Wyszukiwałeś:

wypadek X

drogowy X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadek drogowy

Spróbuj też wyszukać: wypadek drogowy dziś w Blachowni

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Rusza budowa w Koninie

Umowa na budowę nowego drugiej przeprawy przez Warte w Koninie zostaławreszcie podpisana. "W ciągu dwóch tygodni rozpoczniemy prace. Zależynam bardzo na jak najszybszym wejściu i przygotowaniu terenu pod inwestycjeprzed wiosną. Zakończenie jest planowane na 30 listopada 2007 roku - KrzysztofRzeżnikiewicz, przedstawiciel Grupy Kapitałowej Hydrobudowa 6.

 

Brak kar za brak OC

Choć Senat chciał inaczej, to jednak posłowie zdecydowali, iż za brakpotwierdzenia polisy OC samochód nie będzie odholowywany na parkingpolicyjny, ani też nie będzie zabierany dowód rejestracyjny.

 

Ludzi nie naprawia się tak łatwo...

Do 30 sierpnia 2009 r. potrwa akcja pomocy ofiarom wypadków drogowychzorganizowana przez Stowarzyszenie na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa RuchuDrogowego "Droga i Bezpieczeństwo". Jej celem jest zebranieśrodków finansowych na pomoc ofiarom wypadków, które czekadługie i kosztowne leczenie oraz rehabilitacja.

 

Chcą zabierać prawa jazdy. Na zawsze!

Do Sejmu trafił właśnie projekt nowelizacji Kodeksu Karnego, a w nim międzyinnymi propozycja, by pijanym kierowcom, którzy spowodowali wypadekdrogowy, podczas którego śmierć poniosły inne osoby, zawsze odbieranebyło prawo jazdy. I to dożywotnio.

 

Prawo jazdy to nie licencja na zabijanie

Codziennie młodzi kierowcy zabijają na drogach 3 osoby. Choć brzmi to możebrutalnie, to jednak statystyki są jednoznaczne. Dlatego II etap kampanii"Użyj wyobraźni" skierowany jest do niedoświadczonychkierowców między 18 a 24 rokiem życia.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypadek drogowy".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017