze.

 

Czysta szyba, czyste bezpieczeństwo

Zima nie ułatwia życia kierowcom - śnieg, lód i breja. Wszystkoląduje na szybie samochodu, która zwłaszcza w takich warunkach powinnabyć krystalicznie przejrzysta. O to kilka sposobów jak radzić sobie zzachowaniem czystości samochodowego okna na świat.

 

Nordglass poszerza swoją ofertę

Nordglass po raz kolejny poszerzył asortyment produkowanych szyb samochodowych.Firma posiada dwie fabryki tj. w Koszalinie i Słupsku, w którychprodukowane są szyby do ponad 1150 najpopularniejszych w Europie typówpojazdów.

 

Wątek na forum: Uszkodzona szyba przednia a bezpieczeństwo

Jak uważacie. Szyba w samochodzie ma duży wpływ na bezpieczeństwo?? Czy uszkodzoną szybę od razu wymieniacie czy jeździcie z uszkodzeniem?? opolanin88

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wymiana szyby".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017