Wyszukiwałeś:

wysokosc X

bieznika X

. Znaleziono 41 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wysokosc bieznika

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 41 wszystkich):

Oponiarski poradnik Goodyear'a

Doświadczeni kierowcy mówią zawsze, że o opony trzeba dbać, bo wtedyone zadbają o cały samochód. Warto pamiętać o tym przysłowiu przedwyjazdem na wiosenny weekend lub letnie wakacje.

 

Tego nie rób zimą

"Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi", głosi jedna ze znanychmaksym. Z punktu widzenia użytkowania samochodu w okresie zimowym, lepiejjednak za punkt odniesienia wziąć sobie powiedzenie: "ucz się na cudzychbłędach". Zwłaszcza, kiedy te błędy są wynikiem utartych, nie dokońca popartych logicznymi wnioskami, przekonań, które zamiastpomagać, w rzeczywistości mogą przysporzyć tylko problemy.

 

"Najlepiej spożyć przed..."

Zazwyczaj informacje o dacie przydatności produktu do spożycia znaleźćmożna na jogurtach i paczkowanej wędlinie. Istnieje jednak szereg części wsamochodzie, które także mają określony czas ważności.

 

Sztuka hamowania

Krótka droga hamowania oznacza bezpieczeństwo. Przedstawiamy kilkażelaznych zasad, których przestrzeganie ma niebagatelny wpływ naszybkie i skuteczne zatrzymanie w sytuacji zagrożenia na drodze.

 

Zimowy kodeks drogowy

Zamierzasz spędzić ferie zimowe za granicą? I na dodatek wybierasz się wgóry? Sprawdź, w których regionach Europy po przyjemnościbiałego szaleństwa trzeba wyruszać uzbrojonym w opony zimowe i jakichprzepisów trzeba tam przestrzegać. Nie wszędzie bowiem są one takiesame.

 

Continental oferuje nowe rozmiary opon

Continental oferuje nowe rozmiary opon HTL2 i HTR2. Najnowsza generacja 17,5calowych opon szczególnie dobrze nadaje się do naczep o dużejładowności i wysokości do 3 metrów, a także niskopodwoziowych.Podobnie jak wszystkie opony z drugiej serii, ta generacja może poszczycićsię walorami ekonomicznymi dzięki niskiemu oporowi toczenia i dużymprzebiegom.

 

Sprawdź opony przed wakacjami

Wakacje to bardzo często czas dalekich, rodzinnych podróży samochodem,często w wysokich temperaturach i z ciężkimi bagażami. Przed wyruszeniem wtrasę warto sprawdzić stan techniczny pojazdu i jego wyposażenie, zeszczególnym uwzględnieniem opon, od których zależybezpieczeństwo i komfort jazdy.

 

Continental SCANDINAVIA - pewne oparcie na zimę

Dzięki szerokiej gamie produktów przeznaczonych na wszystkie osieciągników siodłowych i naczep oraz do autobusów, Continentalmoże zaoferować wyjątkowy zestaw opon na zimę. Jest to szczególnieistotne ze względu na konieczność zapewnienia bezpieczeństwa kierowcy ipasażerom oraz obowiązek stosowania opon zimowych w samochodach ciężarowychwprowadzony na terytorium wielu europejskich państw. Niektóre z nichwymagają także, by bieżnik miał głębokość nie mniejszą niż 6milimetrów. Za naruszenie przepisów dotyczących opon zimowychgrozi mandat w wysokości do 5 tysięcy euro.

 

Opony na lato - nowości 2013

Choć zima w tym roku wyjątkowo długo nie odpuszcza, to jednak chyba nikt niema wątpliwości, że prędzej czy później dotrze do nas także wiosna,a następnie lato. Dla właścicieli aut oznacza to niebawem koniecznośćponownej zmiany ogumienia. A jeśli okaże się, że stary komplet nie nadajesię już do jazdy, czeka nas zakup nowych opon. Przedstawiamy tegorocznenowości, jakie firmy oponiarskie przygotowały na letni sezon.

 

Dlaczego zimówki są złe latem?

Kwestia stosowania opon letnich zimą i związane z tym niebezpieczeństwa sąbardzo często dyskutowane jesienną porą. Znacznie rzadziej natomiast rozważasię problematykę stosowania przez cały rok zimowego ogumienia. Czy może takataktyka ma sens? I jak to się przekłada na bezpieczeństwo oraz ogólnekoszty eksploatacji samochodu?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wysokosc bieznika".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017