Wyszukiwałeś:

wynajem X

samochodow X

. Znaleziono 167 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wynajem samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 167 wszystkich):

MAN – sukces do wynajęcia

MAN wyszedł naprzeciw transportowcom, uruchamiając program wynajmusamochodów MAN Rental pod hasłem „Sukces można terazrównież wynająć”. Niezależnie, czy to zleceniekrótkoterminowe, biznes krótkoterminowy, czy braku możliwośćkorzystania z własnego pojazdu, MAN Rental ma być odpowiedzią naróżne potrzeby transportowe. W ramach nowej usługi można  wynająć pojazdy ciężarowe klasy premium, jak również naczepy iprzyczepy.

 

Wynajem i leasing na plusie

Pierwszy kwartał 2011 roku był obiecujący dla branży wynajmu oraz leasingupojazdów. Firmy należące do Polskiego Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów odnotowały w tym okresie wzrost o 16,4%.

 

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

2012 rok stabilny dla branży wynajmu

Miniony rok firmy flotowe zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów zakończyły 9-procentowym wzrostem. Podobne tempo wzrostuutrzymuje się już od pewnego czasu, co przy spadkach sprzedaży nowych aut wnaszym kraju jest dobrym wynikiem dla całej branży.

 

Firmy wolą wynajem niż leasing

Coraz więcej polskich firm wybiera długoterminowy wynajem samochodówzamiast zakupu czy leasingu. Jak podkreślają przedstawiciele firm, takierozwiązanie to w porównaniu do leasingu operacyjnego przede wszystkimniższe koszty i większa elastyczność. Na zachodzie Europy z takiegorozwiązania korzysta już około 70 proc. przedsiębiorstw.

 

Dobry kwartał dla wynajmu długoterminowego i leasingu

Pierwsze trzy miesiące br. branża wynajmu i leasingu samochodów możeuznać za udane. Firmy zrzeszone w Polskim Związku Wynajmu i LeasinguPojazdów odnotowały 12,5-proc. wzrost, generując jedną czwartąłącznej sprzedaży nowych aut do firm.

 

Czy wynajem aut na minuty to przyszłość ruchu miejskiego?

Niemcy oraz Stany Zjednoczone to dwa państwa, w których systemykrótkoterminowego wynajmu samochodów nabierają doświadczeń. Czyniebawem zdominują one większość miast i spowodują, że niepotrzebnebędzie posiadanie własnych czterech kółek?

 

Firmy stawiają na wynajem samochodów

Przedsiębiorcy coraz częściej wolą wynajmować samochody służbowe niż jekupować. Już co piąte auto, które w II kwartale trafiło do firm,było użytkowane w ramach wynajmu długoterminowego. Po polskich drogachjeździ ponad 135 tys. takich aut, a rynek wzrósł o 12,4 proc. w ujęciurocznym.

 

Wynajm zamiast kupna pojazdu

Okazuje się, że firmy coraz chętniej wynajmują samochody, niż je kupują.Jak wynika z danych Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów,ubiegły rok okazał się rekordowy pod względem wynajmu samochodówprzez firmy.

 

Wątek na forum: Firmy stawiają na wynajem samochodów

Nasza firma już dłuższy czas korzysta z możliwości wynajmu samochodów dla celów służbowych. Ostatnio zdecydowaliśmy się na współpracę z Panek sa, bo posiadają dużą ofertę solidnych aut oraz dopasowane indywidualnie do klienta opłaty za ich użytkowanie. ~Bastosz_Sz.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wynajem samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017