Wyszukiwałeś:

wyprzedaz

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyprzedaz

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

Golf V nie poddaje się

Choć już w październiku światową premierę mieć będzie szóstageneracja tego najbardziej popularnego na europejskim rynku modelu, to wostatnim czasie coraz większą popularnością zaczyna się cieszyć ponownieGolf V. I to zarówno, jeśli chodzi o wyniki sprzedażowe, jak ipopularność w rankingu Top Ten mojeauto.pl, gdzie, co może trochę małoprawdopodobne, w czerwcu zajął najwyższą lokatę w historii.

 

Ssangyong rozpoczął wyprzedaż

Polski oddział marki Ssangyong ogłosił ceny wyprzedażowe na wszystkie modelez rocznika produkcji 2008. Nowe, wyprzedażowe ceny są niższe od poprzednichnawet o 13%, w zależności od wersji wyposażeniowej i modelu.

 

Garażowa wyprzedaż w Bentleyu

Brytyjska marka Bentley zapowiedziała właśnie, że zamierza otworzyć najeden weekend swoje magazyny z częściami. Będzie to wielka gratka nie tylkodla kolekcjonerów samochodów tych marek, ale także dlałowców unikalnych gadżetów.

 

Dalsze spadki produkcji w branży motoryzacyjnej

Montaż nowych samochodów w krajach unijnych spadnie do poziomu 14,7miliona sztuk w 2009 roku, jeśli sprzedaż w Unii Europejskiej utrzyma się nadotychczasowym poziomie. Będzie to 15,6% spadek w stosunku do ubiegłego roku– wynika z najnowszej prognozy firmy PricewaterhouseCoopers.

 

Fiat rozpoczął wyprzedaż

Fiat Auto Poland rozpoczął już wyprzedaż samochodów osobowych markiFiat z rocznika 2009. Rabaty cenowe wynoszą od 4 do 20 tysięcy złotych.

 

Wyprzedaż w Policji

Chcesz kupić Volkswagena, Daewoo czy Fiata w dobrej cenie mając świadomość,że ten samochód służył dla naszego kraju? 67 samochodów czekana nowych właścicieli i będzie je można nabyć na przetargu.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017