Wyszukiwałeś:

wywiad

. Znaleziono 36 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: wywiad

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 36 wszystkich):

Projekt Zafira - wywiad z Romualdem Rytwińskim Dyrektorem Generalnym GM Poland i Opel Polska.

16 września, w zakładzie GM Opel Polska uroczyście rozpoczęto seryjnąprodukcję Zafiry. Podczas ceremonii, o tym prestiżowym projekcie mieliśmyokazję rozmawiać z Romualdem Rytwińskim Dyrektorem Generalnym GM Poland iGMMP

 

'Zakład w Gliwicach ma duży potencjał i jest bardzo elastyczny' - Fritz Henderson, Prezes GM Europe.

Walka o nową fabrykę Opla Meriva nabiera coraz większego rozpędu. Oinwestycję Opla z polskimi Gliwicami walczą Hiszpanie z Figuerelas. Polskimatutem są z pewnością tańsze koszty produkcji, wysoka jakość orazpołożenie geograficzne.

 

Bezpieczna Jazda z Goodyear'em

Jak bezpiecznie kierować autem, jak hamować, jak wychodzić z poślizgu ijakie zakładać opony - o wszystkim tym można się dowiedzieć z filmu,który powstał w Szkole Bezpiecznej Jazdy Goodyeara.

 

Opel Meriva nie będzie budowany w Polsce

Opel Meriva nie będzie produkowany w gliwickiej fabryce General Motors. Po 2008r. minivan będzie zjeżdżał z taśm z zakładów w Saragossie.Decydującym czynnikiem rezygnacji z fabryki w Gliwicach była koniecznośćdokonania dodatkowych inwestycji.

 

Plastal - produkcja i dostawy SILS

Zakład szwedzkiej grupy Plastal w Gliwicach powstał w 1999 roku przedewszystkim w celu zapewnienia ciągłej produkcji i dostaw, bezpośrednio nalinię produkcyjną, zderzaków, desek rozdzielczych i innych części dozlokalizowanego w sąsiedztwie zakładu produkcyjnego GM Manufacturing Poland,Gliwice (Opel).

 

Dywizja PIM w Gliwicach

Za nami drugie w tym roku wyjazdowe spotkanie członków Polskiej IzbyMotoryzacji. Zorganizowanemu przez Izbę w dniach 28-29 czerwca wydarzeniutowarzyszyło zwiedzanie fabryk i zakładów firm zaprzyjaźnionych. Wśródgospodarzy znalazły się firmy współtworzące już dywizje poddostawców.

 

Katowicka SSE przyciągnie absolwentów

"Nadszedł czas, by Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna nastawiła sięna ekspansję w Katowicach, stwarzając warunki dla zatrudnienia ludziwykształconych, absolwentów uczelni" - uważa wojewoda śląski TomaszPietrzykowski. Podczas konferencji prasowej wojewoda i prezes KSSE przedstawilipomysł, który powinien zapobiec emigracji zarobkowej młodych iwykształconych mieszkańców regionu.

 

Renault Clio Sport: Czas na zabawę...

Płeć piękna mówi, że mężczyźni to tak naprawdę duże dzieci.Kiedy muszą zachowywać się jak dorośli przybierają postać twardzieli, alegdy tylko nadarzy się okazja szybko zapominają o codzienności i idą siębawić swoimi autami czy innymi gadżetami. Chyba większości facetówtakie porównanie odpowiada tym bardziej, że o tą infantylną stronężycia skrupulatnie dbają 'drugie mamy' czyli producenci samochodów. Ot,jak na przykład Renault, które od dawna ma w swojej gamie kilkasportowych aut na widok których budz

 

AutoEvent 2007 - konferencja przemysłu motoryzacyjnego

Już za niespełna 3 miesiące odbędzie się AutoEvent 2007 - III dorocznakonferencja przemysłu motoryzacyjnego w Polsce organizowana przez Polską IzbęMotoryzacji.

 

Finaliści Car of the Year 2009

Wyłoniona została finałowa siódemka modeli, które zmierzą sięw ostatecznej rozgrywce o tytył Samochodu Roku 2009. Finał konkursu już 17listopada.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017