Wyszukiwałeś:

wypozyczalnia X

samochodow X

. Znaleziono 51 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wypozyczalnia samochodow

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 51 wszystkich):

Wynajem krótkoterminowy samochodów. Na wakacje i nie tylko.

Każdego lata obserwujemy coraz większe zainteresowanie wypożyczeniemsamochodu na wakacje. Spore ożywienie występuje już w na przełomie maja iczerwca. W lipcu i sierpniu obłożenie aut sięga poziomu  90-92% i jestto poziom optymalny. Zdecydowanie coraz częściej Polacy wybierają się nawakacje lub na weekendy wypożyczonym samochodem. Oznacza to, że usługa jestcoraz bardziej popularna w naszym kraju – podkreśla Rafał Olszewski,kierownik wynajmu krótkoterminowego w wypożyczalni Express.

 

Wypożyczanie auta za granicą ? na co zwrócić uwagę?

Samodzielne odkrywanie wakacyjnych zakątków bywa ciekawsze i tańszeniż typowe wycieczki zorganizowane. Bywa też bardziej ryzykowne. Podejrzanieniska cena, haczyki w ubezpieczeniu czy nieoczekiwane obciążenie kartykredytowej. Razem z Europejskim Centrum Konsumenckie radzimy, jakie zapisy wumowie warto wziąć pod lupę i co trzeba wiedzieć przed wypożyczeniem autana zagranicznych wakacjach.

 

Carsharing - podziel się samochodem

Bez wykupywania ubezpieczenia OC/AC, bez kosztownych przeglądów inapraw, bez utraty wartości. Czy to możliwe, aby mimo wszystko nadalmóc nieskrępowanie jeździć samochodem? Okazuję się, że tak.Wystarczy skorzystać z usług tzw. carsharingu.

 

Samochód elektryczny za 149 złotych

Samochody elektryczne powoli stają się widokiem powszednim na naszych drogach.Korzystając z tego trendu i obserwując zapytania klientówwypożyczalnia Auto Express za 149 złotych za dobę zamierza wynajmowaćsamochody elektryczne z pełnym ładowaniem.

 

Wypożyczalnie samochodowe - wynajmuj z głową na karku

Zamierzasz podróżować w czasie wakacji, a nie masz samochodu? Możeszskorzystać z wielu ofert wypożyczalni samochodu. Zanim się jednak na tozdecydujesz, sprawdź na co zwrócić uwagę przed dokonaniem wynajmu.

 

Czy brudny samochód znaczy uszkodzony?

Wielu z nas swój urlop spędza w aktywny sposób, zwiedzającokolice swojego miejsca wypoczynku. W tym to celu często korzystamy z usługmiejscowych wypożyczalni samochodów. Europejskie Centrum Konsumencieprzestrzega jednak przed zbyt pochopnym wypożyczaniem aut.

 

Wypożyczalnia aut Express wylicytowała BMW Kowalczyk

Firmą, która zwyciężyła w licytacji BMW X1 Drive, przekazanego przezJustynę Kowalczyk na rzecz dzieci chorych na mukowiscydozę, jest sieciowawypożyczalnia samochodów Express.

 

Wątek na forum: Samochód zastępczy dla każdego

W moim przypadku, wszystkich formalności związanych z wypożyczeniem z oc sprawcy dopełnił Panek. Ja skompletowałem potrzebne dokumenty i całą resztą zajęli się pracownicy wypożyczalni. Samochód zastępczy dostałem bez problemu i zbędnych ceregieli. ~jakub_c

 

Wątek na forum: Pożyczanie samochodów

Witam forumowiczów,nnPoszukuje informacji o wypożyczalniach aut, jakie firmy polecilibyście, na co warto zwracać uwagę, jakie ceny są optymalne i na ile warto wypożyczać.nnZ góry dziękuję za odpowiedzi,nnPozdrawiamnnhttp://www.rentacar-troll.pl/ ~Kacper Majewski

 

Wątek na forum: Wypożyczalnia samochodów Poznań

WitamnPrzez kolejne parę dni będę na szkoleniu w Poznaniu i będę potrzebował wypożyczyć samochód. Kumpel poleca firmę http://www.wypozycztej.pl Korzystał ktoś z niej? Albo z jakiejś innej godnej polecenia? Adam1401

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wypozyczalnia samochodow".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017