Wyszukiwałeś:

wyrejestrowanie X

pojazdu X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyrejestrowanie pojazdu

Spróbuj też wyszukać: wyrejestrowanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Trzeba oddać tablice!

Od środy obowiązują zmienione przepisy rozporządzenia regulującegorejestrację samochodów. Zgodnie z nowymi zapisami przy rejestracjikażdego samochodu, także sprowadzonego z zagranicy, niezbędne będzie oddanietablic rejestracyjnych.

 

Jak pozbyć się złomu?

W pewnym momencie przychodzi taki czas, że nasze wysłużone czterykółka nie nadają się już nigdzie indziej jak na wieczny spoczynek. Wich przypadku wyrok brzmi: złomowanie. Zobaczmy jak zgodnie z prawem pozbyćsię "złomu".

 

Rejestracja przez internet

Od początku bieżącego roku istnieje możliwość zarejestrowania bądźwyrejestrowania samochodu drogą elektroniczną.

 

Będą dopłaty do zakupu nowych aut?

Rynek samochodów nowych w naszym kraju od lat przeżywa ciężkie chwile.Według prognoz spadki sprzedaży w tym sektorze w przyszłym roku mająsięgnąć nawet 20 procent. Brak ożywienia wewnętrznego może z koleiprowadzić do kolejnych zwolnień w branży motoryzacyjnej, a kłopoty będzieprzeżywać budżet państwa. Czy lekarstwem na te bolączki będziezaprezentowany w zeszłym tygodniu program dopłat do samochodów nowychza zezłomowanie pojazdu?

 

Wyrejestrowanie samochodu - jak to zrobić?

Przychodzi taki czas w żywocie naszego samochodu, że trzeba będzie gowyrejestrować lub zezłomować. Zobacz, jak zrobić to zgodnie z prawem.

 

Rejestracja auta zabytkowego - wady i zalety

Gdy decydujemy się na rejestrację samochody jako auta zabytkowego otrzymujemytzw. "żółte tablice". Ma to swoje zarówno wady jak izalety. Postaramy się przybliżyć pozytywne aspekty jak i negatywne tegoprocesu.

 

Wszystko o rejestracji auta zza granicy

Największy szał na sprowadzanie samochodów zza granicy już minął,ale nadal sporo osób kusi się na to by poszukać "okazji" zamiedzą, a nawet sporo dalej. Dowiedz się, jak zarejestrować taki pojazd.

 

Wątek na forum: Koniec podwójnego OC?

Drodzy Państwo pozwolę sobie zacytować Art. 28. Rozdział 2 USTAWY z dnia 22 maja 2003 r. o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych. "1. Jeżeli posiadacz pojazdu mechanicznego nie później niż na jeden dzień prze...

 

Wątek na forum: Jak pozbyć się samochodu by nie płacić za OC??

Witam!!Proszę o pomoc zastanawiam się jak korzystnie dla siebie pozbyć się samochodu,który stoi u mnie w garażu,ale niejest na chodzie i nikt go nie chce kupić.Co zrobić by nie płacić za niego OC? ~Jelek

 

Wątek na forum: Wyrejestrowanie pojazdu. Pytanie.

Witam.nKupiłem auto od starszego pana. Problem polega na tym. że wspomniany pan nie zgłosił do wydziału komunikacji informacji o zmianie właściciela. Auto zostało przeze mnie zezłomowane, ponieważ za miesiąc kończy się OC. Moje pytanie, więc brzmi czy mogę go teraz wyrejestrować bez konieczności...

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyrejestrowanie pojazdu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017