Wyszukiwałeś:

wynajem X

dlugoterminowy X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem dlugoterminowy

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Auto Kredyt 2006

19 grudnia 2006 r. w Warszawie w Hotelu Holiday Inn odbyła się druga edycjaseminarium Auto Kredyt, poświęcona problematyce finansowania środkówtransportu dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych.

 

Nowa propozycja leasingu - Leasing All Inclusive

VB Leasing Polska wprowadził na rynek nowy produkt – Leasing AllInclusive. Propozycja została przygotowana z myślą o każdej firmie i opierasię na włączeniu do standardowej oferty leasingu elementówcharakterystycznych dla ofert wynajmu długoterminowego.

 

Używane kupię od... firmy

Z zakupem samochodu z drugiej ręki często niestety jest jak z kotem w worku.Wątpliwa historia auta, niewiadomy stan techniczny pojazdu sprawiają, żewybór i kupno używanego samochodu może stanowić pewne ryzyko. Może,choć nie musi, trzeba tylko wiedzieć, gdzie szukać.

 

Nowy zakres usług Mercedes-Benz CharterWay

Importerzy samochodów ciężarowych chcą za wszelką cenęzatrzymać spadki sprzedaży. Mercedes-Benz wprowadził na polski rynek serięnowych usług serwisowo-finansowych w ramach Mercedes-Benz CharterWay - programuflotowego dostępnego w pełnej wersji głównie na rynku niemieckim.

 

Branża CFM będzie się umacniać

Kiedy w minionym roku kurczył się rynek leasingu, liczba pojazdówwynajmowanych długoterminowo wzrosła o ok. 6-8 proc. Dynamika rozwoju rynkuCFM w drugiej połowie 2010 r. powinna wynieść już 10-15 proc.

 

Leasing konsumencki przed szansą

Trwają prace nad ustawą o kredycie konsumenckim, obejmującej swym zakresemrównież leasing prywatny. Zgodnie z jej postanowieniami po zakończeniuokresu leasingu klient będzie miał obowiązek kupna samochodu. Projektpowinien być przygotowany jak najszybciej, gdyż do 11 czerwca 2010 r. Polskajest zobligowana do przyjęcia unijnej dyrektywy obejmującej to zagadnienie.

 

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wynajem dlugoterminowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017