Wyszukiwałeś:

wyniki

. Znaleziono 857 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyniki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 857 wszystkich):

Raport awaryjności Dekra 2005

Jak co roku, również i w tym prezentujemy Państwu jako jedyni w Polscewyniki jednego z najbardziej rzetelnych raportów awaryjnościsamochodów przeprowadzonych przez niemiecką firmę Dekra. Raportpowstał na podstawie przebadania ponad 8 milionów aut w 2005 roku.

 

Rekordowe wyniki sprzedaży Mitsubishi Fuso

W ciągu pierwszego półrocza 2008 r. wyniki sprzedaży Mitsubishi FusoEurope były lepsze o 15,2% w porównaniu do roku ubiegłego - wzrosły dopoziomu 9.900 pojazdów (od stycznia do czerwca 2007 r. sprzedażwyniosła 8.583 sztuk).

 

Rekordowe wyniki eksportu

Pomimo pogarszającej się koniunktury w branży, polski przemysł motoryzacyjnyutrzymał wysoką dynamikę wzrostu w eksporcie. W I półroczu 2008 rokuosiągnięto rekordowo wysokie wyniki. Przez sześć miesięcy eksportosiągnął wartość ponad 10 mld euro.

 

Dobre wyniki pomimo kryzysu

Tegoroczne wyniki eksportu polskiego przemysłu motoryzacyjnego są wyjątkowowysokie, szczególnie biorąc pod uwagę trudną sytuację w branży.Mniejszy popyt na nowe auta i ograniczenia produkcji nie przeszkodzą wosiągnięciu lepszych wyników niż w ubiegłym roku.

 

Wyniki eksportu po trzech kwartałach 2008

Polska Izba Motoryzacji opublikowała dane dotyczące ubiegłorocznego eksportupolskiego przemysłu motoryzacyjnego. PIM przeanalizowała do tej porydziewięć miesięcy ubiegłego roku, podczas których zaobserwowanoznaczny wzrost kondycji tej branży. Ostateczne wyniki będą znane dopiero pozebraniu danych z ostatnich trzech miesięcy 2008 roku.

 

Daimler: autobusowe wyniki za 2008 r.

Koncern Daimler Buses osiągnął w 2008 r. rekordowe wyniki sprzedaży,która wyniosła 40 600 autobusów i autokarów marekMercedes-Benz, Setra i Orion. To oznacza wzrost o 4 % w porównaniu w 2007r.

 

Volkswagen stracił niewiele w kryzysie

Volkswagen przedstawił swoje wyniki sprzedaży samochodów po pierwszympółroczu. W porównaniu z rokiem ubiegłym niemiecki koncernzanotował spadek rzędu 5%, co oznacza, że na globalnym rynku pojawiło się"tylko" 3,1 mln aut ze znaczkiem VW.

 

WRC: Loeb traci już tylko punkt

Wyniki zakończonego w niedzielę Rajdu Katalonii rzutują na cały tegorocznysezon WRC. Sebastien Loeb (Citroen), który wygrał przedostatniąeliminację tego serialu zbliżył się na 1 punkt do lidera klasyfikacji, MikkoHirvonena (Ford). To oznacza, że o tytule mistrzowskim rozstrzygnie następnyRajd Wielkiej Brytanii.

 

Wyniki sprzedaży samochodów osobowych i dostawczych

Sprzedaż samochodów dostawczych wyniosła w październiku 2009 roku 3470 sztuk. Oznacza to spadek sprzedaży w porównaniu z październikiemubiegłego roku o 1 617 samochodów i 31,8% a wobec września br. wzrost o5,4%.

 

Polska motoryzacja na niewielkim plusie

Z polską branżą motoryzacyjną jest trochę jak z polską gospodarką. Wynikinie są rewelacyjne, ale jakichś znaczących spadków także nie ma. Zato w porównaniu do innych krajów europejskich, choć nie tylko,uzyskane wyniki powinny napawać sporym optymizmem. Mimo to, prognozy nanadchodzący 2010 rok są bardzo ostrożne.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017