Wyszukiwałeś:

wypadki

. Znaleziono 2477 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypadki

Spróbuj też wyszukać: krajowa76 wypadki 2 marca 2010 wypadki 8maj2010

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 2477 wszystkich):

Gdy sprawca wypadku ucieknie

Drobne kolizje drogowe nie muszą wiązać się z jakimiś większymiproblemami. Wezwanie policji bądź spisanie oświadczenia o winie, wypłataodszkodowania od ubezpieczyciela oraz naprawa i auto mamy niemal jak nowe.Niestety, często po drodze sytuacja może się skomplikować. Choćbywówczas, gdy sprawca wypadku ucieknie z miejsca zdarzenia.

 

Co robić po wypadku i kolizji. Oto 10 przykazań

Wypadki i kolizje drogowe są wpisane w codzienność. Podobnie jednak jak wprzypadku innych niemiłych wydarzeń, staramy się o nich nie myśleć iwypieramy ze świadomości. Wszystko do chwili, gdy nas nie dotyczą.

 

Kolizja bądź wypadek za granicą

Niedawno informowaliśmy, jak powinniśmy się zachować w sytuacji kolizjibądź wypadku drogowego. Teraz przedstawiamy krótki instruktaż napodobny temat, tyle że z drobną różnicą, iż kolizja bądź wypadekzdarzył się poza granicami naszego kraju.

 

W takich wypadkach osobówki są bez szans

Nowe regulacje prawne, opracowywane aktualnie w murach Parlamentu Europejskiegozakładają, że od 2015 roku wszystkie nowe pojazdy powyżej 3,5 ton, będąstandardowo wyposażane w elektroniczny system asystujący podczas hamowania.Wypadki, w których udział biorą ciężkie zestawy pojazdów orazsamochody osobowe, należą bowiem do najpoważniejszych zdarzeń na drogach.

 

Wypadek czy kolizja - jak postępować

Ani wypadek, ani kolizja drogowa nie należą do przyjemnych sytuacji. Są tojednak dwa zupełnie różne zdarzenia drogowe, które wymagają odkierowców i innych uczestników ruchu drogowego całkowicieodmiennego zachowania. Zobacz, jakie obowiązki spoczywają na nas, jeślibierzemy udział w wypadku bądź kolizji.

 

Śmiertelne wypadki - jak i kiedy?

Wypadki ze skutkiem śmiertelnym należą do najtragiczniejszych zdarzeńdrogowych. Statystyki nie pozostawiają złudzeń – w  Polsce w 2012roku co jedenasty wypadek był wypadkiem z ofiarami śmiertelnymi. Co i kto jestprzyczyną takich wypadków? Które dni tygodnia są statystycznienajmniej bezpieczne?

 

9 tysięcy złotych za wypadek bez OC

Aż o jedną czwartą wzrosła liczba kierowców bez polisy OC,którzy muszą oddawać pieniądze za spowodowane przez siebie wypadki– wynika z ostatniej analizy Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego.Przeciętna suma do zwrotu przekracza już 9 tys. złotych.

 

Jesteś świadkiem wypadku? Musisz pomóc!

Wypadki drogowe, choć ich liczba maleje z roku na rok, wciąż są dośćdużą plagą naszych dróg. Podpowiadamy, jak się zachować, jeślibędziesz świadkiem nieszczęśliwego zdarzenia drogowego.

 

Pomoże w razie wypadku

Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny przygotował bezpłatną, mobilnąaplikację "Na wypadek", która w stresującym momencie tuż powypadku drogowym pomaga zebrać niezbędne informacje - potrzebnepóźniej przy likwidacji szkody u ubezpieczyciela.

 

Kiedy wypadek, a kiedy kolizja?

Bardzo często przy zdarzeniach drogowych w nieodpowiedni sposób używamypojęć wypadku i kolizji, używając ich zamiennie. Przepisy jednak bardzokonkretnie precyzują obie sytuacje.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017