Wyszukiwałeś:

wyscig

. Znaleziono 1632 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyscig

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 1632 wszystkich):

Lexus LF-A w wyścigu 24-godzinnym

Dwa ultranowoczesne Lexusy LF-A wezmą udział w 38. edycji 24-godzinnegowyścigu na torze Nürburgring.

 

Wyścig Formuły 3 na ulicach Warszawy

Bolidy Formuły 3 już za niespełna dwa tygodnie zmierzą się w sercu Warszawyprzy okazji wyścigów ulicami miasta, podczas imprezy VERVA StreetRacing.

 

Todt: Wyścig F1 w Afryce? Może za 5 lat

Przez kolejne trzy, do pięciu lat szef FIA Jean Todt nie zamierza nawetzastanawiać się nad zorganizowaniem wyścigu w jednym z krajówafrykańskich. "Kalendarz F1 i tak jest już obszerny" - tłumaczybyły szef zespołu Ferrari.

 

Wyścig w Rościszowie odwołany

Zarząd Automobilklubu Sudeckiego w Świdnicy podjął decyzję o rezygnacji zorganizacji Wyścigu Górskiego w Rościszowie – rundyGórskich Samochodowych Mistrzostw Polski, zaplanowanej w terminie 19-21sierpnia.  Powodem rezygnacji jest odstąpienie od zaplanowanego na rok2011, remontu drogi wojewódzkiej nr 383 na odcinku Rościszów -Przełęcz Walimska.

 

Legenda wyścigów odchodzi

Żywa legenda i ikona wyścigów samochodowych, Sir Stirling Moss,odchodzi na zasłużoną emeryturę w wieku 81 lat.

 

Suzuki zwycięża w górach

Nobuhiro "Monster" Tajima, kierowca zmodyfikowanego SX4, ustanowiłnowy rekord wyścigu Pikes Peak International Hill Climb.

 

Sezon wyścigów pojazdów ciężarowych rozpoczęty

Mistrz Europejskich Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA z 2011roku, Jochen Hahn, prowadzi po pierwszej rundzie tegorocznych mistrzostw,którą rozegrano w Istanbul Park w Turcji w dniach 12 -13 maja br.Podczas rundy otwierającej sezon 2012, Hahn prowadził ciężarówkę MANwyposażoną w opony Goodyear. Jest to pierwszy wyścig tej serii zorganizowanyw Turcji. Goodyear jest wyłącznym oficjalnym dostawcą opon podczas tegowydarzenia.

 

Jochen Hahn zwycięzcą Europejskich Mistrzostw Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012

Goodyear gratuluje Jochenowi Hahnowi z zespołu Castrol Team Hahn Racing,który za kierownicą MAN-a wywalczył tytuł Mistrza w EuropejskichMistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012. Ostatnia,jedenasta runda mistrzostw odbyła się na torze Le Mans w miniony weekend(13-14 października br.)

 

Mateusz Lisowski: W połowie wyścigu nigdy nie zdarzyło się, żebym nie spał

Zaczynał od kartingu, ale nigdy nie planował ścigać się w bolidachjednomiejscowych. Wygrał serię wyścigową w Czechach i prestiżowy puchar wNiemczech. To jak bardzo jest szybki pokazał podczas pierwszej eliminacjiVolkswagen Castrol Cup na torze w Poznaniu. Do ścigania podchodzi realnie, alenigdy nie odpuszcza. Zapraszamy do wywiadu z kierowcą wyścigowym MateuszemLisowskim.

 

Pierwszy po wojnie Polak pojedzie w 24h Le Mans

W tegorocznej edycji legendarnego 24-godzinnego wyścigu Le Mans pojedziepierwszy Polak w powojennej historii. Kuba Giermaziak, bo to o nim mowa, będziejechał za kierownicą Ferrari 458 Italia GT2.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017