Wyszukiwałeś:

wyscigi X

ciezarowek X

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyscigi ciezarowek

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Fiat Panda Cross w rajdzie Dakar 2007

16 listopada, w Paryżu, miała miejsce prezentacja rajdu 'Dakar 2007'klasycznego wyścigu z porywającą sekwencją odcinków specjalnych, którywystartuje 6 stycznia w Lizbonie i zakończy się w stolicy Senegalu 21stycznia. W wyścigu wezmą udział dwa Fiaty Panda Cross z Mikim Biasionem orazTiziano Siverem za kierownicą, oraz jednym z kierowców oficjalnego teamuFiata.

 

Potrójne zwycięstwo dla MAN

Mistrzostwa European Truck Racing Championship 2011 organizowane przezMiędzynarodową Federację Samochodową (FIA) zakończyły siępotrójnym zwycięstwem zespołów MAN: Jochen Hahn zdobył tytuł mistrzowski, wicemistrzem został Antonio Albacete, a w klasyfikacji zespołowejzwyciężyła drużyna Team Cepsa - Truck Sport Lutz Bernau, jadąca napojazdach MAN.

 

Renault Trucks Racing - zagraj

Pod koniec 2011 roku przedstawiono nominacje międzynarodowych targówSerious Game Expo 2011. Aplikację Renault Trucks Racing zaliczono do 4najlepszych w klasie Serious Game 2011, pośród 42 innych aplikacji.Należy podkreślić, że aplikacja Renault Truck Racing była jedynąnominowaną grą w kategorii gier reklamowych (advergame). Jury, poprzezswój wybór, chciało wyróżnić jakość grafiki orazgameplay, jak również nowatorstwo gry w wyścigi pojazdówciężarowych.

 

Sezon wyścigów pojazdów ciężarowych rozpoczęty

Mistrz Europejskich Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA z 2011roku, Jochen Hahn, prowadzi po pierwszej rundzie tegorocznych mistrzostw,którą rozegrano w Istanbul Park w Turcji w dniach 12 -13 maja br.Podczas rundy otwierającej sezon 2012, Hahn prowadził ciężarówkę MANwyposażoną w opony Goodyear. Jest to pierwszy wyścig tej serii zorganizowanyw Turcji. Goodyear jest wyłącznym oficjalnym dostawcą opon podczas tegowydarzenia.

 

Jochen Hahn zwycięzcą Europejskich Mistrzostw Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012

Goodyear gratuluje Jochenowi Hahnowi z zespołu Castrol Team Hahn Racing,który za kierownicą MAN-a wywalczył tytuł Mistrza w EuropejskichMistrzostwach Wyścigów Pojazdów Ciężarowych FIA 2012. Ostatnia,jedenasta runda mistrzostw odbyła się na torze Le Mans w miniony weekend(13-14 października br.)

 

Milion pobrań Truck Racing

Minęły 4 lata od kiedy Renault Trucks stworzyło grę Truck Racing, ainternauci pobrali ją na swoje komputery już ponad milion razy!

 

Iveco w Rajdzie Dakar

Zespół Petronas De Rooy Iveco zajął kolejno czwarte, dziewiąte itrzynaste miejsce w klasyfikacji generalnej Rajdu Dakar 2013. Czwarty byłGerard de Rooy, jadący Iveco Powerstar, dziewiąty Renè Kuipers, jadącyIveco New Trakker Evolution 3, a dziewiąty Miki Biasion w Iveco New TrakkerEvolution 2.

 

Wątek na forum: Zasady podrózowania autostradą

i trzeba dodac jeszcze cos waznego, ze LEWY PAS sluzy do wyprzedzania. A to ulubiony pas Polakow. Jak jade przez Slask A4 to wszystscy jada lewym i srodkowym, prawym to juz wylacznie frajerzy. Ilez to razy widzialem, jak na pustej trzypasmowej autostradzie jedzie sobie ktos przez pare kilometrow ...

 

Wątek na forum: Ograniczenie predkości w Markach

To samo uczyniono na autostradowej obwodnicy Krakowa. Byl tam straszny tlok, korki, a wyscigi TIRow pod gorke powodowaly, ze predkosc byla dramatycznie niska. Wprowadzono zakaz wyprzedzania przez ciezarowki. I co sie stalo? jest porzadek, nie ma korkow, ruch jest plynny i spokojny. Czesciej powin...

 

Chimera, czyli nie byle jaka ciężarówka

Chimera to najnowsze dzieło Svempy Bergendahla, słynnego Szweda zajmującegosię tuningiem ciężarówek. 1460 KM osiągnięte z silnika Scania V8mówi samo za siebie. Już pod koniec sierpnia Chimerę będzie możnazobaczyć w Gdańsku podczas 13. edycji Pomorskiej Miss Scania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyscigi ciezarowek".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017