Wyszukiwałeś:

wyscig X

gorski X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyscig gorski

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Skoda w Tour de France

Po raz trzeci w historii Skoda jest oficjalnym partnerem legendarnego Tour deFrance, najbardziej prestiżowego wyścigu kolarskiego na świecie. Tegorocznywyścig składa się z 21 etapów (łącznie 3 658 km) i jest obsługiwany przezponad 200 aut Skody.

 

Cudze chwalicie...

Statystyczny Polak zapytany o sporty motorowe w kontekście narodowym zpewnością odpowie nam: 'Formuła 1', 'Kubica' lub w ostateczności wymieninam kilka nazwisk znanych rajdowców. Jednak niewiele osób wie (pozawtajemniczonymi), że od lat funkcjonuje u nas taka dyscyplina jak WyścigoweSamochodowe Mistrzostwa Polski. Niestety o ich istnieniu w skali ogólnopolskiejwie dość wąska garstka osób, a szkoda, gdyż są to nie mniej emocjonującezawody niż te rozreklamowane w mediach.

 

Początek sezonu "górali"

Już tylko kilka dni pozostało do otwarcia sezonu 2011 w GórskichSamochodowych Mistrzostwach Polski. W piątek 22 kwietnia upłynął pierwszytermin zgłoszeń do pierwszej i drugiej rundy GSMP – 8. WyściguGórskiego – Prządki 2011.

 

Wyścig w Rościszowie odwołany

Zarząd Automobilklubu Sudeckiego w Świdnicy podjął decyzję o rezygnacji zorganizacji Wyścigu Górskiego w Rościszowie – rundyGórskich Samochodowych Mistrzostw Polski, zaplanowanej w terminie 19-21sierpnia.  Powodem rezygnacji jest odstąpienie od zaplanowanego na rok2011, remontu drogi wojewódzkiej nr 383 na odcinku Rościszów -Przełęcz Walimska.

 

Suzuki zwycięża w górach

Nobuhiro "Monster" Tajima, kierowca zmodyfikowanego SX4, ustanowiłnowy rekord wyścigu Pikes Peak International Hill Climb.

 

Dytko na podium w Szwajcarii

Paweł Dytko po raz kolejny w tym sezonie stanął na podium mistrzostw Europy wwyścigach górskich. Jadąc Mitsubishi Lancerem Evo VIII, kierowca z Nysyzajął trzecie miejsce w grupie A w szwajcarskiej rundzie St-Ursanne - LesRangiers.

 

Mercedes z rekordem na Pikes Peak

Niemcy ze Stuttgartu chwalą się rekordem przejazdu podczas wyścigugórskiego Pikes Peak International Hill Climb. Mała rzecz, a cieszy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyscig gorski".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017