Wyszukiwałeś:

wyswietlacze X

czasu X

. Znaleziono 13 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyswietlacze czasu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 13 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

dodajmy też możliwość oszczędności paliwa, gdy mamy ponad 20-30 sek na postój warto wyłączyć silnik, a też mamy coraz więcej aut z systemem start/stop ~www

 

Skośny koncept

Prezentowany podczas tegorocznych targów motoryzacyjnych w Detroit Nissan Beveljest dynamicznie wyglądającym samochodem wielozadaniowym o bardzo nietypowymkształcie. Jest to auto przeznaczone dla dojrzałych ludzi, którzy dużączęść swego czasu poświęcają różnym zajęciom.

 

Szybki, siedmioosobowy i elektryczny

W swoim wnętrzu może pomieścić nawet siedem osób, pod jego maską drzemiemoc o wartości 635 koni mechanicznych. Od zera do "setki" rozpędza się wprzeciągu 4,8 sekundy i może przejechać 560 kilometrów bez zatrzymywaniasię. Na dodatek jego prędkość maksymalna wynosi 250 km/h.

 

Hyundai Sante Fe: Komfort po azjatycku

Koreańskie marki już od dłuższego czasu pokazują, że mają i będą miałycoraz więcej do powiedzenia na Starym Kontynencie. Coraz częściejudowadniają też, że era tandetnych stylistycznie i mizernych pod względemjakości samochodów jest już dawno za nimi, a nowe generacje z roku narok nie raz zostawiają europejskich konkurentów w polu. Takimprzykładem jest nowy Hyundai Santa Fe, przepychający się ambitnie w ciasnymsegmencie SUV.

 

3,2,1... zielone!

Co zrobić, by auta ruszały szybciej ze skrzyżowania i w czasie, kiedy palisię zielone światło, mogło przejechać więcej samochodów? Drogowcy wkilku miastach testują zegary odmierzające czas, jaki pozostał do zmianyświateł na sygnalizatorze.

 

Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

Drogowcy w większych miastach inwestują w zegary odmierzające czas do zmianyświateł na sygnalizatorze. Ostatnio Miejski Zarząd Dróg w Toruniuzakupił kolejne wyświetlacze czasu. Dwanaście urządzeń zostaniezamontowanych w miejscach, które wytypowała Komisja Bezpieczeństwa,działająca przy Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu. Są to przedewszystkim skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu. Koszt urządzeń wraz zmontażem wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

 

Trzy, dwa, jeden, ruszaj

Bezpieczniejsza jazda na skrzyżowaniach, mniej stresu i korków - toefekt działających w Toruniu nowych wyświetlaczy montowanych nasygnalizatorach świetlnych. Wyświetlacze informują kierowców, ileczasu pozostało do zapalenia zielonego światła i jak długo będzie się onoświeciło. Obecnie wyświetlacze czasu oprócz Torunia testują Warszawa,Wrocław i Opole. Do ich wprowadzenia przymierza się też Bydgoszcz.

 

Hyundai i30: Poprawny do bólu

Czasy, w których koreańskie marki traktowano z przymrużeniem oka,minęły już chyba bezpowrotnie. Coraz częściej auta z tego niewielkiegoazjatyckiego państwa można spotkać na czołowych pozycjach rankingówsprzedażowych. Najlepszym przykładem nowej jakości wśród modeli ztego kraju jest Hyundai i30, który od niedawna dostępny jest w wersji pofaceliftingu.

 

Toyota Prius Plug-in: Lek na agresję bez recepty

W sportach walki, a już na pewno w boksie sportowa agresja jest wręczwskazana. Problem pojawia się, gdy zawodnik nie potrafi jej kontrolować irobi, rzeczy, które później rzucają cień na jego sportowąkarierę. Wydaje nam się, że znaleźliśmy lekarstwo, które nawet zMike’a Tysona zrobiłoby potulnego baranka.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Gdy piątka to za mało

Jeśli wersja pięciomiejscowa jest dla Ciebie zbyt mała, a nie potrzebujeszbusa, musisz rozejrzeć się wśród modeli siedmiomiejscowych. Najwięcejznajdziesz ich w gronie minivanów, a jednym z ciekawszych wydaje siębyć Citroen Grand C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyswietlacze czasu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017