Wyszukiwałeś:

wypadek X

Kubicy X

. Znaleziono 54 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadek Kubicy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 54 wszystkich):

F1: Wypadek Kubicy wymusił przebudowę toru

Już za trzy tygodnie Robert Kubica wyruszy na trasę ulicznego toru wMontrealu, czyli tam gdzie rok temu odniósł przerażający wypadek. Potym wydarzeniu obiekt imienia Gillesa Villeneuve'a zmodernizowano kosztem 4,5miliona dolarów. Mur, w który uderzyło rozpędzone BMW SauberPolaka, został przerobiony tak, aby w razie podobnego wypadku samochódprześlizgnął się po ścianie.

 

F1: Kubica walczył o życie

Robert Kubica pilotowany przez Jakuba Gerbera miał poważny wypadek naszóstym kilometrze pierwszego odcinka specjalnego rajdu Ronde di Andora.Skoda Fabia S2000 prowadzona przez Polaka uderzyła z dużą prędkością wbarierę ochronną i wbiła się wewnątrz auta, poważnie raniąc Kubicę.Pilot wyszedł z samochodu o własnych siłach, ale Robert Kubica zostałprzetransportowany do szpitala gdzie przeszedł poważną, ponad 7-godzinnąoperację.

 

F1: Otymistyczny stan zdrowia Kubicy

Kilkadziesiąt minut temu menadżer polskiego kierowcy, Daniel Morellipoinformował w oficjalnym oświadczeniu, że stan Roberta Kubicy, tu cytat:"zdumiewająco się poprawia". To dobre wieści dla samego kierowcy,ale także rodziny i kibiców, którzy wierzą w odzyskanie pełnejsprawności przez kierowcę i jego powrót do Formuły 1.

 

F1: Stan zdrowia Kubicy poprawia się

Stan zdrowia Roberta Kubicy, który doznał poważnych obrażeń wniedzielnym rajdzie Ronde di Andora systematycznie się poprawia. Włoscylekarze, którzy przeprowadzili skomplikowaną operację Polaka wykazująumiarkowany optymizm w tej kwestii.

 

Heidfeld: "Wypadek, to moja wina"

Wypadek podczas 1. treningu przed Grand Prix Chin może kosztowaćzespół Lotus Renault GP nie tylko utratę czasu potrzebnego na naprawę,ale także pozbycie się jedynego, nowego, przedniego skrzydła, któreteam miał na wyposażeniu.

 

Zrobią symulację wypadku Kubicy

Czy Robert Kubica miał szansę uniknąć w wypadku poważnych obrażeń ciała?Na to pytanie odpowiedzą wyniki crash testu, który już w najbliższy wpiątek zostanie przeprowadzony na jedynym w Polsce i jednym z trzechtorów w Europie Środkowo-Wschodniej do przeprowadzania crashtestów, który może wydawać certyfikaty CE.

 

Symulacja wypadku Roberta Kubicy

 

Materiał wideo przedstawia symulację wypadku Roberta Kubicy - mojeauto.tv

 

Robert Kubica: Co ze złamaną nogą?

Wczoraj wieczorem świat obiegła informacja o złamaniu nogi przez Roberta Kubicę. Włoskie media podały, że polski kierowca poślizgnął się pod własnym domem i po upadku narzekał na ból. Po przewiezieniu do szpitala nogę prześwietlono i lekarze stwierdzili, że doszło do pęknięcia jednego ze złamań, którego Kubica doznał w lutym podczas wypadku.

 

Milczenie Kubicy jest złotem

Wielu znawców i fanów już od dłuższego czasu nie może znieśćfaktu, że Robert Kubica, nie udziela wywiadów i nie pokazuje się wmediach. Na chwilę przerwał milczenie.

 

Pech (?) Kubicy

Robert Kubica, nokautujący rywali w pierwszym dniu Rajdu Wysp Kanaryjskich, niezdołał dojechać jednak do mety rajdu. W drugim dniu, podczas 10 odcinkaspecjalnego, wypadł z trasy, uderzył w barierkę i urwał tylne, lewe koło wswoim Citroenie.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypadek Kubicy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017