Wyszukiwałeś:

wyniki

. Znaleziono 5052 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyniki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 5052 wszystkich):

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Volkswagen stracił niewiele w kryzysie

Volkswagen przedstawił swoje wyniki sprzedaży samochodów po pierwszympółroczu. W porównaniu z rokiem ubiegłym niemiecki koncernzanotował spadek rzędu 5%, co oznacza, że na globalnym rynku pojawiło się"tylko" 3,1 mln aut ze znaczkiem VW.

 

Polska motoryzacja na niewielkim plusie

Z polską branżą motoryzacyjną jest trochę jak z polską gospodarką. Wynikinie są rewelacyjne, ale jakichś znaczących spadków także nie ma. Zato w porównaniu do innych krajów europejskich, choć nie tylko,uzyskane wyniki powinny napawać sporym optymizmem. Mimo to, prognozy nanadchodzący 2010 rok są bardzo ostrożne.

 

Spalanie w laboratorium kontra rzeczywistość

Downsizing, elektroniczne wskaźniki optymalnej zmiany biegów, systemStart-Stop, aerodynamiczne dopieszczanie karoserii. To zaledwie kilka z całegowachlarza nowoczesnych metod na obniżenie spalania, które stosująproducenci aut. Jednak czy prezentowane później w prospektachreklamowych wyniki spalania są na tyle rzetelne, by można było im zaufać?

 

Europejczycy znów pokochali Alfę

Włoska marka w ciągu pięciu pierwszych miesięcy 2011 roku, na przekórnegatywnemu trendowi dla całej branży, zwiększyła swoją sprzedaż o niemal54 proc. w porównaniu z analogicznym okresem 2010 roku. Również wPolsce Alfa Romeo notuje znakomite wyniki.

 

Pobili rekord przed czasem

Choć do zakończenia roku pozostał jeszcze prawie miesiąc, to w siedzibieChevroleta już mogą otwierać szampana. W ciągu jedenastu miesięcy tego rokupobito już rekordowy wynik Chevroleta w historii tej marki na naszym rynku.

 

Rewelacyjny wynik

Po ciężkich zmaganiach, udało się wytypować prawdziwego mistrzaekonomicznej jazdy. W Grand Prix Van Economy zorganizowanym przez Mercedes-Benzzwyciężył Jacek Siwicki – udało mu się przejechać w Vito trasęfinałową, utrzymując średnie spalanie paliwa na poziomie 3,3 l/100 km. Wynikzwycięzcy tym bardziej budzi szacunek, że został osiągnięty w samochodziedostawczym Mercedes-Benz o mocy 163 KM.

 

Obiecujące wyniki grupy Boryszew

Zysk operacyjny Grupy Boryszew po I kwartale 2014 r wyniósł prawie 34mln zł i jest o 5,6 mln zł wyższy od wyniku osiągniętego w analogicznymokresie roku ubiegłego.

 

Rekordowe półrocze Audi

Prawie 870 tys. sprzedanych aut to rekordowy wynik w pierwszym półroczuw historii marki Audi. Tak wysoka sprzedaż to zasługa głównie modeluA3 oraz modeli z rodziny Q.

 

Skoda i liczba 93 600

Skoda miesiąc wrzesień na pewno zapisze do udanych. Wzrost sprzedaży wEuropie Zachodniej, Centralnej i lepszy wynik nad Wisłą w porównaniudo zeszłego roku. I nikt w Czechach nie przejmuje się nieznacznym spadkiemsprzedaży globalnie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017