Wyszukiwałeś:

wystawa

. Znaleziono 726 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wystawa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 726 wszystkich):

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Odwołana wystawa w Londynie

Kolejna wystawa samochodowa przegrywa w walce z kryzysem, jaki nęka branżęmotoryzacyjną. Co ciekawe, tym razem chodzi o targi w Londynie, którychnajbliższa edycja miała się odbyć dopiero w 2010 r.

 

Oto najlepsza premiera wystawy w Szanghaju

Całkowicie nowy model Infiniti Q50 zostało uhonorowane tytułem "BestChinese Premiera" przyznawanym przez organizatorów wystawysamochodowej w Szanghaju i przez jeden z wiodących chińskich portaliinternetowych.

 

To będą gwiazdy wystawy we Frankfurcie

Sierpień rozpoczęty, a to oznacza, że do największej imprezy motoryzacyjnejdrugiej połowy roku została już ostatnia prosta. Znamy już większośćpremierowych modeli, jakie będzie można zobaczyć w halach wystawowychtargów we Frankfurcie. Dziś przedstawiamy kilka z nich, któremogą zasłużyć na miano gwiazdy wystawy IAA.

 

Wystawa IAA 2013 we Frankfurcie rozpoczęta!

Tygodnie, a nawet miesiące oczekiwać za nami. Dziś, pierwszym dniem prasowym,rozpoczęła się 65. edycja międzynarodowej wystawy samochodowej weFrankfurcie nad Menem - największa tego typu impreza motoryzacyjna drugiejpołówki roku. A na niej ponad tysiąc wystawców i to, na cowszyscy czekają - aż 159 światowych premier.

 

NAIAS 2014: To będą hity wystawy

Niecały tydzień temu świętowaliśmy rozpoczęcie nowego roku, a już zatydzień będziemy mieli realne rozpoczęcie nowego roku motoryzacyjnego. Ruszabowiem wystawa samochodowa NAIAS w Detroit, jedna z największych tego typuimprez na świecie, a my już dziś zapraszamy na przegląd najważniejszychnowości, jakie będzie można podziwiać w halach wystawowych Cobo Center.

 

Wystawa Poznań Motor Show 2014 - relacja

Za nami pierwsze dwa dni wystawy samochodowej w Poznaniu. Impreza, któraz roku na rok nabiera rozpędu, zgromadziła w sumie ponad 200 wystawców,w tym większość liczących się na polskim rynku koncernówsamochodowych. Na stosunkowo niewielkiej powierzchni, w dwóch halachwystawowych, można podziwiać ponad 50 tegorocznych nowości.

 

Najważniejsze nowości wystawy w Nowym Jorku

Choć w hierarchii targów motoryzacyjnych stoją nieco niżej niżwystawa w Detroit, czy najważniejsze imprezy na rynku europejskim - w Genewie,Paryżu oraz Frankfurcie, to jednak wystawa New York International Auto Show marównież i swoją renomę. Na właśnie rozpoczętej tegorocznej edycjiwystawy pokazanych zostało sporo nowości, które niebawem zobaczymytakże i na naszych drogach.

 

Oto hity wystawy w Pekinie

Chińskiego rynku w dzisiejszych czasach nie można już lekceważyć. Dotyczyto większości branż, w tym naturalnie również i motoryzacji. Dlategoteż nie dziwota, że targi samochodowe Auto China 2014 gromadzą wiele firm,także tych spoza Państwa Środka. Prezentujemy dziś najważniejsze nowościtej wystawy z punktu widzenia europejskiego kierowcy.

 

Wystawa Paris Motor Show z nowym rekordem

1.253.513 osób pojawiło się na targach motoryzacyjnych w Paryżu. To oponad 20 tys. więcej niż w rekordowym jak dotąd 2012 roku. Paryska wystawapobiła przy okazji jeszcze parę innych rekordów.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017