Wyszukiwałeś:

wynajem X

dlugoterminowy X

. Znaleziono 81 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem dlugoterminowy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 81 wszystkich):

Focus liderem polskiego rynku CFM 2009

Mimo recesyjnej rzeczywistości wynajem długoterminowy na rynku polskim trzymasię dość mocno i, jak widać, jest bardziej odporny na gospodarczezawirowania niż inne sektory. Liderem polskiego rynku wynajmu długoterminowegozostała ponownie firma Masterlease.

 

Wynajem długoterminowy na plusie

Polski Związek Wynajmu i Leasingu Pojazdów podsumował wynikiliderów branży wynajmu długoterminowego pojazdów po pierwszymkwartale 2010 roku.

 

Polskie firmy zwiększają wynajem aut

Jaki model najczęściej biorą polskie firmy w wynajem długoterminowy? Auta zjakim rodzajem napędu preferują? Polski Związek Wynajmu i LeasinguPojazdów podsumował właśnie ubiegły rok.

 

Branża CFM: Podsumowania i prognozy

Branża wynajmu długoterminowego niezmiennie utrzymuje pozycję najdynamiczniejrosnącego sektora leasingowego w Polsce. CFM nie tylko nie poddał siękryzysowi, ale także realizuje optymistyczne prognozy z początku 2010 roku,zaliczając ponad 16-procetowy wzrost.

 

Branża wynajmu systematycznie w górę

Liderzy wynajmu długoterminowego z Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów, podsumowali wyniki po sześciu miesiącach 2011 roku. Razem zniezrzeszonym Masterlease obejmują już prawie 81% branży flotowej.

 

Branża wynajmu na plusie

Zwiększenie sprzedaży nowych samochodów w pierwszym kwartale 2012 rokuznalazł swoje przełożenie także i w wynikach firm zarządzających flotamipojazdów. Firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów zanotowały niemal 11-proc. wzrost.

 

Firmy wolą wynajem niż leasing

Coraz więcej polskich firm wybiera długoterminowy wynajem samochodówzamiast zakupu czy leasingu. Jak podkreślają przedstawiciele firm, takierozwiązanie to w porównaniu do leasingu operacyjnego przede wszystkimniższe koszty i większa elastyczność. Na zachodzie Europy z takiegorozwiązania korzysta już około 70 proc. przedsiębiorstw.

 

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Pierwsze trzy miesiące br. branża wynajmu i leasingu samochodów możeuznać za udane. Firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów odnotowały 12,5-proc. wzrost, generując jedną czwartąłącznej sprzedaży nowych aut do firm.

 

Firmy stawiają na wynajem samochodów

Przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochody służbowe niż jekupować. Już co piąte auto, które w II kwartale trafiło do firm,było użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego. Po polskich drogachjeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w ujęciurocznym.

 

Sposób na finansowanie samochodu - kredyt, leasing, wynajem

Coraz więcej producentów aut ma w ofercie korzystne sposoby finansowania samochodów. Dlatego też coraz więcej kierowców decyduje się nanabycie nowego auta w drodze leasingu lub kredytu przypominającego wynajem długoterminowy, a nie kupując go za gotówkę.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wynajem dlugoterminowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017