Wyszukiwałeś:

zachodniopomorskie X

obwodnice X

projekty X

drogowe X

droga X

krajowa X

10 X

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zachodniopomorskie obwodnice projekty drogowe droga krajowa 10

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Szczecinek z nadzieją na obwodnicę

Mimo, że krajowa „jedenastka” nie znalazła się na rządowejliście realizowanych w najbliższym czasie inwestycji drogowych, to w budżecieGDDKiA znalazły się pieniądze na przygotowania do budowy obwodnicySzczecinka. Władze Szczecinka zabiegają więc by budowa obwodnicy nieznalazła się w planach obejmujących czas po roku 2013, tylko wcześniej.

 

Wydłużyć A6 do Goleniowa

Wojewoda zachodniopomorski zwrócił się z prośbą do ministratransportu Jerzego Polaczka o podjęcie działań mających na celu wydłużenieautostrady A-6 od węzła Rzęśnica do węzła Goleniów czyli o blisko50 km.

 

Pozwolenie na obwodnicę Stargardu

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie poinformował opozytywnej decyzji w sprawie budowy południowej obwodnicy StargarduSzczecińskiego i wydaniu pozwolenia na budowę.

 

Unieważniony przetarg na obwodnicę

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad unieważniła przetarg,podczas którego miał zostać wyłoniony wykonawca południowej obwodnicyStargardu Szczecińskiego. Kolejny przetarg powinien odbyć się w styczniuprzyszłego roku.

 

Jak najlepiej obejść Szczecin?

Zachodnie Drogowe Obejście Szczecina powoli zaczyna nabierać konkretnychzarysów. Wiadomo już jak zakreślony został „korytarz”,którym zostanie poprowadzone projektowane obejście oraz jakie sąwarunki techniczne i projektowane rozwiązania komunikacyjne.

 

Obwodnica Wałcza w zgodzie ze środowiskiem

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Szczecinie wydała decyzję ośrodowiskowych uwarunkowaniach dla budowy obwodnicy miasta Wałcz w ciągudrogi krajowej nr 10. Tym samym został wybrany wariant przebiegu drogi,która pozwoli na ominięcie Wałcza przez ruch tranzytowy. Inwestycjaznajduje się w obowiązującym planie budowy dróg krajowych na lata2011-2015 i jest przewidziana do realizacji po roku 2013.

 

Przetarg na dokumentację zachodniopomorskich obwodnic

Zostały ogłoszone przetargi na dokumentację dla obwodnicy Koszalina i Sianowaoraz obwodnicy Wałcza w województwie zachodniopomorskim.

 

Konsultacje nad obwodnicą Gryfina

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad zaplanowała na 12października konsultacje w sprawie obwodnicy Gryfina w ciągu drogi krajowej nr31. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane warianty przebiegu trasy. Będziemożna zapoznać się z materiałami dotyczącymi inwestycji i zgłosićewentualne uwagi.

 

Rok na projekt ekspresowej obwodnicy Wałcza

Podpisano umowę na wykonanie dokumentacji projektowej dla obwodnicy Wałcza wciągu drogi krajowej Nr 10. W ramach tej umowy firma WPB Zabrze opracuje pełenkomplet dokumentacji niezbędnej do rozpoczęcia budowy drogi. Projektantbędzie miał na to rok. Budowa obwodnicy Wałcza planowana jest w latach2014-2020.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "zachodniopomorskie obwodnice projekty drogowe droga krajowa 10".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018