Wyszukiwałeś:

wysokie X

temperatury X

. Znaleziono 330 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wysokie temperatury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 330 wszystkich):

Samochód w "solarium"

Jednym z wymogów przy testowaniu jakości komponentów nowychsamochodów, jest sprawdzenie, jak zachowują się zwłaszcza te części,które są wystawione na działanie ekstremalnych warunkówklimatycznych (wilgotność, temperatura, ozon, promieniowanie UV, itp.).

 

Upał w aucie - jak przetrwać?

Ponad 30-stopniowe temperatury panujące od kilku dni w naszym kraju na nikogodobrze nie wpływają. Również i na kierowców. Żeby przetrwać wsamochodzie upały, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

 

Wątek na forum: wskaźnik temperatury

Witam. Mam mały problem... wskaźnik temperatury po chwili pokazuje mi wysoką temperature...powyżje 120km/h podnosi sie prawie do samej góry? co z tym może być? jaki jest zakres temperatur w kia sephia 2000r 1.5 16v prosze o jakieś odpowiedzi na maila djseba@poczta.onet.eu ~Se...

 

MAN Truck & Bus na targach Busworld 2011

Na targach Busworld 2011 w Kortrijk firma MAN Truck & Bus przedstawia swoimklientom całą gamę przyjaznych dla środowiska technologii przeznaczonych dlaautobusów miejskich. Wszystkie mają jedną wspólną cechę:oferują szczególnie niskie emisje spalin przy wysokiej ekonomiczności ibazują na podstawowych komponentach, które sprawdzają się od lat wsilnikach MAN.

 

MINI ma problemy z pompą

Wysoka temperatura w komorze silnika może doprowadzić do uszkodzenia wtyczkielektrycznej pompy, zwarcia, a nawet stopienia wtyczki. Usterka ta może siępojawić w benzynowych wersja modeli MINI Cooper oraz Countryman.

 

Sprawdź opony przed wakacjami

Wakacje to bardzo często czas dalekich, rodzinnych podróży samochodem,często w wysokich temperaturach i z ciężkimi bagażami. Przed wyruszeniem wtrasę warto sprawdzić stan techniczny pojazdu i jego wyposażenie, zeszczególnym uwzględnieniem opon, od których zależybezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Zimówki latem - czy to dobry pomysł?

Kwestia sensu wymiany opon pojawia się bardzo często - wśród samychkierowców, jak i w mediach - przed sezonem zimowym. A tymczasem mało ktoporusza ten temat przed nastaniem miesięcy letnich. Czy zatem jazda na zimowymogumieniem, gdy na zewnątrz panują wysokie temperatury, ma sens i jestbezpieczna?

 

Problemy od gorąca

W motoryzacji, jak i w przyrodzie, każda skrajność to wysokie ryzykoproblemów. Gdy temperatura za oknami zaczyna dobijać do górnejskali, nasz samochód również nie ma zbyt lekkiego żywota.

 

Brzydki zapach w samochodzie, co zrobić?

W samochodzie jak w domu - warto mieć porządek. Spędzając dużo czasu zakółkiem bardzo często nasze cztery kółka zamieniają się wjeżdżący śmietnik, który generuje różne mało przyjemnezapachy. Szczególnie w okresie letnim, gdy wysoka temperatura potrafibyć katalizatorem takich procesów. 

 

Upał na dworze, śmierć w aucie

Upał potrafi dać się mocno we znaki. Gdy temperatury w cieniu przekraczają30 stopni Celsjusza, na słońcu jest grubo powyżej 40, a w pozostawionym nasłońcu i szczelnie zamkniętym aucie słupek rtęci dochodzi do 60, 70 stopni.W takim piekarniku na kółkach o tragedię nietrudno.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wysokie temperatury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017