Wyszukiwałeś:

zabawka

. Znaleziono 15 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zabawka

Spróbuj też wyszukać: matchbox

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 15 wszystkich):

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Honda Civic: Zabawka dla mężczyzn

Nowa Honda Civic zupełnie zerwała z wyglądem swoich poprzedników.Futurystyczny kształt nadwozia, równie nowatorsko wykończone wnętrzeto elementy, które przyciągają wzrok większości użytkownikówdróg.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Bebi Quercianella: Sportowe Baby

W hołdzie Giotto Bizzariniemu (twórcy sukcesu Ferrari GTO), szwedzkikonstruktor samochodów Labaratorio Bebi zbudował super-szybki pojazd, któregoprędkość maksymalna wynosi ponad 300 km/h. Mowa o modelu Quercianella, któryswoją nazwę bierze od rodzinnego miasta Bizzariniego.

 

SSC Ultimate Aero: 1046 KM i 440 km/h

Producent super-sportowych samochodów, firma Shelby Super Cars podjęła sięnowego, ambitnego projektu. Z modelu SSC Aero Amerykanie zbudowali mocniejsząwersję Ultimate, której moc wynosi aż 1046 KM.

 

Węgierski król prędkości

Znane z pikantnej, ale jakże smacznej kuchni, Węgry, dorobiły się pierwszegosuperszybkiego samochodu, który osiągami konkurować może chociażby zmodelami Porsche, Ferrari lub Lamborghini.

 

Zabawka dla pasażerów

Jaguar udostępnił dla swoich klientów kolejny "rozrywkowy" elementdodatkowego wyposażenia. Jest to system RSCS (Rear Screen Connectivity System),który pozwala pasażerom na podłączanie zewnętrznych źródeł audio/videodo wbudowanych w zagłówki monitorów LCD.

 

Bang and Olufsen najlepszy!

Duńska firma zajmująca się produkcją systemów audio najwyższej jakościotrzymała niedawno nagrodę w konkursie na najlepszy zestaw dla samochodowegoaudiofila. Pakiet montowany w Audi A8 okazał się być najlepszym, wybranymprzez magazyn Ward`s AutoWorld.

 

Radiowóz dla szeryfa

Nawet amerykański szeryf musi czasem skorzystać z solidnej konstrukcjiopracowanej przez niemieckich inżynierów, aby jego wózmógł podołać bandytom rozbijającym się coraz mocniejszymi autami.Firma GeigerCars przygotowała na takie okazje specjalnie stuningowanego HummeraH2, dysponującego niebagatelną mocą 700 KM.

 

Mercedes ML 500: Luksus w rozmiarze XXL

W momencie kiedy pierwsza generacja Mercedesa ML przecierała szlaki naeuropejskich drogach, SUVy były już od dawna popularne w StanachZjednoczonych. Obecnie jednak sytuacja ma się inaczej i samochodysportowo-rekreacyjne przeżywają na Starym Kontynencie prawdziwe oblężenie.Postanowiliśmy sprawdzić, czy model ML500 oprócz wysokiej ceny potrafizapewnić adekwatne doznania z jazdy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017