Wyszukiwałeś:

zaginiecie

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: zaginiecie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Wątek na forum: Król szybkości zdetronizowany!

Musze przyznać że bardzo ładne auto! :D ~Marcia92*:D

 

Wątek na forum: Opłata recyklingowa sfinansuje konferencje

Kurka wodna - chyba ich pogieło. Znowu wracamy do czsów wycieków kasy do kolegów? Już raz podatek drogowy włączyli w cene benzyny i jakoś słuch o nim zaginął. Teraz znowu to... ~Greg

 
 

Pierwszy system SOS na Europę

Już na wiosnę 2006 firma Volvo Cars rozszerzy zasięg swojego systemu SOS nakolejne kraje europejskie. W celu zwiększenia bezpieczeństwa podstawowy zestawSOS może być uzupełniony zestawem ochronnym.

 

DNA Jaguara i Land Rovera

JLR Polska, importer samochodów Jaguar i Land Rover, wprowadziłmikrocząsteczkowy system identyfikacji pojazdów DNA Auto, jakostandardowe zabezpieczenie wszystkich swoich aut. W ten sposób,oprócz wyrafinowanego luksusu, firma zapewni swoim klientom poczuciezwiększonego bezpieczeństwa.

 

Suzuki Assistance – 4 i 5 rok

Suzuki wydłuża okres obowiązywania programu Assistance na czwarty i piątyrok od daty zakupu samochodu u autoryzowanego dealera tej japońskiej marki.

 

Za dużo, za mało

Jedna śmierć to tragedia, milion to statystyka - miał ponoć powiedziećStalin. Mimo że to brutalne i cyniczne słowa, nadal odpowiadają prawdzie.Tragiczny wypadek samolotu, w którym ginie dwieście osób togłówny news niemal wszystkich mediów na świecie.Ciężarówka demolująca czyjś dom zainteresuje krajowych dziennikarzy– szczególnie, jeśli kierowca jechał przeładowanym lubniesprawnym samochodem. Parę tysięcy osób, które tracą życie wwypadkach samochodów osobowych, to już temat prawie wyłącznie dlaanalityków.

 

Tuner Porsche zaginął w Afryce

Uwe Gemballa, właściciel firmy specjalizującej się w tuningowaniu aut markiPorsche, od kilku dni jest poszukiwany w Afryce Południowej.

 

Koniec z książkami serwisowymi

Mazda zamierza wyznaczyć nowe standardy w zakresie obsługi posprzedażnej.Przykładem jest zapisywanie i przechowywanie historii obsługi samochodu wformie elektronicznej.

 

Wątek na forum: Brak dowodu rejestracyjnego!

Witam!mam taki problem poniewaz kupilem samochód bez dowodu rejestracyjnego poniewaz własciciel miał mi go dowiesc i zaginą bez sladu,mam tylko karte pojazdu i umowe kupna-sprzedazy,co moge zrobic w tej sytuacji?? moge w jakis sposób wyrobic nowy dowód na moje juz nazwisko majac te dokumenty któr...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2017