Wyszukiwałeś:

zabawki

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zabawki

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Citroen C-Buggy: Na piasek

Citroen na targach samochodowych w Madrycie (25 maj-4 czerwiec) zaprezentujestudyjny model idealnie nadający się do jazdy po plażach. Mowa o modeluC-Buggy napędzanego na cztery koła i stylistycznie nawiązującego dokonceptu C-Airplay.

 

Rakieta Brabusa

Jedna z najbardziej znanych na świecie niemieckich firm specjalizujących sięw profesjonalnym tuningu samochodów marki Mercedes przygotowała pojazd onazwie 'Rocket' oparty na modelu CLS.

 

Nowe auto George`a Lucasa

Pewnie niewiele osób wie o tym, że jeden z najsławniejszych twórców whistorii amerykańskiego kina, George Lucas, jest od wielu lat zadeklarowanymmiłośnikiem motoryzacji. Ze swoimi zarobkami może on kupić dosłownie każdymodel na naszej planecie. Jakie auto przyciągnęło tym razem jego uwagę?

 

Fiat 500 - niezły fun

Fiat udowodnił nową pięćsetką, że można zbudować niezwykłysamochód, który umiejętnie połączy zaawansowaną technikę inajnowsze trendy z legendarnym stylem poprzednika sprzed pół wieku.

 

Ciężarowa moda w stylu Volvo

Od ekskluzywnych skórzanych kurtek do ubrań dziecięcych, chroniącychprzed promieniami UV. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych modelisamochodów ciężarowych, Volvo Trucks przedstawia firmową kolekcjęodzieży, toreb, zegarków oraz innych praktycznych artykułów.Wszystkie detale nawiązują do samochodów ciężarowych.

 

Test porównawczy SUV-ów CR-V, X-Trail, Outlander

Trzy samochody, jedno przeznaczenie – królować w segmencieniewielkich SUV-ów (sport utility vehicle). Honda CR-V, MitsubishiOutlander i Nissan X-Trail okazały się świetnymi samochodami miejskimi. Zjednym wyjątkiem. I to właśnie ten wyjątek został zwycięzcą naszego testuporównawczego.

 

Quad - tylko na bezdroża czy też na drogę?

Wakacje w pełni, a wraz z nimi nadszedł czas na letnie szaleństwa. Częstodajemy się skusić na różne nietypowe formy aktywnego wypoczynku -skoki na bungee, lot na paralotni czy też przejażkę quadem.Szczególnie w tym ostatnim przypadku pamiętajmy, aby podczas zabawy niełamać przepisów ruchu drogowego.

 

Jeep Cherokee: SUV od zadań specjalnych

"Jest piątek, tygodnia koniec i początek" - śpiewał niegdyś jedenze znanych, polskich raperów z Kielc. Choć pracowity tydzień dobiegakońca, w dzisiejszych czasach wielu Polaków, nie spędzaweekendów w kapciach przed telewizorem. Teraz podobno lubimy wypoczywaćaktywnie. I nie ważne czy polega to na krótkim wypadzie poza miasto wgóry, czy na wyczynowej jeździe aluminiowym koszykiem, pomiędzypółkami, w jednym z super-,hiper-,mega-marketów.

 

Zasady dotyczące kosmetyków nie sprawdzą się w motoryzacji

28 lipca br. Komisja Europejska opublikowała propozycje dotyczące instrumentuprawnego ogólnej konkurencji, by regulować kontrolę na rynkachdystrybucji. Po konsultacjach Komisja planuje zastąpienie obecnegoRozporządzenia GVO, po jego wygaśnięciu 31 maja 2010 roku, zmienionymiprzepisami.

 

Audi na targach... zabawek

Tego jeszcze nie było. Audi jako pierwszy producent samochodówzaprezentuje swoje produkty na 61 targach zabawek w Norymbergii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017