Wyszukiwałeś:

zachodniopomorskie

. Znaleziono 461 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zachodniopomorskie

Spróbuj też wyszukać: piła-stara łubianka stary orlen piła kr nr 10 zachodniopomorskie polanów

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 461 wszystkich):

Zachodniopomorskie drogi w budowie

Zachodniopomorscy drogowcy wchodzą na kolejny plac budowy. 18 listopadazainaugurowali przebudowę drogi wojewódzkiej nr 203 na odcinku Koszalin– Iwięcino. Koszt przebudowy drogi Koszalin – Iwięcino wyniesieblisko 40 mln złotych. Przebudowa potrwa około dwa lata.

 

Intrall Rus chce budować centrum badawcze i fabrykę aut w zachodniopomorskim

Rosyjsko-brytyjski Intrall Rus zamierza uruchomić na terenie województwazachodniopomorskiego ośrodek badawczo - naukowy i fabrykę samochodów.Firma podpisała List Intencyjny z Polską Agencją Informacji i InwestycjiZagranicznych oraz Województwem Zachodniopomorskim w tej sprawie.Inwestycja o wartości ok. 22 milionów euro, w pierwszym etapie możedać 50 nowych miejsc pracy, w tym 20 etatów dla inżynierów ikadry zarządzającej.

 

Podsumowania i plany drogowców w zachodniopomorskim

W województwie zachodniopomorskim jest 21 kilometrów autostrady A6oraz 130 kilometrów dróg ekspresowych S3, S6 i S10. Docelowozamiarem GDDKiA jest wybudowanie sieci bezpiecznych i komfortowych drógekspresowych: 3, 6, 10 i 11, autostrady A6 oraz obwodnic najbardziejobciążonych ruchem tranzytowym miejscowości na pozostałych drogachkrajowych.

 

Są szanse na nowe obwodnice w zachodniopomorskim

Obwodnice wszystkich miast powyżej 15 tysięcy mieszkańców, odcinkidróg ekspresowych S11, S6 i S10 - to inwestycje, które mająszanse powstać w nowej perspektywie Programu Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020 w województwie zachodniopomorskim.

 

40 km zachodniopomorskich dróg będzie w remoncie

Remont trzynastu odcinków dróg krajowych o łącznej długości 40kilometrów planowany jest w  roku 2012 w województwiezachodniopomorskim.

 

Zachodniopomorskie: zakończyły się prace na DW 162

Zachodniopomorscy drogowcy oficjalnie zakończyli inwestycję "Przebudowaprzejścia przez m. Sławoborze w ciągu drogi wojewódzkiej nr162".  Droga wojewódzka nr 162 stanowi ważne połączenie wkierunku północ-południe łącząc Drawsko Pomorskie, Świdwin iKołobrzeg. W sezonie letnim jest to jedna z dróg tranzytowychprowadzących do miejscowości wypoczynkowych środkowego Wybrzeża.

 

Wystartowały nowe inwestycje w zachodniopomorskim

Jesienią ruszyły pierwsze prace przy przebudowie dwóch drógwojewódzkich w zachodniopomorskim. Będzie to pierwszy etap przebudowydrogi nr 163 Czaplinek-Wałcz, na odcinku Glinki-Wałcz oraz obejście Darłowa.

 

Inwestycje na zachodniopomorskich drogach wojewódzkich w 2013 r.

W tym roku powinny zakończyć się wszystkie inwestycje drogowe zaplanowane wRegionalnym Programie Operacyjnym Województwa Zachodniopomorskiego nalata 2007-2013. Jedynym wyjątkiem będzie przebudowa drogi nr 203 na odcinkuIwięcino – Dąbki, której zakończenie zaplanowano na połowęczerwca 2014 r.

 

Zachodniopomorskie chce drugiej jezdni obwodnicy

O budowę drugiej jezdni obwodnicy Kobylanki, Morzyczyna i Zieleniewa w ciągudrogi krajowej nr 10 apeluja władze województwa zachodniopomorskiego.

 

Miliony na przebudowy i bezpieczeństwo w zachodniopomorskim

W województwie zachodniopomorskim zaplanowano w tym roku przebudowęblisko 37 km dróg wojewódzkich, na które w budżeciewojewództwa zarezerwowano 34,5 mln złotych. Dodatkowo, inwestycjepoprawiające bezpieczeństwo pieszych i podróżnych poruszających siępo drogach wojewódzkich, będą kosztowały blisko 4 mln złotych.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017