Wyszukiwałeś:

wynajem X

samochodow X

ciezarowych X

. Znaleziono 40 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem samochodow ciezarowych

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 40 wszystkich):

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

Volvo Truck Rental poszerza gamę pojazdów

W lutym br., oferta Volvo Truck Center Polska została rozszerzona o nowąusługę o nazwie Volvo Truck Rental, czyli krótkoterminowy najemsamochodu ciężarowego na okres od jednego dnia do dwunastu miesięcy. Teraz,oferta ta została rozszerzona o nowe pojazdy, których struktura zostałajeszcze bardziej dostosowana do potrzeb i oczekiwań rynku w tym względzie.

 

MAN Truck & Bus AG przejął EURO-Leasing

Firma EURO-Leasing, zajmująca się wynajmem pojazdów ciężarowych zdniem 1.4.2011 r. w całości została przejęta przez koncern MAN Truck &Bus AG. Dotychczas, firma MAN posiadała, w tej wiodącej niemieckiej firmiezajmującej się wynajmem pojazdów użytkowych, większościowy pakietudziałów w wysokości 50,1% a teraz nabyła pozostałe 49,9%udziałów.

 

Rekordowe przychody firmy PACCAR

Osiągnięte przez firmę PACCAR w trzecim kwartale przychody w wysokości 4,26mld dolarów były najwyższe w całej historii firmy – mówiMark Pigott, Prezes i Dyrektor Generalny. – Wyższe zyski zawdzięczamyzwiększonym dostawom samochodów ciężarowych, większej sprzedaży narynku wtórnym i rozwojowi działalności w zakresie usług finansowych nacałym świecie.

 

Rynek użytkowych przyhamował

Według danych Centralnej Ewidencji Pojazdów przeanalizowanych przezPZPM, w październiku 2011 roku, zarejestrowano 4 185 nowych i używanychpojazdów użytkowych powyżej 3,5t w tym autobusów. Było to mniejo 81 sztuk (-1,9%) niż przed rokiem i mniej o 423 (-9,2%) niż przedmiesiącem. Zasadniczy wpływ na obraz października miała sytuacja na rynkuużywanych samochodów ciężarowych, które stanowiły 52%omawianej grupy pojazdów. Odnotowano na nim kilkunastoprocentowe spadkiwskaźników. Odpowiednio rok do roku -19,8% i miesiąc do miesiąca-15,1%.

 

20 lat z CharterWay

Wszystko zaczęło się 20 lat temu: Firma CharterWay – wspólneprzedsięwzięcie Mercedes-Benz Bank i Mercedes-Benz Vertrieb Deutschland (MBVD)– wystartowała w 1992 roku, oferując klientom nabywającym pojazdyużytkowe Mercedes-Benz dodatkowe usługi. Główne filary dzisiejszejdziałalności CharterWay to rozmaite pakiety napraw i usług serwisowych,wsparcie przy zarządzaniu flotą, a także różnorodna oferta w zakresiekrótko- i długoterminowego wynajmu pojazdów użytkowych.

 

Spadki przyhamowały

W lipcu 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 311 nowych iużywanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusów. Za sprawą nowych samochodów ciężarowych spadkizagregowanej grupy nowych i używanych pojazdów nieco przyhamowały.

 

Więcej tylko używanych

W październiku 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 4 010nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to więcej niż we wrześniuo 8,6% ale w porównaniu rokdo roku mniej o 4,2%. Spadek ten został złagodzony jedynie przezprzywóz większej liczby niż przed rokiem używanych samochodówciężarowych i autobusów. Rejestracje ciągników, któresą głównym składnikiem zagregowanej grupy pojazdów użytkowycho DMC powyżej 3,5t (stanowią 55,6%) w ostatnim miesiącu zmalały o 7,5%.

 

Spadki nie są głębokie

W listopadzie 2012 roku, według wstępnych danych CEP zarejestrowano 3 858nowych i używanych pojazdów użytkowych powyżej 3,5 tony, w tymautobusy. Było to mniej niż w listopadzie ubiegłego roku o 4,6%, jak i mniejniż w październiku bieżącego o 3,3%. Niezła sytuacja w ostatnim miesiącuna rynku nowych samochodów ciężarowych i używanych autobusówspowodowała, że spadek nie był aż tak głęboki.

 

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Pierwsze trzy miesiące br. branża wynajmu i leasingu samochodów możeuznać za udane. Firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów odnotowały 12,5-proc. wzrost, generując jedną czwartąłącznej sprzedaży nowych aut do firm.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wynajem samochodow ciezarowych".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017