Wyszukiwałeś:

wyniki X

sprzedazy X

. Znaleziono 1547 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyniki sprzedazy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1547 wszystkich):

Lekki wzrost sprzedaży

Zarówno w lipcu, jak i w ujęciu od początku roku sprzedaż nowych autna polskim rynku wykazuje niewielką tendencję wzrostową. Spadki dotknęłynatomiast segment lekkich pojazdów dostawczych.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Sprzedaż większa, choć mniej rejestracji

Mimo trwającego kryzysu w motoryzacji, polski rynek samochodów nowychutrzymuje poziom z zeszłego roku. Pozytywne rezultaty dotyczą jednaksprzedaży, znacznie spadła natomiast liczba pierwszych rejestracji.

 

Sprzedaż lekko na minusie

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w listopadzie 2009 roku 3 687sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z listopadem ubiegłegoroku o 1 536 samochodów (29,4%). Ale w porównaniu zpaździernikiem br. sprzedaż nieznacznie wzrosła o 6,3%. Przed rokiem zmianaprocentowa m/m wynosiła 2,7%. Od początku br. sprzedano 38 070 aut dostawczychi było to mniej niż rok wcześniej o 14 833 szt., czyli 28% podał PZPM.

 

Sprzedaż nowych znowu w dół

Kwietniowa sprzedaż zarówno nowych samochodów osobowych, jak ilekkich dostawczych była niższa od wyników marcowych oraz z kwietniazeszłego roku.

 

PZPM: spadki sprzedaży aut dostawczych zahamowane

Jak wynika z opublikowanych przez PZPM danych, rynek sprzedaży aut dostawczychpowoli wychodzi z kryzysu. W maju br. sprzedano tylko o 129 (4,2%)dostawczaków mniej niż w maju  ubiegłego  roku.Ogółem sprzedaż w maju wyniosła 2 961 pojazdów. Od początku roku  sprzedano  15  051  samochodówdostawczych,  mniej  o  3  259  (17,8%)  niż przed rokiem.

 

Kolejne rekordowe wyniki Skody

Superb drugiej generacji i Yeti są coraz bardziej popularne i biją kolejnerekordy sprzedaży.

 

Styczniowa sprzedaż aut na plusie

Sprzedaż nowych samochodów osobowych w pierwszym miesiącu rokuzakończyła się wzrostami. Zarówno w całej Europie, jak i na naszymrodzimym rynku.

 

Dalszy spadek sprzedaży aut na rosyjskim rynku

Efekty rosyjsko-ukraińskiego konfliktu nie omijają rynku nowychsamochodów - sprzedaż aut w Rosji nadal spada, co w dużym stopniuodbija się na europejskich i amerykańskich producentach aut.

 

Volkswagen kontra Toyota - kto światowym liderem po półroczu?

Walka na szczycie motoryzacyjnego świata jest bardzo zajadła. Aktualnie biorą w niej udział głównie dwa koncerny-giganty: Toyota i Volkswagen. Po sześciu miesiącach wyniki sprzedaży są zaskakujące.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyniki sprzedazy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017