Wyszukiwałeś:

wyswietlacze X

czasu X

. Znaleziono 425 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wyswietlacze czasu

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 425 wszystkich):

Wątek na forum: Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

dodajmy też możliwość oszczędności paliwa, gdy mamy ponad 20-30 sek na postój warto wyłączyć silnik, a też mamy coraz więcej aut z systemem start/stop ~www

 

3,2,1... zielone!

Co zrobić, by auta ruszały szybciej ze skrzyżowania i w czasie, kiedy palisię zielone światło, mogło przejechać więcej samochodów? Drogowcy wkilku miastach testują zegary odmierzające czas, jaki pozostał do zmianyświateł na sygnalizatorze.

 

Nowe wyświetlacze czasu na toruńskich ulicach

Drogowcy w większych miastach inwestują w zegary odmierzające czas do zmianyświateł na sygnalizatorze. Ostatnio Miejski Zarząd Dróg w Toruniuzakupił kolejne wyświetlacze czasu. Dwanaście urządzeń zostaniezamontowanych w miejscach, które wytypowała Komisja Bezpieczeństwa,działająca przy Miejskim Zarządzie Dróg w Toruniu. Są to przedewszystkim skrzyżowania o dużym natężeniu ruchu. Koszt urządzeń wraz zmontażem wynosi ponad 36 tysięcy złotych.

 

Trzy, dwa, jeden, ruszaj

Bezpieczniejsza jazda na skrzyżowaniach, mniej stresu i korków - toefekt działających w Toruniu nowych wyświetlaczy montowanych nasygnalizatorach świetlnych. Wyświetlacze informują kierowców, ileczasu pozostało do zapalenia zielonego światła i jak długo będzie się onoświeciło. Obecnie wyświetlacze czasu oprócz Torunia testują Warszawa,Wrocław i Opole. Do ich wprowadzenia przymierza się też Bydgoszcz.

 

Ford Mondeo: Zmiany niepotrzebne

W życiu każdego nowego auta - mniej więcej po trzech, czterech latach od jegodebiutu rynkowego - przychodzi taki czas, że poddaje się je zmianomstylistycznym. I choć w wielu przypadkach są one wręcz niezauważalne napierwszy rzut oka, znowu więcej się mówi o danym modelu. Ot, takasztuczka marketingowa. Tym razem pod naszą redakcyjną lupę wzięliśmy FordaMondeo, który to w wersji po liftingu jeździ po naszych drogach już odponad pół roku.

 

Wątek na forum: Sonda Lambda ? szarpanie spadek mocy !!!!

Witam. Jestem posiadaczem s60 2001 2.4 170KM 5cyl. bez turbo. Kiedy kupiłem go w czerwcu tamtego roku zachowywał się cudownie. Na benzynie zbierał się pięknie i pięknie pożerał paliwo więc postanowiłem założyć sekwencję(wiem ze to morderstwo i to w volvo:,ale życie cóż..). gostek skasował mnie 52...

 

Wątek na forum: wyświetlacz

wyświetlacz z czasem jak silnik jest na chodzie zanika, bądż jeśli jest na dworze bardzo ciepło to po włączeniu silnika tagrze wyświetlacz jest zamazany .jeśli odpalimy zimne auto wszystko jest w porządku ~slawek

 

Wątek na forum: nie otwiera się

Witam Mam c5 2.0 hdi 110 km i jest problem- auto po zamknięciu z pilota nie chce się otworzyć, mało tego, w momencie naciśnięcia klawisza na pilocie aby auto otworzyć włącza się wyświetlacz na środku deski, mało tego zaczyna grać radio - auto cały czas zamknięte. Otworzyć można tylko z kluczyka...

 

Wypasiony wyświetlacz w nowej Corvette Stingray

69, tyle unikalnych informacji może zobaczyć kierowca na wyświetlaczu w jaki została wyposażona nowa generacja Corvette'y. Kierowca ma do dyspozycji trzytematyczne funkcje wyświetlacza.

 

Wątek na forum: Polskie miasta wprowadzają inteligentne systemy na drogach

Przydałaby sie inteligentna sygnalizacja swietlna. Taka ktora "widzi" gdzie sa samochody, a gdzie ich nie ma. Albo czy pieszy juz przeszedl przez jezdnie i wszyscy czekaja na łaskawe zielone.nDuzym ułatwieniem jest przynajmniej wprowadzanie wyswietlaczy czasu do zmiany swiateł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "wyswietlacze czasu".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017