Wyszukiwałeś:

xDrive

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: xDrive

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Lifting BMW X3

We wrześniu trafi do sprzedaży odmłodzona wersja BMW X3. Optycznie autopozostanie praktycznie niezmienione. Więcej nowości pojawi się za to podkaroserią auta, głównie jeżeli chodzi o silniki.

 

Nowe, mocniejsze BMW X5

BMW oficjalnie zaprezentowało drugą generację modelu X5. Reprezentantsegmentu SAV (Sports Activity Vehicle) mimo podobnej sylwetki ma znacznieróżnić się od swojego protoplasty, który na całym świecie sprzedał sięw liczbie 580 tys. egzemplarzy.

 

'Apetyczne' nowości BMW

Przez żołądek do serca. Ta legendarna już zasada sprawdza sięrównież w motoryzacji. BMW wprowadzając na nasz rynek nowe generacjeswoich czterech flagowych modeli (Seria 1, 5, X5, 3 Cabrio) postanowiłoprzyprawić wizualny kunszt swoich maszyn odpowiednio wyszukaną oprawąsmakową.

 

Zielone światło dla BMW F3

Dyskusje nad wprowadzeniem tego modelu do produkcji zajęły ponad trzy lata,podczas upływu których zmienił się zarząd w firmie. Dopiero w tym rokubazowany na BMW serii 3, crossover o nazwie F3 otrzymał zielone światło wkierunku produkcji.

 

BMW X6 - terenowe coupe

BMW zaprezentowało właśnie swój trzeci model z serii X. Tym razemjednak niemiecki koncern odszedł nieco od znanych z modeli X3 oraz X5standardów. BMW X6 tworzy wręcz nową klasę - Sport Activity Coupe.

 

BMW seria 5: Stonowany bajerant

Nawet jeśli samochody marki BMW różnie się niektórym kojarzą,to z pewnością nie model BMW 530xd. Dyskretny luksus i niesamowity komfortpołączone z właściwościami jezdnymi to mieszanka, na którą niewielumoże sobie pozwolić.

 

BMW kokietuje z X1

Bawarski koncern opublikował kolejne cztery zdjęcia detali na jednym zespołecznościowych portali chcąc zwiększyć zainteresowanie swoimnadchodzącym modelem X1, pomimo tego że szpiegowskie zdjęcia ukazujące modelkrążą od jakiegoś czasu w sieci.

 

BMW 1 z xDrive

Jeden z czytelników portalu worldcarfans przyłapał na drodze doMonachium podejrzanie wyglądające BMW Serii 1. Prawdopodobnie był toegzemplarz wyposażony w napęd xDrive.

 

BMW X1 - SUVik

Na polski rynek w śnieżnej aurze wjeżdża właśnie najnowsze dzieckokoncernu z Bawarii, czwarty, a zarazem najmniejszy członek z rodziny X.Bazujący na najmniejszej w gamie serii 1, kompaktowe BMW X1 dostępne jest jużod 131.800 zł.

 

5.555.555 BMW Serii 5

BMW Serii 5 obchodzi właśnie nietypowy jubileusz. Z taśm produkcyjnychzszedł właśnie egzemplarz oznaczony numerem seryjnym: 5.555.555. Tyle aut tejserii zostało wyprodukowanych od debiutu w 1972 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017