Wyszukiwałeś:

wysokie X

temperatury X

. Znaleziono 23 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wysokie temperatury

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 23 wszystkich):

Świece żarowe Kager

Świece żarowe są trzydziestą linią produktową pod szyldem Kager. Produktobecny jest na rynku od końca listopada tego roku. W ofercie znajduje się 70typów świec przeznaczonych do różnych marek samochodówosobowych.

 

Dostawcza ofensywa Fiata

Podczas trwającej właśnie europejskiej wystawy samochodów dostawczych wHannowerze włoski Fiat zaprezentuje kilka modeli, które mają duże szanse napowodzenie w swoich segmentach. Jednym z takich samochodów, który możenarobić zamieszanie będzie debiutujący model Strada Pick Up.

 

Rewolucyjna sonda

Kiedy 30 lat temu firma Bosch jako pierwszy producent na świecie wprowadziłasondy lambda do produkcji seryjnej, nikt nie spodziewał się, że dzięki tejinnowacji zmieni się całkowicie oblicze silników pod względem emisjizanieczyszczeń.

 

Nowe ogniwa Volkswagena

Grupa Volkswagen Research, należąca do niemieckiego producentasamochodów, opracowała niedawno nowy rodzaj ogniw paliwowych,które są zdolne do pracy w wyższej temperaturze niż dotychczasowatechnologia. Może to oznaczać, że za parę lat na rynku pojawią się wprzystępnej cenie samochody napędzane w ten sposób.

 

Opony zimowe - czy już czas?

Wprawdzie do zimy jeszcze trochę pozostało, jednak pierwszych oznak tej poryroku możemy spodziewać się znacznie szybciej. Całe szczęście, że corazmniej kierowców kwestionuje zasadność używania zimowego ogumienia,choć wciąż pozostaje pytanie, kiedy dokonać ich wymiany.

 

Nowy Dakar, nowe wyzwania

Największe wyzwanie motosportu, Rajd Dakar zostanie rozegrany na zupełnienowym terenie. Po 29 latach spędzonych w Afryce, odcinki specjalne tegoklasyka, po raz pierwszy w historii przebiegać będą po kontynenciepołudniowo-amerykańskim. Przed nowymi wymaganiami trasy muszą jednak stanąćnie tylko sami zawodnicy, ale także samochody.

 

Jak chronić turbodoładowany silnik?

Obecnie rośnie zainteresowanie kierowców samochodami o dużej mocy imałym zużyciu paliwa. Aby sprostać tym oczekiwaniom rynku, wiodącyproducenci samochodów więcej uwagi poświęcają projektowaniu modeliwyposażonych w mniejsze silniki, ale z turbodoładowaniem.

 

Niskie temperatury, a ochrona silnika

Jednym z największych wyzwań dla oleju silnikowego jest ochronaelementów silnika podczas rozruchu w niskich temperaturach. Uruchomieniesamochodu w takich warunkach, bez odpowiedniego smarowania, może powodowaćzużycie silnika, a z czasem narazić nas na wysokie koszty naprawy. Mimo iż zaoknami lato, warto za wczasu zdobyć wiedzę w tym temacie.

 

Samochód w "solarium"

Jednym z wymogów przy testowaniu jakości komponentów nowychsamochodów, jest sprawdzenie, jak zachowują się zwłaszcza te części,które są wystawione na działanie ekstremalnych warunkówklimatycznych (wilgotność, temperatura, ozon, promieniowanie UV, itp.).

 

Przywróć autu dawny blask

W sezonie urlopowym najgorzej wypoczywają nie tylko pracoholicy. Pora wakacyjnato także tortury dla samochodu. Dlatego początek jesieni to doskonały okresna rewitalizację karoserii samochodu i przywrócenie mu dawnego,salonowego blasku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wysokie temperatury".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017